dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 086 ogłoszeń

790 000 zł9 232 m² 86,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 9232 m , położona w zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w bliskiej odległości od centrum. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 7 położonego przy ul. Miarki 32 w Kędzierzynie-Koźlu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 1 070,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy wolnostojący dom w Kobylicach o powierzchni 140 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 747 m2, w Kobylicach i składa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54,98 m² 5 438,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2, zlokalizowanego w Krapkowicach - Otmęcie! Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

578 500 zł65,87 m² 8 782,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części miasta, na popularnym osiedlu Armii Krajowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł233,25 m² 1 886,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:794 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Fosowskie, gmina Kolonowskie. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o pow. 794m2. Zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,30 m² 8 027,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kupujący jest zwolniony z opłaty podatku pcc 2% a także nie płaci prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł3 682 m² 48,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie W naszej ofercie. Mamy przyjemność zaoferować do zakupu działkę o powierzchni niespełna 37 arów zlokalizowaną w miejscowości Jełowa, gmina Łubniany w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,70 m² 14 781,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* -kupujący nie płaci podatku pcc (na lokal wystawiamy fakturę vat) Polecamy Państwu zapoznanie się z atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 171 m² 139,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż trzy ustawne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Trzebina. Nieruchomości idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Ciepły i przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji! fotowoltaika na starych zasadach cena do negocjaji Bierkowice Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł224 m² 11 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu, komfortowy dom wolnostojący w Chmielowicach Przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej okolicy Chmielowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

- została ostatnia połowa - I podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł51,86 m² 8 272,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł451 m² 1 108,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 m²

Szukasz magazynu z potencjałem? Ta oferta to świetna okazja zarówno dla przedsiębiorcy, inwestora, jak i rolnika. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wilków, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł85,50 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Dwupokojowe słoneczne mieszkanie na parterze w centrum miasta. Prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 85,5m2, położony w kamienicy. Na uwagę zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od centrum Dobrodzień (woj. opolskie). Numery działek i powierzchnie: - 28/1 8,45 ara - 28/2 8,30 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł500 m² 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 941 m²

Okazja! Działka o powierzchni 3400 m2 polożona w Buszycach, gmina Lewin Brzeski. Budynki: - budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 240 m2, piętrowy, zbudowany z cegły, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł350 m² 5 558,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w spokojnej miejscowości Lubsza, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Brzegu. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł118 m² 3 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym 118 m , działka 5 arów ul. Tadeusza Zawadzkiego Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 118 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 800 m² 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo usługowy / Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni ok. 1800 m2, zlokalizowany w atrakcyjnym punkcie - idealny zarówno do kontynuacji już.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę w pełni funkcjonalnego domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, czyli na obrzeżach Czarnowąs. Roczne utrzymanie domu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Chróścicach, woj. Opolskie. na ul. Cebuli 39. Dom znajduje się na rozległej działce o powierzchni 3750m, w okolicy domów jednorodzinnych. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Tarnów Opolski. Działka o powierzchni 1660m2 (niecałe 17 arów), objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł174,60 m² 5 441,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 165 m²

Dom został stworzony z myślą o Rodzinach - przestronny, funkcjonalny i wykończony ze smakiem. Wnętrza są jasne i ustawne, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 959 m²

Szukasz domu w cenie małego mieszkania w bloku? Chcesz rano pić kawę w absolutnej ciszy i mieć tyle podwórka, że można na nim grać w piłkę? Dobrze trafiłeś! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł74,16 m² 4 247,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 74 m2 przy ulicy Jana III Sobieskiego w 2-pietrowym bloku po termomodernizacji. 3 pokoje (jeden z aneksem kuchennym), łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł28 478 m² 140,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Grunt Przemysłowy o powierzchni 2,8478m2 w mieście Lewin Brzeski 28km od Opola Grunt znajduje się w przemysłowej części miasta. Lokalizacja nieruchomości jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł34,55 m² 8 943,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość do własnej aranżacji Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, śródmieście. Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok.34 m2 położony w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65,76 m² 13 214,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 242 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Gosławice, gmina Dobrodzień, powiat oleski. Parametry działki: działki o kształcie zbliżonym do rombu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,20 m, położone na parterze w Lewinie Brzeskim przy ul. Powstańców Śląskich. Układ mieszkania: - 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł795 m² 2 761,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego w Krapkowicach. Nieruchomość jest w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze nr 45, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93,20 m² 4 828,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż niebanalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w centrum Niemodlina. Lokal o powierzchni 93,20 m zachwyca otwartą przestrzenią, naturalnymi materiałami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł10 670 m² 32,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przepięknie położona działka w lesie blisko od ulicy Opolskie działka o powierzchni jednego hektara z piękną polaną w pobliżu domy siedliskowe. Plan miejscowy dla powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szukasz domu z budynkami gospodarczymi. Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym , letnią kuchnia oraz garażem , zlokalizowany w miejscowości Jaworzno gmina Rudniki ,pow. Oleski. ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu. Budynek o powierzchni użytkowej 138 m , usytuowany jest na działce o powierzchni 798 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł239 m² 2 924,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dwulokalowy położony w miejscowości Szadurczyce. Nieruchomość została zaprojektowana w sposób umożliwiający funkcjonowanie dwóch niezależnych mieszkań, każde.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,15 m² 12 985,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 66,15 m2, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,40 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia kawalerkę o pow. 33,4 m2, która jest zlokalizowana w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij