dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

185 000 zł730 m² 253,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Mechnice, gmina Dąbrowa (w bliskim sąsiedztwie granic administracyjnych miasta Opola ) Działka ma wydane warunki zabudowy. Uzbrojenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 700 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka numer 480, obręb Długomiłowice, w dobrej lokalizacji, z dostępem do drogi asfaltowej, przy ul. Żabnik, w cichym miejscu, w pobliżu domków.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł834 m² 89,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki położone na osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 6 minut od Ozimka. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją i zadzwoń już dziś! dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

220 780 zł665 m² 332 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Górki k. Opola, 660 m Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 660 m , położoną w miejscowości Górki koło Opola.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko z potencjałem | 30 arów | zabudowania gospodarcze | Bąkowice Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i realnymi możliwościami? Ta nieruchomość w Bąkowicach to.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 072 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną przeznaczoną pod usługi turystyczne objętą planem zagospodarowania przestrzennego oznaczoną symbolem 4.18.UT Działka położone w gminie Lubsza, Dobrzyń, Osada.

Szczegóły ogłoszenia

118 860 zł1 698 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Pustków (obręb Szczedrzyk). Działka położona jest w bezpośredniej okolicy działek użytkowanych rolniczo.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł601 m² 148,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Zdecyduj która będzie Twoja *** Jak grzyby po deszczu! Nie jedna, a pięć działek do wyboru. Blisko wszystkich udogodnień, a jednocześnie w sielankowym klimacie tak, otoczenie jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł75 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy państwu mały domek o powierzchni około 70 m2 położony na działce o powierzchni 6 arów oraz zabudowania małej stodoły o powierzchni około 50 m2 położonej na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł395 m² 6 582,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 000 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana 5000 m , w miejscowości Siedliska, w gminie Dąbrowa (16 km od centrum Opola). Działka bardzo atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł479 m² 1 020,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Sprzedający wystawia fakturę vat ( możliwość odliczenia 23 % podatku vat) Kupujący zwolniony z zapłaty podatku pcc Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł160 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Dom jednorodzinny, 160 m2, wolnostojący, na dużej działce (1618 m2), położony w miejscowości Steblów, 3,5 km od centrum Krapkowic. Posiada: trzy duże tarasy i jeden balkon w tym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji pełna obsługa pośrednika,Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co daje gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Dobrzeń Wielki. Działka o powierzchni około 18 arów. Meida (w drodze): - woda, -.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 185 m² 90,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1185 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m, usytuowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł65,42 m² 8 544,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowy dom z inwestycji deweloperskiej - "willowy zakątek Osiedle Prestiż" Lokalizacja: żłobizna ul. Krokusowa Dom w zabudowie bliźniaczej budynek H2 Powierzchnia użytkowa: 69.18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł399,02 m² 6 516 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w Opolu przy ul. Józefa Walecki zaledwie 5 min od ścisłego centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 402 zł94,76 m² 8 235,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowy dom w prestiżowej dzielnicy Szczepanowice komfort, styl i doskonała lokalizacja! Marzysz o nowym, nowoczesnym domu blisko centrum Opola, a jednocześnie w spokojnej, cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,10 m² 11 700,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna dla singla lub pary gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,10 m , położonej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 192 m² 141,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka to doskonała propozycja dla osób poszukujących gruntu pod budowę domu lub inwestycję. Nieruchomość o powierzchni 1192m2 położona w Grodkowie, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem, miejscami parkingowymi oraz panelami fotowoltaicznymi W cenie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 320 zł57,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł230 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący z dużym ogrodem zlokalizowany blisko lasu w Ligocie Prószkowskiej. Nieruchomość wybudowaną w 2007 roku stanowi dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 383 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja tania działka. Szukasz działki budowlanej w pobliżu miasta ale w ciszy i wokół przyrody z szybkim 5 minutowym dojazdem autem do pracy w mieście Namysłów, to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 950 000 zł280 m² 10 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 142,60 m2, posadowiony na działce 25 arów w miejscowości Lędziny. Na parterze znajdują się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy ok. 52m2 w centrum - idealny również do adaptacji na mieszkanie. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pomieszczeń: sala I sprzedaży ok.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro. Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł9 413 m² 35,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł35,18 m² 8 158,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, które czeka na nowego właściciela. Kawalerka o powierzchni 35,18m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 552 m² 29,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 25,52 ar, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Szybowice. To idealne miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:837 m²

Szanowni Klienci! Na sprzedaż nowoczesny dom z 2021 roku, wybudowany z czerwonej cegły, o powierzchni użytkowej 160 m2 w zabudowie bliźniaczej. Garaż jest wbudowany w budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł64,91 m² 6 301,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze budynku + balkon z pięknym zachodem słońca i poddasze strychowe do wyłącznego korzystania - Osiedle mieszkania za parkiem - Namysłów, ul. Lema Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 285 zł87,21 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w oddanym już budynku z windą, mieszkanie dostępne od zaraz! Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 87,21m2, składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł654 m² 1 269,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu. Kształt działki nieregularny. W Planie Ogólnym działka.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł75 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z małym ogródkiem zlokalizowany w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Nieruchomość stanowi dom o pow. 75 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł395 m² 6 582,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

 

 

 

Rok budowy:-

! bez prowizji dla pośrednika! Do zaaferowania posiadamy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji, z bliskim dostępem do autostrady A4, szkół, przedszkoli, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł350 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w Opolu dzielnica Gosławice, przy ul. Oleskiej. To idealna propozycja pod gabinety lekarskie, centrum rehabilitacji,.