dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 089 ogłoszeń

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szukasz domu z budynkami gospodarczymi. Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym , letnią kuchnia oraz garażem , zlokalizowany w miejscowości Jaworzno gmina Rudniki ,pow. Oleski. ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu. Budynek o powierzchni użytkowej 138 m , usytuowany jest na działce o powierzchni 798 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł239 m² 2 924,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dwulokalowy położony w miejscowości Szadurczyce. Nieruchomość została zaprojektowana w sposób umożliwiający funkcjonowanie dwóch niezależnych mieszkań, każde.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,15 m² 12 985,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 66,15 m2, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,40 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia kawalerkę o pow. 33,4 m2, która jest zlokalizowana w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł660 m² 3 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację -wyłącznosć- -luksus W najlepszym wydaniu- polecam wyjątkową nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach Namysłowa. Dom wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Przedstawiamy komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47,29 m z przestronnym balkonem 5,70 m , o nr 5/301, położone.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł48,66 m² 14 077,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużą przestrzenią na zewnątrz, które jest już prawie wykończone pod klucz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet wymagających klientów. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł72,61 m² 8 814,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu "segment - dwu kondygnacyjny z ogrodem". To idealna propozycja dla osób szukających alternatywy dla ciasnych mieszkań w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł70,54 m² 9 483,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²

Sprzedam urządzony, gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, kompaktowy domek o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł15 688 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotowa działka położona we wsi Borucice w gminie Lubsza, otoczona lasami w Stobrawskim Parku Krajobrazowym. Działka położona na terenie o symbolu rp - tereny upraw polowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie spokój spotyka się z funkcjonalnością, a natura tworzy tło dla codziennego życia. Prezentujemy wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł200 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Wygodny dom + mieszkanie + podwójny garaż Blisko rynku w Otmuchowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego przy ul. Kossaka w Otmuchowie. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,03 m² 7 328,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciekawe zlokalizowane mieszkanie położone w śródmieściu Opola. Lokal składa się z 5 pokoi, dużej kuchni, łazienki z oknem i z wc oraz przedpokoju. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,10 m² 8 087,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,10 m2. w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny dom po generalnym remoncie usytuowany na ładnej działce w cichej i spokojnej okolicy, opcja domu dwurodzinnego! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 270m2.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł200 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam lub zamienię ( wraz z dopłatą na mieszkanie) przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł202 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jednorodzinnego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy domów w pobliżu osiedla Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 760 zł102,60 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

4 899 990 zł1 200 m² 4 083,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Obiekt handlowo-usługowy wynajęty Nieruchomość generuje stały dochód z długoterminowych umów najmu, co czyni ją doskonałą inwestycją. Najważniejsze informacje Lokalizacja: przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 232,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 110 m , usytuowany w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Kłodnickiej. Budynek z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na Zaodrzu w Opolu. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie w Chmielowicach 91 m | Ogromny taras | Garaż + miejsce postojowe Lokalizacja: opole Chmielowice Cena:   zł Szukasz przestrzeni z duszą, przemyślanego.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 658 m² 72,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie przylegające działki rekreacyjne w Lenarcicach o łącznej powierzchni 1658 m (ok. 36 x 46 m), z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 690 zł37,23 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł600 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu świetna propozycje inwestycyjną którą można przedstawić w trzech opcjach: 1. Obiekt weselno-restauracyjny w bardzo dobrym stanie technicznym, wymagającym jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł58,40 m² 5 821,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł120 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:671 m²

Polecam Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w dzielnicy Nowa Wieś w Strzelcach Opolskich. Dom jednorodzinny, położony na działce, którą można zagospodarować między innymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 700 zł70,27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady Wyłączne biuro sprzedaży inwestycji: plac Świętego Sebastiana 3, 45-030 Opole Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na pierwszym piętrze, niskiego 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł51,23 m² 4 294,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu dwu-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,23 m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w północnej części miasta. Budynek wielorodzinny IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł207 m² 8 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Nowoczesny dom Z widokiem na las | 14 km od centrum opola Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w wyjątkowo urokliwej lokalizacji w miejscowości Łubniany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane w Pisarzowicach (1 km od Brzegu) Powierzchnia łączna: 985 m Lokalizacja: pisarzowice, gmina Lubsza (zaledwie 1 km od granic Brzegu) Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Atrakcyjnie położony dom wolnostojący, piętrowy, całkowicie podpiwniczony, mieszczący cztery pokoje, w tym duży salon (27m2), kuchnię, łazienkę, wc, klatkę schodową, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w zacisznym miejscu blisko Opola - Zimnice Małe Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 192 m² 138,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . 7 km do autostrady A4. 33min. do Wrocławia. Do sprzedaży piękna działka o pow. 1 192zmkw, pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Opole, dzielnica Malinka Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 150 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł75,04 m² 14 645,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy apartament znajdujący się w dzielnicy Grudzice. Apartament oddany do użytku w roku 2022 o powierzchni po podłodze ok 120 m2, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, niski blok, ogrzewanie Z sieci miejskiej, parking ze szlabanem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m , zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj. opolskie). Nieruchomość stanowi ciekawą.