dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

171 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 349 000 zł715 m² 4 683,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Oferujemy na sprzedaż obiekt dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza o łącznej pow. 715 m2, położony na działce o pow. 1302 m2 (13,02 ar). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek na największym osiedlu miasta, przy ul. gen. Sosnkowskiego. Opis: budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 16.752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł600 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Oferujemy do sprzedaży dużą komercyjną nieruchomość położoną w centrum Kędzierzyna-Koźla przy ulicy Matejki. W pobliżu przebiega główna arteria miasta aleja Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 999 zł2 252,90 m² 1 420,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż hale produkcyjno - magazynowe z częścią biurowo-socjalną w Pawłowie k. Brzegu (woj. opolskie). Obiekt przeszedł generalny remont w 2015 roku i został przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek w centrum miasta, ul. Korfantego. Opis: nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 369 106 zł873 m² 6 150,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przeznaczenie: ba - tereny przemysłowe Powierzchnia łączna terenu: 1,2111 ha, w tym: działka o pow. 0,8745 ha zabudowana budynkiem biurowym i częścią socjalną o łącznej pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł750 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hala 900 m Z posadzką betonową sprzedaż lub wynajem kępa, gm. Łubniany Oferujemy na sprzedaż lub wynajem solidny obiekt komercyjny położony w Kępie (ul. Słowackiego 14), tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł582 m² 1 546,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 586 m²

Domaszowice, dnia 24.03.2026 r. O G Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł3 200 m² 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej - Działki guntu obszaru ok. 10 arów zabudowanej pięciokondygnacyjnym poprzemysłowym budynkiem o pow. użytkowej ok. 2850m2. Powierzchnia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii. Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120m 2 oraz posadowiony na niej budynek techniczny o metrażu 243,9m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 159 m² 741,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Budynek biurowo-usługowy przy Parku Centralnym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 311, 313/4, 391 o łącznej powierzchni 2077.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł451 m² 1 108,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 m²

Szukasz magazynu z potencjałem? Ta oferta to świetna okazja zarówno dla przedsiębiorcy, inwestora, jak i rolnika. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wilków, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam budynek biurowo magazynowy. Całość powierzchni ok 400m2, działka 12arów, parking, teren ogrodzony, bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł795 m² 2 761,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego w Krapkowicach. Nieruchomość jest w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze nr 45, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m , zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj. opolskie). Nieruchomość stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Obiekt biurowy położony w Łambinowicach. Posadowiony jest na działce, o nieregularnym kształcie o powierzchni 2047m2, która w miejscowym planie zagospodarowania jest przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 736,50 m² 1 096,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 5.373 metrów kwadratowych, położoną w Krapkowicach - dzielnica Otmęt, zabudowaną budynkiem biurowo - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł1 250 m² 1 512 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży duży obiekt komercyjny w gminie Popielów, przeznaczony na Dom Seniora, klinikę medyczną, hotel, pensjonat itp.Budynek o powierzchni uzytkowej 1250 m2, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł3 000 m² 1 633 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego o powierzchni ok 8100 m2, w Opolu- zakrzów. Obiekt idealnie nadaje się pod bazę logistyczną, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 110 m² 1 081,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 481 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży w pełni przygotowanej nieruchomości inwestycyjnej, położonej w Zielęcicach. Obiekt stanowi idealną propozycję dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:8 285 m²

Obiekty ; Łączna pow. ; naprawczo usługowa z salonem wystawienniczym, magazynami, biurami, socjalami, innymi to ok. 2400m2 , grunt 82,85a. Obiekt nadaje się na różnego rodzaju usługi , produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł750 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Na sprzedaż nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowym - zlokalizowana w Kędzierzynie Koźlu (blachownia) Dane szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 041 m² 2 881,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości usługowo-mieszkalnej położonej w Brzegu przy ul. Myczkowskiego. Działki gruntu łącznego obszaru 0,2138ha (własność), z wybetonowanym placem.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł24,60 m² 3 252,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego garażu przy ul. Szkolnej w Brzegu. Lokal niemieszkalny o powierzchni 24,60 m2 położony jest na wysokości gruntu w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 200 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

NA sprzedaż Obiekt hotelowo-konferencyjny / inwestycyjny Głuchołazy Pokrzywna | woj. opolskie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt hotelowo-konferencyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 250 m² 2 232 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z zabudowaniami - dwa niezależne budynki, o przeznaczeniu magazynowo biurowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 713 m² 396,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Budynki komercyjne w strefie usługowo-przemysłowej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1990m 2 zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym, budynkiem technicznym, budynkiem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł289 m² 2 280,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:599 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku produkcyjno-usługowego w Biedrzychowicach! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Biedrzychowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł3 306 m² 1 951 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Szanowny kliencie, położenie: opole, ul. Budowlanych. Oznaczenie w ewidencji gruntów: działka numer 1383, miasto Opole, powierzchnia 0,8128 ha. Działka zabudowana piętrowym budynkiem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł19 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: murowany garaż o powierzchni 19 m2, na Żłobiźnie. Szeroki i wygodny. Solidna, murowana konstrukcja.Możliwość podłączenia prądu.Dostępny natychmiast.Atrakcyjna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł6 109,38 m² 1 554,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania duży budynek w centrum Opola. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz technicznych, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł810 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami położona w miejscowości Tułowice województwo opolskie. Oba budynki są posadowione na działce o powierzchni 27 arów. Druga przylegająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł580 m² 3 362,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 477 m²

Rezydencja do wykorzystania jako obiekt hotelarski, gastronomiczny, opiekuńczo-rehabilitacyjny, edukacyjny - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż wyjątkową willę z końca.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł697 m² 2 503,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego obiektu, który znajduje się w Korfantowie między Opolem a Nysą w województwie opolskim. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 767 000 zł2 159 m² 818,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego uchwałą nr XVIII/142/03 Rady Miejskiej w Brzegu z dnia 19 grudnia 2003 r., uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł540 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:877 m²

Obiekt biurowy o łącznej powierzchni około 540 m2 znajdujący się w Opolu- śródmieściu, na działce o pow. 877 m2, składa się z trzech kondygnacji. Na każdej z kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł658 m² 302,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany budynek magazynowy o pow. użytkowej 658,4 m2, trzykondygnacyjny z szybem i dźwigiem. Oferowana nieruchomość to budynek magazynowy, posiadające trzy kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł2 174 m² 4 599,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:881 m²

Kamienica / obiekt użyteczności publicznej położona jest w centrum miasta, w otoczeniu historycznej zabudowy i jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych w Opolu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł375 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z funkcją mieszkalno-usługowo - produkcyjną - Namysłów, ul. Grunwaldzka. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Namysłowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł930 m² 2 795,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Budynek magazynowo - biurowo - produkcyjny z ok. 1994 roku. Hale - pow.magazynowe i pomieszczenia biurowe o pow. ok. 930m2. Instalacje; gazowa, energetyczna ( o mocy 80 kw ) oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij