dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 090 ogłoszeń

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa cena: 319 000 pln | Kędzierzyn-Koźle, ul. Tuwima 15 | 3 Pokoje + Balkon Szukasz mieszkania z duszą, które możesz urządzić dokładnie według własnej wizji? Ta nieruchomość przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł141 m² 1 631,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które można urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Dobrze trafiłeś, zadzwoń do nas   ! luksus expert posiada w sprzedaży lokal usługowo-handlowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł247 m² 805,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Dom do wykończenia Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł75 m² 20 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów. Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,7ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:865 m²

Tylko w naszym biurze! klimatyczny rodzinny dom - (zaodrze, opole) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości. Ciepły dom wolnostojący usytuowany na ok.870m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54,69 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Monte Cassino w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł7 640 m² 47,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną, znajdującą się w miejscowości Węgry, o powierzchni 76,40 arów i wymiarach ok. 28m x 272 m. Działka, położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł273,80 m² 2 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Jaworznie Bankowym 42C. Cechy nieruchomości:powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli lubisz życie blisko natury i marzy Ci się własna uprawa , ta nieruchomość może spełnić Twoje oczekiwania! Na sprzedaż działka, położona w miejscowości Nowy Świat w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym, położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Chmielowice. Do sprzedania lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa infrastruktura pod działalność - utwardzony i ogrodzony teren o powierzchni 2,12 ha, który daje możliwość prowadzenia działalności transportowej, składowej, produkcyjnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł64,06 m² 7 321,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku i prowizji dla Kupującego. Twojej rodzinie zrobiło się ciasno, ale ceny lokali w Opolu przerosły Wasz budżet i możecie pozwolić sobie jedynie na dwa pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta obejmuje 56 500m2 gruntów rolnych, położonych w Starych Kolniach w gminie Popielów (woj. opolskie). W jej skład wchodzą działki o numerach: - 19 R V -1.5600m2 Ł IV.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 19 położonego na VII piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł205 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom w Głubczycach z ogrodem, gabinetem / biurem i najwyższym standardem wykończenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Głubczycach (woj. opolskie) - dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem w cichej okolicy w niskiej zabudowie. Szanowny kliencie, śródmieście! Nieruchomość o powierzchni ok. 82,30m2 usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł7 736 m² 51,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania nieruchomość gruntowa składająca się z działki o łącznej powierzchni 0,7736 ha, niezabudowanej położonej w miejscowości Popielów, gmina Popielów. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w Opolu przy ulicy Plebiscytowej. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 64m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal ma dogodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 484 m² 143,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym w Chrząstowicach przy ul. Ozimskiej. Świetna lokalizacja, działka widoczna z głównej drogi (dk46) w kierunku Ozimka. Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł75 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł354 m² 494,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W wyłącznej ofercie naszego biura. Działka budowlana 354 m z warunkami zabudowy 200 m od jeziora Malina media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 354.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł60,47 m² 4 961,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu przy ulicy Krakowskiej w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku. Lokal ma 60,47 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,32 m² 11 417,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kawalerkę idealną dla singla, pary lub pod inwestycję. Rozkład: -pokój dzienny -oddzielna widna kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,83 m² 17 509,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m , dodatkowo z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł1 449 m² 216,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gogolinie, w sąsiedztwie lasu. Działka kształtem zbliżona do prostokąta, o wymiarach ok 24m x 61m.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł42 800 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Polecam na sprzedaż działkę rolną o pow. 4,28 ha, w m. Piastowice, gmina Lubsza, pow. brzeski, woj. opolskie. Działka aktualnie zagospodarowana jest pod tereny upraw.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł251 m² 3 063,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł66,70 m² 9 970,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszym biurze do sprzedania, atrakcyjne mieszkanie o łącznej powierzchni 66,70m2 składające się z 3 pokoi,kuchni z oknem,przedpokoju,łazienki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł153 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Szukasz miejsca, które łączy funkcję mieszkalną z ogromnym potencjałem biznesowym? Ta oferta to rzadko spotykana okazja na rynku! Lokalizacja: namysłów, ul. Grunwaldzka 54 (prezentacja tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł150,50 m² 7 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom położony w miejscowości Grodziec, koło Ozimka. Miejscowość ta jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem Ozimek (5 km), miastem wojewódzkim Opole (ok 27.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Dom po pełnej modernizacji przeprowadzonej kilka lat temu! Nieruchomość składa się z: parteru składającego się z: dużego salonu jadalni z widokiem na ogród funkcjonalnej kuchni Korytarza 2.

Szczegóły ogłoszenia

85 170 zł16 700 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna