dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

330 000 zł93,69 m² 3 522,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 oferta także dla.

Szczegóły ogłoszenia

267 500 zł53 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 53 500 m2 (5,35 ha) składająca się z 3 działek ewidencyjnych położonych w bliskiej odległości. Lokalizacja: województwo: opolskie Powiat: opolski.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł66 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

*** To miejsce ma potencjał! *** Co to za miejsce? Przyjemnie położona nieruchomość, niedaleko Głubczyc, z działką o idealnych proporcjach. Na terenie znajduje się niezależny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł85 m² 4 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na parterze kamienicy w centrum Kędzierzyna-Koźla. Nieruchomość znajduje się w solidnym budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66,30 m² 6 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta sprzedaży 3-pokojowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu o powierzchni 66,30 m2 na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon (7,3 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,80 m² 10 988,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, urokliwe, zadbane mieszkanie w kamienicy Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni ok. 72 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł98,48 m² 8 570,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji Opola - w Dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni około 98,48 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 790 m² 154,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w wsi Kotórz Mały. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach ok 23m x 88m. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 001 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Krasiejów. Działka jest przygotowana do budowy domu, wylana płyta fundamentowa wraz z gotowymi przyłączeniami. Powierzchnia 1001m2 (10a) wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł540 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:877 m²

Buiurowiec położony W atrakcjnej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ciekawą oferta sprzedaży obiektu biurowo handlowego piętrowego podpiwniczonego położonego w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł581,62 m² 2 561,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny z działką o pow. 29,50 ara, położony w miejscowości Biadacz. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow. 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 941 m² 182,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna działka usługowa w Opolu, ul. Czarnowąska Oferowana działka o powierzchni 0,4941 ha zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Opola, przy ul. Czarnowąskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w Kozłowicach Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Wróblin, na 26,64 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 100 m2 powierzchni całkowitej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 597 zł60,71 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek D - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 250 m² 2 232 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, dwóch niezależnych budynków, o przeznaczeniu magazynowo biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł1 242 m² 32,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Obiekt użytkowy na sprzedaż lub wynajem idealny na hotel, dom seniora, ośrodek terapeutyczny Lokalizacja: opole / Czarnowąsy, malowniczo położony nad rzeką Powierzchnia działki: 34 ary (płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,10m2 w centrum miasta przy ulicy Rej w Brzegu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,50 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. 59,50 m2, zlokalizowane na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, pokoju, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł29,52 m² 5 081,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł109,77 m² 5 912,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 109,77 m2 W centrum tułowic przy ul. Porcelanowej. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - bardzo dobrze rozwinięta miejska przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł174,37 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł60 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren usługowo - przemysłowy położony od A4 ok. 22km ) o pow. ok. 6ha z dojazdem wielkotonażowym z dostępem do bocznicy kolejowej ( trakcja na zachód - wschód ) oraz z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł90,30 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta przestronnego, eleganckiego mieszkania położonego w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej strefie Centrum Opola (blisko Rynku). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł135 m² 10 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom w świetnej lokalizacji! 8 km od centrum Umowa na wyłączność! Tylko u nas! Opole/ Czarnowąsy Dom jednorodzinny usytuowany na ok.8 arowej zagospodarowanej działce, nieopodal 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe ceny Nowa inwestycja mieszkania w zabudowie szeregowej w Grotowicach | Przedsprzedaż ruszyła! Mam dla Was coś wyjątkowego kameralne osiedle w dzielnicy Grotowice w Opolu. To.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Opole, śródmieście Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 189 m² 153,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, usługowo-handlowa na sprzedaż w mieście Wołczyn! Biuro Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę obecnie w mpzp oznaczonych symbolami uh,ur,ug Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł75,66 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Najnowsza inwestycja górki! kupujący nie zapłaci podatku pcc! Możesz zamieszkać już w 2025 roku! Apartamenty w zabudowie bliźniaczej w najbardziej pożądanej lokalizacji górki pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł185,15 m² 5 941,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom szeregowy z ogrodem i altaną 6 pokoi idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż komfortowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 185,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

17 269 446 zł30 118 m² 573,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy państwu do sprzedaży lub najmu nieruchomość biurowo - produkcyjno - magazynową położoną w Bierawie, 47-240 przy ul. Gliwickiej 8. Nieruchomość położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 546 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do zakupu niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą przestronną działkę budowlaną znajdującą się we wsi Jełowa, gmina Łubniany, województwo opolskie. Obszar, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł31,40 m² 4 140,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam lokal na niskim parterze, wygodny dla starszych osób / starszej osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 55 arów położona w Starym Grodkowie, 4 km od Grodkowa, woj. opolskie. Teren płaski, brak ogrodzenia, dojazd utwardzoną drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł227 m² 1 718,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 707 m²

Lasy Stobrawskie / Wyjątkowa nieruchomość Działka o powierzchni 8707 m2 Nowy Świat / Województwo opolskie / 15 minut autem do Brzegu Równina Stobrawska / Stobrawski Park Krajobrazowy Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł78,61 m² 11 181,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w jednym z budynków na ul. Marka Grechuty w Opolu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł290 m² 689,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość 400 m od dworca kolejowego: - położona w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej, - z dobrym dostępem do obiektów użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 617 m² 85,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł160 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opole/ karczów/ gmina dąbrowa Oferta na wyłaczność! Nowoczesna, prosta bryła, funkcjonalność oraz sama lokalizacja to największe atuty prezentowanego domu wolnostojącego. Bezpośrednia okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. użytkowej 59m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu, położone na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego z końca.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 445 m² 4 083,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność oferty. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restauracja-imprezy.