dowolna

Domy na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży domów

852 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

852 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł73,45 m² 9 421,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy najnowszą inwestycję #osada Forestia Zawada wyjątkowe osiedle realizowane przez Investor Property, dewelopera mądrego wyboru! Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł73,45 m² 9 421,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 000 zł73,45 m² 10 537,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy. Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Szukałeś komfortowego mieszkania z dobrym dojazdem do miasta? Oferta przedsprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość bezpłatnej rezerwacji. Pierwszy etap inwestycji składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł251 m² 5 976,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:787 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: -pompa ciepła gruntowa(niskie koszty ogrzewania), -instalacja fotowoltaiczna, -dach po remoncie(kwiecień 2026) + nowe okna dachowe, gwarancja 5 lat. - alarm w domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:904 m²

Lokalizacja Nieruchomoš ć położona jest w miejscowości Goświnowice , tuż przy Nysie. To spokojna, kameralna okolica z nową zabudową jednorodzinną. Bardzo dobra komunikacja - szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Szeroka 8A

Polska Nowa Wieś

598 999 zł80,19 m² 7 469,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Schodni duży potencjał inwestycyjny i komfort mieszkania. Lokalizacja: 15min autem do Opola. 1 min autem do Ozimka. Oferujemy przestronną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom wolnostojący typu kostka, około 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 464 m2 zlokalizowanej w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Budynek dwukondygnacyjny, do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł92 m² 1 973,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

**opis nieruchomości** Biuro Nieruchomości Investment Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom o powierzchni 370m2 położony na 7-arowej działce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Winów. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł270 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferujemy Dom Wolnostojący na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Grudzice, składający się z trzech poziomów: przyziemia, wysokiego parteru i poddasza użytkowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 76,34 m2, położony na działce 164 m2, zlokalizowany na osiedlu Gosławice w Opolu. Budynek dwukondygnacyjny, z trzema garażami na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położony w miejscowości Łubniany, woj opolskie, 14 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł101 m² 10 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2 z garażem 16m2 i pięknym ogrodem około 270m2 nieruchomość z 2021r. położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, kompaktowy domek o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu. Dom pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł76 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kompaktowy parterowy dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej o powierzchni 76 m2 wraz z prywatnym ogrodem na zorganizowanym osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70,50 m² 7 078,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:185 m²

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Zostały już ostatnie 2 domy W stanie deweloperskim na osiedlu - domy nr 5/1, 5/2. Zielona Lubsza to nowoczesne osiedle eko domów i lokali.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł242 m² 41,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ten dom to idealne połączenie dużej przestrzeni, funkcjonalnego układu i świetnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w Lipkach, na działce o powierzchni 16 arów. Podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł144 m² 5 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Nowy dom | stan deweloperski | duża działka | cicha okolica | blisko jezior turawskich Cena brutto kupujący zwolniony z podatku pcc! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł240,50 m² 4 361,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Przestronny parterowy dom Z garażem dwustanowiskowym W stanie deweloperskim na sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Polecam nieruchomość zabudowaną, usytuowaną przy ulicy Opolskiej w Kałach, gmina Murów. Dom o powierzchni zabudowy około 100 m2, przedwojenny, murowany, parterowy z poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł123 m² 7 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Górki k/opola. To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:399 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W centralnym punkcie Łambinowic dużej opolskiej wsi znajduje się reprezentacyjny budynek wystawiony aktualnie na sprzedaż. Budynek ten pełnił funkcje administracyjno-użytkowe. Znajdowała się tam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119,96 m² 7 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny segment Z ogrodem | aleja rajska | opole - sławice Marzysz o spokoju, nowoczesnej architekturze i własnym ogrodzie, nie rezygnując z bliskości miasta? Poznaj Aleję Rajską.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m - Centrum Na sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł155,90 m² 6 735,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m , położonego na działce o powierzchni 334 m wraz z dodatkowym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szukasz domu, który daje swobodę, a jednocześnie oferuje gotowe rozwiązania inwestycyjne lub mieszkaniowe dla wielopokoleniowej rodziny? Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł256,41 m² 1 669,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1972 roku, rozbudowany w 2002 roku. Budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro), podpiwniczony. Powierzchnia całkowita 256.4m2 (wliczone podpiwniczenie),.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł282 m² 4 929,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Gogolin, w województwie opolskim. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

2 156 000 zł168 m² 12 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

*Oferta wyłączna kg nieruchomości* - Kupujący jest zwolniony z zapłaty prowizji Proponujemy Państwu do zakupu lub zamiany na inną nieruchomość (preferowana działka mieszkaniowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 083 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Ligota Dolna, ul. Wołczyńska 35, powiat kluczborski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł110 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 022 m²

*** Siedlisko z pokaźnym terenem *** Jeśli marzy Ci się życie blisko natury, własne uprawy lub przestrzeń pod działalność rolniczą ta nieruchomość może być dokładnie tym, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł150 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż - idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 15.