dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 089 ogłoszeń

375 000 zł35,90 m² 10 445,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł10 160 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedania atrakcyjną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 101,6 ara położoną w miejscowości Komprachcice. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 159 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1159 m , położoną na uboczu spokojnej i malowniczej miejscowości Kup (gmina Dobrzeń Wielki, woj. opolskie). Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł137,80 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szanowni Państwo, mam wielką przyjemność zaoferować Państwu wyśmienicie położoną inwestycje mieszkaniową. Inwestor buduje dwa budynki dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. jeden jest już.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł12 576 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni łącznej 1,26ha w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Tułowice województwo opolskie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 143 m² 41,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej w Gorzowie Śląskim, składającej się z działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

80 410 zł1 462 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,1462 ha położoną w miejscowości Grodziec , gmina Ozimek. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla wsi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy funkcja gastronomiczna Lokal użytkowy o powierzchni 140 metrów kwadratowych (sala restauracyjna 118,77 m2 a pozostała część to zaplecze kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł86,23 m² 8 338,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tylko teraz wyjątkowa oferta czasowa! Zdecyduj się na zakup segmentu (budynek 5, lokal 1) w I etapie nowej inwestycji w Opolu (wójtowa Wieś) do 31 lipca 2026 r. obowiązuje limitowana oferta.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł33,86 m² 16 686,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:789 m²

Kompaktowy dom całoroczny w Pokrzywnej Góry Opawskie, sauna, taras i potencjał inwestycyjny Oferujemy Państwu wyjątkowy, kompaktowy dom całoroczny położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta sprzedaży terenu produkcyjno-usługowego o łącznej powierzchni ok.1 ha, zlokalizowanego w m. Strzelcach z doskonałym dojazdem drogą asfaltową. Opis nieruchomości: na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł24,60 m² 3 252,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego garażu przy ul. Szkolnej w Brzegu. Lokal niemieszkalny o powierzchni 24,60 m2 położony jest na wysokości gruntu w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49 m² 10 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł450 m² 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Piękny zabytkowy budynek w Karłowicach przy ul. Kościelnej , o łącznej powierzchni 450 m2 o funkcji usługowo-mieszkaniowej. Lokalizacja: miejscowość Karłowice położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena Opole /zaodrze Oferta na wyłączność! Świetnie utrzymana nieruchomość w stylu dworskim zlokalizowana w zachodniej części Opola. Posiadłość o powierzchni ok. 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł120 m² 5 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy położony w bardzo dogodnej lokalizacji - przy ul. Braci Kowalczyków w Opolu (nowa Wieś Królewska). Umiejscowiony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 690 m² 147,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 1690 m , idealnej dla osób pragnących zbudować swoje wymarzone miejsce. Działka, o numerze 711/198,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

(Oferta zawieszona. Dla przedmiotowego lokalu została zawarta umowa przedwstępna. Polecamy nasze pozostałe oferty sprzedaży nieruchomości.) *Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w KG.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł5 048 m² 117,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny grunt handlowo-usługowy przy markecie dino Paczków, woj. opolskie Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w Paczkowie miejscowości gminnej liczącej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł147 m² 2 176,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w samym centrum Niemodlina- rynek, ścisłe centrum miasta, dobra dostępność komunikacyjna, bliskość usług, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji Kędzierzyna-Koźla, ulica B. Krzywoustego. Nieruchomość o powierzchni 52,53 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł500 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość inwestycyjną położoną w Opolu. Budynek wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny zlokalizowany na działce o pow. 6,5 ara. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł101 m² 10 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie, usytuowany w opole/chmielowice. Segment zabudowy bliźniaczej piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,29 m² 9 771,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe trzy pokojowe mieszkanie w Opolu Chmielowice Opis mieszkania : mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem : - powierzchnia 65,29 m2; - składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł56 m² 10 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, umeblowane I wyposażone 2 pokoje, w Kolonii Gosławickiej. Rozkład pomieszczeń: słoneczny pokój dzienny, ustawna sypialnia, łazienka z wc i prysznicem, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76,27 m² 14 409,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferujemy Państwu do zakupu nowoczesny lokal mieszkalny położony na dwóch kondygnacjach z dodatkowo zaaranżowanym poddaszem, który łączy wygodę mieszkania z funkcjonalnością domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł165,59 m² 7 548,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancka połowa domu w prestiżowej lokalizacji Opole, kolonia Gosławicka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 160 m, położona w miejscowości Dąbrówka Górna. Nieruchomość o wymiarach ok. 46 m x 32 m, co daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

44 850 zł1 150 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną , położną w miejscowości turza ( 34 km od Opola) , zlokalizowaną przy drodze gminnej w sąsiedztwie działek rolnych i w nie dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Opola , przy ulicy Grunwaldzkiej, w wyremontowanej kamienicy w sąsiedztwie dwóch wyższych uczelni i miasteczka akademickiego. Mieszkanie przygotowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 720 zł67,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na drugim piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Stobrawa, zaledwie kilka minut od Brzeg. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 15 arów, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 260 m² 674,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 13 arów, położona w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość z planem ogólnym o oznaczeniu 52sj.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł114,05 m² 6 041,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, parterowy, położony w spokojnej części Nysy przy ul. Unii Lubelskiej. Budowa rozpoczęta w 2023 roku, nieruchomość znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł167 m² 8 952,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Dom z garażem w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem w atrakcyjnej lokalizacji 12 km od centrum Opola. - atrakcyjna lokalizacja - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,46 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu piętrowego powierzchni użytkowej około 130 m2 mieszczącego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 2191m2 w Roszowickim Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł70,20 m² 10 398,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży mieszkania w inwestycji "piast" realizowanej na Grodkowskim Rynku. To unikalna okazja, by zamieszkać w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:881 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usługową, położoną w centrum dużego osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Makuszyńskiego. Atuty: powierzchnia działki 881m2 przeznaczenie w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

111 600 zł1 200 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Antoniowie, gmina Ozimek. Bardzo spokojna okolica, działka oddalona od głównej drogi, z dogodnym dojazdem do Ozimka i Opola.