dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,opolskie

200 000 zł3 980 m² 50,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp. Proszę w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena, rodzaj. Oferujemy Państwu bazę, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

789 000 zł70 m² 11 302,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do zakupu apartament w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji położony na nowo wybudowanej inwestycji blisko Malinki, przy ul. Harcmistrza Kamińskiego w Opolu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

779 000 zł105 m² 7 436,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Kupujący nie płaci podatku od zakupu oraz prowizji! Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca? Przedstawiam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Domecku, zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Opole,opolskie

639 000 zł94 m² 6 784,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Rezerwacja! Duże, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 94 m , zlokalizowane w sercu Opola, w odrestaurowanej kamienicy. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

511 000 zł35 m² 14 798,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 m2 z ogródkiem o powierzchni 36,80 m2 oraz miejscem postojowym pod budynkiem w cenie 55 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałowice

Michałowice,opolskie

140 000 zł683 m² 204,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną o nr 84/15 i powierzchni 683m2. Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mechnice

Mechnice,opolskie

199 000 zł1 146 m² 173,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1146 m2 położona w Mechnicach k/opola (gmina Dąbrowa) Tteren płaski, suchy, w kształcie prostokąta, częściowo zabudowany stodołą stojącą w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka Łubniańska

Dąbrówka Łubniańska,opolskie

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży domu w sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie kilka minut od Opola, w urokliwych Kosowcach (przysiółek Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fiołkowa

Dobrzeń Wielki,opolskie

1 199 000 zł125 m² 9 595,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ultranowoczesny dom specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: dom znajduje się w Dobrzeniu Wielkim, który łączy ze sobą spokojną okolicę z bliskością miasta wojewódzkiego - Opola. Dane ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Grobli

Brzeg,opolskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom 3 kondygnacyjny ( 2 piętrowy ) w zabudowie szeregowej usytuowana przy ul. Grobli w Brzegu. Dom składa się z dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,opolskie

320 000 zł7 335 m² 43,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp. Proszę w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena, rodzaj. Oferujemy Państwu parterowy dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Byczyna

Byczyna,opolskie

790 000 zł12 464 m² 63,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - byczyna Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działki inwestycyjne w miejscowości byczyna. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Komprachcice,opolskie

440 000 zł161 m² 2 732,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:643 m²

** Niewielki dom, z potencjałem i optymalną działką, nieopodal Opola** komprachcice, ul. Sportowa 4. Szukasz domu, który ma klimat, przestrzeń do życia i pozwala puścić Ci wodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

499 000 zł48 m² 10 452,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie trzy pokojowe, o powierzchni 47,74 m2, z balkonem, położone na dziewiątym piętrze w wysokim bloku, zlokalizowanym w Opolu, dzielnica Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, zaodrze, ul. Koszyka Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko U nas Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 106 m2 na wysokim parterze, w 2 piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Budynek bardzo ładny, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Brzeg,opolskie

377 600 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle parkowe kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych położonych w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

445 000 zł50 m² 8 955,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko 445 000 zł gotowe do zamieszkania od zaraz! Zamieszkaj bez stresu, bez remontów, bez dodatkowych kosztów! W tej cenie zyskujesz nowe, w pełni wykończone mieszkanie z umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawada

Zawada,opolskie

225 000 zł4 680 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Zawada bez pośredników Działka budowlana w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 2um- zabudowa usługowo-mieszkaniowa: -Blisko Ronda - powierzchnia działki 4680m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Solskiego

Opole,opolskie

36 000 zł456 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku? Relaks na balkonie nie cieszy? Ta oferta jest dla Ciebie! Posiadamy w ofercie ogródek działkowy zlokalizowany na rod przy ul. Solskiego w Opolu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Opole,opolskie

459 000 zł48 m² 9 592,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie I Do zamieszkania I Pełna infrastruktura wokół I Tereny rekreacyjne w pobliżu I Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubinowa

Opole,opolskie

789 000 zł72 m² 10 900,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 72,38 m z ogródkiem 200 m2, garażem i pełnym wyposażeniem Opole, ul. Rubinowa. Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 72,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 50 m - umeblowane, odświeżone, gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Opole,opolskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja Mieszkanie po generalnym remoncie : - Nowo wykonane gładzie gipsowe, pomalowane dwukrotnie na biało - Podłogi wyłożone panelami bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Opole,opolskie

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania atrakcyjny lokal Z bardzo dobrym najemcą! Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta Opola. Nieruchomość jest wynajęta przez następne 5 lat -brand sieciowy - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Brzeg,opolskie

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej, w cichej okolicy, w miejscowości Brzeg. Lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to idealne miejsce dla osób poszukujących własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kolonowskie

Kolonowskie,opolskie

203 000 zł47 m² 4 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie garaż ogród! Proponuję Państwu bezczynszowe, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 - z garażem - z dużym ogrodem o powierzchni 250 m2. - oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Jamka

Stara Jamka,opolskie

280 000 zł180 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom z budynkami gospodarczymi w spokojnej miejscowości Stara Jamka, w pobliżu Korfantowa, powiat Nyski. Na działce o powierzchni 51 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Opole,opolskie

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, o powierzchni około 39 m2, zlokalizowanego w Dzielnicy Górskiej, przy ul. Karpackiej, w Opolu. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Opole,opolskie

475 000 zł50 m² 9 530,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tuż obok Amfiteatru, z widokiem na katedrę lepszej lokalizacji nie mogłeś sobie wymarzyć! Wyobraź sobie, że budzisz się w sypialni z widokiem jak z pocztówki przez okno wpada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Nysa,opolskie

350 000 zł56 m² 6 205,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe + kuchnia (pełny rozkład) Położone na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym przy ul. Sudeckiej w Nysie. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - Pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

499 000 zł48 m² 10 428,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,85 m, zlokalizowane w doskonałej okolicy na parterze zadbanego budynku. Idealne dla pary, młodej rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karłowicza

Głuchołazy,opolskie

2 500 000 zł3 138 m² 796,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:-

NA sprzedaż obiekt szkoleniowo-wypoczynkowy W głuchołazach. Oferta sprzedaży nieruchomości położonej w Głuchołazach o powierzchni całkowitej 3295 m2, położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku, w części Opola przy ul. Grota-Roweckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

725 000 zł132 m² 5 471,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek handlowo-usługowy na sprzedaż Lokalizacja ma znaczenie - a ta jest wręcz strategiczna! Jeśli szukasz nieruchomości, która pracuje na Ciebie od pierwszego dnia, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Przyjaźni

Opole,opolskie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży połowy domu z osobnym wejściem i wspólną klatką schodową. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

320 000 zł44 m² 7 294,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m , położone w spokojnej okolicy Brzegu przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 340 000 zł231 m² 5 808,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w bocznej uliczce dzielnicy Opola - Grudzice z bardzo szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom wbudowany w technologii tradycyjnej wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praszka,opolskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w Praszce na spokojnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane jest na parterze. Składa się z: - dużego salonu, - dwóch sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

340 000 zł68 m² 4 994,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży w okolicach centrum Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.68 m2, usytuowane jest na parterze trzypiętrowej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Namysłów

Namysłów,opolskie

155 000 zł58 m² 2 658,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na park blisko Namysłowa! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Łączany tylko 2 km.