dowolna

Domy na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży domów

854 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

854 ogłoszenia

129 000 zł160 m² 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 698 m²

Kompleks budynków z dużą działką w Strzelcach - gmina Domaszowice. Nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnie wydzielonych działek o łącznej powierzchni 5698 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł175 m² 6 508,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy! Lokalizacja zapewnia spokój, otoczenie zieleni i jednocześnie dogodny dojazd do Brzegu. Dom o powierzchni użytkowej 138 m został.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na sprzedaż nowoczesny pięcio pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w Opolu, dzielnica Grudzice. Budynek oddany do użytkowania w 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł135 m² 10 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom w świetnej lokalizacji! 8 km od centrum Umowa na wyłączność! Tylko u nas! Opole/ Czarnowąsy Dom jednorodzinny usytuowany na ok.8 arowej zagospodarowanej działce, nieopodal 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży pałacyku rokokowego położonego w malowniczej wsi. Ten unikalny zabytkowy dworek z XVIII w, który pomimo że wymaga kapitalnego remontu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,75 m² 8 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł64 m² 1 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony w miejscowości Świerczów. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji. Kluczowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł269 m² 5 390,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 208 m oraz pow. całkowitej 269 m . Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 720 m . Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł115 m² 7 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

I podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujących się w dzielnicy Wrzoski. Prezentowana oferta dotyczy jednego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł86,23 m² 8 662,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tylko u nas! Podejmij decyzję o zakupie domu do 15.07.2025 - oferta cenowa jest limitowana czasowo , budynek 5 lokal 1 - segment narożny w I Etapie inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej około 200 m2. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 6 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł200 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 555 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom (pow. ok 200m2 do adaptacji) wraz z zabudowaniami gospodarczymi (stodoła, pom. gospodarcze, komórka, chlewik, piwnica) położony na 35,55 ar działce,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Możliwość podzielenia siedliska na 2 działki z dostępem do drogi .Dwa domy są uzbrojone ,i mozna zbudowa jeszcze jeden dom z tylu na gorce. Dom zamieszkalny ma 5 pokoi i strych użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Chmielowicach Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł128,47 m² 10 111,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , usytuowany na dużej, 22-arowej działce, zapewniającej komfort, prywatność i wiele możliwości zagospodarowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 600 zł97,60 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zewnętrzny segment z dużym ogrodem, podłogowym ogrzewaniem i dodatkowym gabinetem to coś więcej niż dom. To Twoje miejsce na Ziemi. Marzysz o porankach na tarasie, gdzie słychać tylko.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł141 m² 51,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom z potencjałem. Jesteśmy otwarci na propozycje zamiany na mniejszą nieruchomość, w tym dom w zabudowie szeregowej, pół bliźniaka lub mniejszy dom. Zachęcamy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł110 m² 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom do generalnego remontu. Tylko 3 km od wjazdu na autostradę A4, przy głównej, niedawno wyremontowanej ulicy, nadaje się więc także na nieuciążliwe usługi. Wybudowany z cegły, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł500 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.220 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 2007/, wygodny i funkcjonalny 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego domu w miejscowości wawelno niedaleko Opola. Dom z lat 30-tych po remoncie gotowy do wprowadzenia posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł270 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice. Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł310 m² 7 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Premium | Grodziec k. Ozimka | 310 m | Garaż | Taras 70 m * Lokalizacja Grodziec koło Ozimka (woj. opolskie) spokojna, zielona okolica otoczona lasami, idealna dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł156 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom 160 m na dużej działce 13 arów - Zalesie Śląskie Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m , położony na przestronnej działce o wielkości 13 arów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom z polem o łącznej powierzchni ponad 3 ha. Doskonała lokalizacja m. Gręboszów zaledwie 5 min od Namysłowa przy dk nr 42. Potencjał gospodarczy! Jeśli marzysz o przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł168,67 m² 2 786,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Niwnicy, o powierzchni użytkowej 123,28 m , położony na działce o powierzchni 7 arów. Budynek znajduje się w stanie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł106 m² 7 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży interesującą, przestronną nieruchomość gruntową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym (mieszkaniowym, mieszkaniowo-usługowym lub usługowym) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł290 m² 2 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w urokliwej miejscowości Bąków otoczonej Borami Stobrawskimi. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szukasz większego domu w Strzelcach Opolskich lub okolicy? Na sprzedaż dom z możliwością przystosowania pod 2 niezależne mieszkania! Lokalizacja: bardzo dobra, 3 min do centrum Strzelec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł80,19 m² 6 970,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Opola Szczepanowice. Nieruchomość znajduje się na kameralnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Wolnostojący, całkowicie podpiwniczony dom wybudowany w technologii lat 70/ 80 - tych posadowiony wraz z zabudowaniami gospodarczymi na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowa oferta Moszczanka | Góry Opawskie Szukasz miejsca z klimatem, ciszą i widokiem, który koi skołatane nerwy po pracy? Ta nieruchomość w Moszczance, u podnóża Gór Opawskich, to.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65,50 m² 5 648,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:853 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 760 zł102,60 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Tylko w ofercie naszego biura! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej zaledwie 7 km od Kluczborka w miejscowości Smardy Dolne. Piękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł73 m² 8 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atrakcyjny, klimatyczny i ustawny dom w zabudowie szeregowej( skrajny szereg), z ogrodzeniem panelowym, kilka minut od Opola. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł210 m² 10 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 210 m2 wraz z budynkami usługowo magazynowymi o powierzchni użytkowej ok. 455 m2 w Opolu - Grudzice na działce o pow. 1439 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł120 m² 1 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego na 16a działce w miejscowości Łaka gm Otmuchów. Dom przedwojenny w części podpiwniczony podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł168 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Jarnołtówku Lokalizacja: jarnołtówek to malownicza wieś położona w dolinie Złotego Potoku, w województwie opolskim, w Górach Opawskich. Jest to.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij