dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:206 m²

Zapraszam do zakupu jednorodzinnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 88.00 m2, posadowionego na 2 arowej działce zlokalizowanego w Namysłowie. Nieruchomość budynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,19 m² 7 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Osiedle Aleja Lipowa to nowa, kameralna inwestycja w Polskiej Nowej Wsi, obejmująca 20 budynków dwulokalowych (40 mieszkań) w zabudowie jednorodzinnej. Osiedle zamknięte, z wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Bukowie. Dom o wieloletniej historii, utrzymany w doskonałym stanie z dużą działką o powierzchni 27 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł57,38 m² 8 173,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania w Śródmieściu Opola mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł69,62 m² 11 045,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja mieszkanie 3-pokojowe w zielonej dzielnicy Malinka (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie, elegancka łazienka, komfortowy przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 753 m² 3 649,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż Opole, borki Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1753 m , zlokalizowana w Opolu, w dzielnicy Borki, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 531 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana jedorodzinna / usługowa Gmina łubniany/jełowa Wyłączność oferty! Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu: budownictwo jednorodzinne z możliwością na zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 650 m² 20,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną bezpośrednio przy drodze krajowej dk94 w strefie aktywności gospodarczej gminy Strzelce Opolskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł141 m² 51,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom z potencjałem. Jesteśmy otwarci na propozycje zamiany na mniejszą nieruchomość, w tym dom w zabudowie szeregowej, pół bliźniaka lub mniejszy dom. Zachęcamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 324 zł56,54 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek E - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy państwu nieruchomość do remontu kapitalnego, położoną we wsi Łąki Kozielskie , gmina Lesnica , powiat strzelecki. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł178 m² 3 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł237 m² 6 324,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 237 m , położony w cichej i zielonej części Niemodlina, zaledwie 25 km od Opola. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie z możliwością powiększenia w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł310 m² 7 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Premium | Grodziec k. Ozimka | 310 m | Garaż | Taras 70 m * Lokalizacja Grodziec koło Ozimka (woj. opolskie) spokojna, zielona okolica otoczona lasami, idealna dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 933 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli znudziło Cię miejskie życie i szukasz spokojnego azylu na wsi, gdzie możesz realizować swoje pasje i pomysły to ta urocza nieruchomość w Chróścinie Nyskiej może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł105 m² 9 523,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, plac Kopernika. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 300 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Kolanowicach koło Opola. Dodatkowo oferujemy skuteczną I nieodpłatną pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,83 m² 5 157,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Grodkowie przy ulicy Morcinka. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł10 160 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o zalesieniu 80% dąb 20% świerk. Oznaczenie użytkowania oraz klasyfikacja: lasy lsiv - 0.4310 ha grunty zadrzewione i zakrzewiona Lz - 05850 ha Do działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł270 m² 1 514,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:424 m²

Do zaoferowania posiadamy nieruchomość znajdującą się w malowniczej miejscowości Krępna pod Zdzieszowicami. Oferta może być świetną inwestycją lub stać się wymarzonym domem rodzinnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł189 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych domów. W Jednym znajdują się dwa oddzielne mieszkania. Pierwsze mieszkanie posiada duże 3 sypialnie o pow. 13,5 m2, 16m2, 16m2, salon 29m2,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł190 m² 1 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 503 m²

Atrakcyjna oferta! Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji : parter ganek sień kuchnia spiżarka łazienka 5 pokoi piętro - poddasze kuchnia dwa pokoje reszta poddasza do zaadaptowania Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł64,80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nakło -nowoczesne mieszkania w zabudowie bliźniaczej! Blisko miasta, blisko natury! Kupujący jest zwolniony z prowizji i podatku pcc! 4 bliźniaki na dużej, kameralnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wysoki parter - lokal handlowy - sklep o powierzchni 70 m do sprzedaży / wynajmu. Gorąco zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży bądź wynajmu lokalu handlowego - sklep.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł107 m² 7 383,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 107 m , położonego na działce o powierzchni 629 m w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł86 m² 7 383,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom Kompaktowy o powierzchni ok. 86 m2 domyślnie 3 pokojowy na działce o pow. 400 m2. Jest budynkiem parterowym na I etapie budowy Osiedla. W domyślnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł110 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110,38 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 000 zł51,66 m² 8 265,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informacja dla kupujących: prezentowana cena nieruchomości jest ceną netto. Należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%. Szukasz idealnej przestrzeni dla swojego biznesu lub nietuzinkowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł62,82 m² 6 669,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznana się z ciekawą ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Nieruchomość położona na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł16,60 m² 4 518,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Silidny murowany garaż Do sprzedaży garaż murowany wyposażony w instalację elektryczną - solidny, suchy w bardzo dobrym stanie, położony w Opolu przy ul. Wojska Polskiego. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu nieruchomości położonej w Lewinie Brzeskim , 25 km od Opola , 15 km od Brzegu , przy zjeździe z drogi krajowej Nr.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 001 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do zakupu: - przestronną - o bardzo korzystnym parametrze szerokości (stwarzającym możliwość opcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! wyłączność! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m2 położony na 10 arowej, zagospodarowanej działce w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 962 000 zł56 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-inwestycyjna z szerokimi możliwościami zabudowy w gminie Skarbimierz, woj. opolskie. Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5,66 hektarów, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 479 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomości gruntowe niezabudowane o pow. 0,1479ha z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz jednorodzinnej z usługami. Przedmiotowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,60 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z: - dużej kuchni, - dwóch pokoi, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł750 m² 2 133 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowym - zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52 m² 14 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie położone na trzecim piętrze (z windą) nowego, niskiego budynku znajdującego się w Opolu przy ulicy Kolendrowej (okolice szpitala przy Witosa i Turawa Park). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł250,05 m² 1 919,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym! Lokalizacja: myślina, ul. Zielona - woj. opolskie, powiat oleski, gmina.