dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

671 000 zł122 m² 5 482,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Masz dużą rodzinę? A może szukasz mieszkania pod inwestycję, która zacznie zarabiać od razu? Ta nieruchomość to przestrzeń, w której możesz zbudować coś trwałego rodzinne wspomnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 440 zł2 809 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzadko na rynku pojawiają się takie nieruchomości jak ta. Las Woda Cisza Ale uwaga. To nie odludzie, gdzieś w głębi lasu To miejsce znajduje się na granicy Skorochowa i Nysy. 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Opole,opolskie

559 999 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 51 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z nowymi windami od poziomu "zero" idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Domecko

Domecko,opolskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 481 m²

Dom z potencjałem w Domecku - 120 m , działka 24,81 ara Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 120 m , położony na dużej działce o powierzchni 24,81 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Opole,opolskie

345 000 zł33 m² 10 341,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa cena. Szanowni Państwo w wyłącznej sprzedaży naszego biura oferuję Państwu kompaktowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni mieszkalnej 33,36 m2. Ten wygodny lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Opole,opolskie

389 000 zł44 m² 8 806,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Opola? Oto oferta, która łączy komfort i świetną lokalizację. To 44-metrowe mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępa

Kępa,opolskie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z ogrodem zlokalizowany w Kępie - 10 minut od Centrum miasta. Nieruchomość wybudowaną w 2006 roku stanowi dom i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

950 000 zł131 m² 6 862,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu urokliwego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Opola -chmielowicach, co zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Opole,opolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem 50 M2 (łączna powierzchnia razem z piwnicą 2m2) po generalnym remoncie bezpośrednio od właściciela przestronne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Biechów

Biechów,opolskie

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55, 10 m , z garażem oraz dużą działką o powierzchni 500 m2. Lokal usytuowany na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Polska Nowa Wieś

Polska Nowa Wieś,opolskie

150 000 zł2 900 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji blisko Opola! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipowa

Lipowa,opolskie

645 000 zł250 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o łącznej powierzchni użytkowej 200 m , usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni 3300 m . Wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

299 000 zł2 150 m² 139,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy dużą działkę budowlaną w Dobrzeniu Wielki, woj. Opolskie. Działka znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Chrząszczyce,opolskie

210 000 zł1 007 m² 208,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1007 m zlokalizowanej w Chrząszczycach, u zbiegu ulic Leśnej i Łąkowej w sercu spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Warszawska

Grodków,opolskie

270 000 zł46 m² 5 934,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Grodkowie przy ulicy Warszawskiej, woj. opolskie. Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Biskupów,opolskie

1 199 000 zł371 m² 3 229,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze prosperującego sklepu o powierzchni 371 m , zlokalizowanego w miejscowości Biskupów, niedaleko Głuchołaz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

355 000 zł34 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku na osiedlu Malinka w Opolu. Lokal jednopokojowy składa się z obszernego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Walidrogi,opolskie

738 000 zł110 m² 6 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konwalii

Walidrogi,opolskie

799 000 zł109 m² 7 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opole/ Walidrogi ul. Konwalii Oferta na wyłączność Kupujący nie płaci pcc 2% Wyjątkowy dom w otoczeniu zieleni, zaledwie 5 km od Opola Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

365 000 zł47 m² 8 347,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,44 m , usytuowanego w urokliwej okolicy przy ul. Grota Roweckiego w Opolu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kolnica

Kolnica,opolskie

125 000 zł1 997 m² 62,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Kolnicy, 7 km od Grodkowa, 4 km od zjazdu z autostrady A4. Działki mają razem powierzchnię 1997m2. Obie działki mają bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Opole,opolskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w Opolu, w dzielnicy Groszowice, na ul. Księdza Jerzego Popiełuszki. Mieszkanie, dwustronne, znajduje się na drugim z trzech pięter odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów,opolskie

925 000 zł190 m² 4 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Dom wolnostojący ok. 190m2, działka ok. 13ar. Piękny, zagospodarowany ogród, basen, sauna, nowoczesna bryła. Doskonała lokalizacja! Nieruchomość składa się: salonu z aneksem kuchennym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania znajdującego się na piątym piętrze ośmiopiętrowego bloku na osiedlu zwm w Opolu. Lokal dwupokojowy składa się z obszernego pokoju dziennego - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

549 000 zł202 m² 2 717,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Szukasz domu w Ozimku? W ciekawej spokojnej okolicy? Z dogodnym dojazdem do większych miejscowości? dom do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Ozimek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kałków

Kałków,opolskie

1 999 000 zł550 m² 3 634,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze prosperującego sklepu o powierzchni 550 m , zlokalizowanego w miejscowości Kałków, niedaleko Otmuchowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borycz

Borycz,opolskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:765 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży domu w malowniczej wsi Borycz, otoczonej pięknymi krajobrazami, lasami i stawami rybackimi. Nieruchomość o całkowitej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzelecka

Opole,opolskie

849 000 zł169 m² 5 023,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch domów zlokalizowanych w dzielnicy Opola - Grudzice na dwóch działkach o łącznej powierzchni 11,5 arów. Nieruchomość posiada wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Domecko

Domecko,opolskie

280 000 zł700 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

I stnieje możliwość wynajęcia ekipy dewelopera do dalszych prac budowlanych! Proponujemy sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 700 m2 z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Częstochowska

Opole,opolskie

20 900 zł300 m² 69,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej o powierzchni 3 arów, na rodos "kopciuszek" przy ul. Częstochowskiej w Opolu. Domek świeżo wyremontowany, w środku oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni około 31,91 m , położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojnej, wiejskiej miejscowości Ligota Książęca. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

418 999 zł48 m² 9 166,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować niepowtarzalne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 5. piętrze zadbanego budynku z windą. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Opole,opolskie

690 000 zł65 m² 10 558,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 690 000 zł Powierzchnia: 65 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Ogrzewanie: gazowe Stan: po generalnym remoncie w 2017 r. Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kłodnicka

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

107 700 zł178 m² 605,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: lokal niemieszkalny o charakterze usługowym. Miejscowość: ul. Kłodnicka 8/2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

449 000 zł52 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m, położone na drugim piętrze zadbanego bloku w doskonałej lokalizacji w samym Śródmieściu Opola. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja Armii Krajowej

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

3 800 000 zł11 000 m² 345,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki zlokalizowane blisko węzła i obwodnicy która łączy się z autostradą A4. Przy ul. Armii Krajowej. Działki posiadają decyzję zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dambonia w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 49 m2. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Maciejowice

Maciejowice,opolskie

240 000 zł52 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zamieszkaj w ciszy i harmonii - Maciejowice koło Otmuchowa. Zaledwie kilkanaście minut od Nysy znajduje się miejsce, które pozwala zwolnić tempo i złapać oddech. Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Opole,opolskie

4 999 000 zł1 380 m² 3 622,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Hala Powierzchnia ok. 900m2 - 3 nawy (nawa środkowa 525 m 2) oddzielone wypełnieniem murowanym. Konstrukcja stalowa wys. 7m, 3 bramy wjazdowe o wym. 5m x 5m Pokryta płytą warstwową 10 cm (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karłowice

Karłowice,opolskie

229 000 zł55 m² 4 164 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania nie Przegap takiej okazji! Piękne, słoneczne i ustawne mieszkanie w atrakcyjnej cenie zlokalizowane w miejscowości Karłowice gmina Popielów na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Opole,opolskie

849 000 zł129 m² 6 571,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. To dom w świetnej lokalizacji - w spokojnej, willowej dzielnicy - Kolonii Gosławickiej. Idealne miejsce,.