dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 089 ogłoszeń

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie poleca się na sprzedaż. Oferowania nieruchomość znajduje się przy ul. Plac Kazimierza na 3 piętrze w 4 piętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę polożoną w bardzo atrakcyjnym miejscu w okolicy Jezior Turawskich i 5 minut od Jeziora Srebrnego w Osowcu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł250 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Tylko W naszym biurze Oferujemy do zakupu dom wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, posadowiony na działce 19,40 ara. Dom jest w stanie idealnym gotowym do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł74,40 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna oferta! Mieszkanie z urządzona działką! Mieszkanie o powierzchni 74,4 m2 sklada się z: - 4 pokoi, - przedpokoju, - oddzielnej kuchni - łazienki z wc, - balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł784 m² 1 823,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 516 m²

Na sprzedaż rezydencja Forteca, usytuowana w Kędzierzynie-Koźlu, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni całkowitej 784,52 m2, wraz z działką o powierzchni 2516 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w centrum miasta 42 m , ul. Dzierżonia Biuro Investment Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 42 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł354,20 m² 1 270,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, zrealizowany w technologii tradycyjnej, niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny. Obiekt nieużytkowany, w średnim.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł4 500 m² 217,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 4500 m2 z przygotowanych projektem budowy domu spokojnej starości w Zdziechowicach w gminie Gorzów Śląski (woj. opolskie, powiat oleski) to.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 870 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka dla inwestora w Grudzicach o pow.58,70 arów Oferta sprzedaż działki o powierzchni 58,70 arów zlokalizowanej w okolicy Fałata w Opolu bez mpzp. Możliwość przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ligota prószkowska Na sprzedaż dobrze zlokalizowana działka o powierzchni łącznej ok. 50 arów, budowlanej zlokalizowana w Ligocie Prószkowskiej. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 97,24m z przynależną piwnicą o powierzchni 8,48m. Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł19 717 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę leśną w Biestrzynniku położoną przy drodze gminnej , w pięknym miejscu, blisko stawów w Biestrzynniku. Nota prawna: informacje dotyczące opisu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m lokal mieszkalny znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł20 600 m² 59,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu, położoną w Ładzy, znajdującej się w gminie Pokój. Teren o powierzchni 2 ha i 6 arów oraz o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż - wyremontowany, dwukondygnacyjny, dom w zabudowie bliźniaczej o pow.ok. 230 m2. pięknie zagospodarowana działka 600 m2. - opole Kolonia Gosławicka. Dom mieszkalny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

19 578 050 zł115 165 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową w Opolu w dzielnicy Brzezie. Nieruchomość usytuowana jest w sąsiedztwie Elektrowni Opole. Nieruchomość w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł752 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży bardzo ładna działka o powierzchni 752 ara, wymiary 25x30 dojazd drogą asfaltową, ogrodzona z trzech stron. Media: kanalizacja, woda, prąd, gaz, internet światłowodowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,90 m² 8 085,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,9 m łączy funkcjonalność z komfortem i nowoczesnym rozwiązaniem przestrzennym. Składa się z dwóch przestronnych pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł78,02 m² 11 343,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko W naszym biurze Mieszkanie trzypokojowe z dwoma łazienkami z miejscem parkingowym w garażu pod budynkiem oraz komórką lokatorską. Polecamy do zakupu mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł665 m² 5 413,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Obiekt-pensjonat ,hostel wraz z budynkami pomocniczymi o łącznej powierzchni 665m2 w Opolu- grudzice na działce o pow. 1439 m2, składa się z 9 pokoi, holu, klatki schodowej, 2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 998 m² 100,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz gotowego biznesu, lub nowej lokalizacji dla rozwinięcia swojej sieci handlowej? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż: budynek biurowy, handlowy, wraz z magazynem i gruntem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 33.00 m2. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł44,50 m² 2 134,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

*** Dosłownie na rynku! *** To miejsce idealne, by stworzyć funkcjonalne i przytulne wnętrze dopasowane do siebie. Układ dwóch wygodnych pokoi daje swobodę aranżacji, a niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62,60 m² 7 651,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na terenie krapkowic! brak podatku pcc! brak prowizji dla kupujacego! Inwestycja Apartamenty Prestige nowoczesne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej Przy ulicy Platanowej powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 506 m² 1 394,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 633 m²

Na sprzedaż Obiekt - Pensjonat, hostel, dom weselny, ośrodek dla seniorów, zakład produkcyjny itp. w miejscowości Bierdzany, gmina Turawa, woj. opolskie, położony na terenie Stobrawskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Wyjątkowy dom w Nysie gotowy do zamieszkania, bez żadnego wkładu finansowego! Jeśli marzysz o domu, w którym elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a spokój okolicy idzie.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 000 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz dużej działki niedaleko Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Działka o powierzchni 51a , możliwość wydzielenia wielkości minimum 10 a . Lokalizacja: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:927 m²

Działka Z potencjałem dla dewelopera możliwość budowy budynku czterolokalowego Dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Opola Grudzice z ogrodem i studnią. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 343 m² 17,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania 5 działek niezabudowanych położonych w miejscowości Kolanowice. Są to trzy obszary, a łączna powierzchnia działek to ok. 2,3 ha. Pierwsza działka o symbolu mn jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Stylowy dom w dzielnicy Wrzoski Opole | 220 m elegancji i komfortu Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł113 m² 5 398,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

| barzyna Gmina Namysłów okolice Opola dom. sprzedaż odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej etap inwestycji stan surowy zamknięty. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

35 650 000 zł310 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Niemodlin, województwo opolskie, powiat opolski, gmina Niemodlin, oznaczonej w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 030 m² 281,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,3 a położona na samym początku Chrząstowic w świetnej lokalizacji z bardzo dogodnym dojazdem do Opola. Nie trzeba wjeżdżać w głąb.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł215 m² 6 930,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do zakupu niezwykle atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy zlokalizowany w samym centrum Opola. Wolnostojąca, murowana nieruchomość z możliwością rozbudowania kolejnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Tylko U nas! Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna w Sercu Strzelec Opolskich! Na sprzedaż kompleks budynków handlowo-usługowych z ogromnym potencjałem przekształcenia w obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,53 m² 6 501,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni użytkowej 47,53 m2 znajdujący się na III (przedostatnim) piętrze w budynku przy ul. 11 Listopada, składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł17 300 m² 182,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17300 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Wrzoski. Nieruchomość posiada wydzieloną drogę oraz częściowo pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 662 m² 641,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola. Teren. Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 889,20 m² 2 064 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Wyłączność oferty działka jako przedmiot prawa użytkowania wieczystego zabudowana budynkami magazynowymi I budynkiem biurowym, stanowiącym odrębną nieruchomość Położenie: opole, ul Ozimska.