dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 094 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 094 ogłoszenia

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł951 m² 136,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 304/37 budowlana w miejscowości Łubniany ulica Ogrodowa , w gminie Łubniany, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł550 m² 1 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala produkcyjno- magazynowa, położona w Kędzierzynie, w niedalekiej odległości od centrum miasta i równocześnie z łatwym dojazdem do obwodnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł52 m² 10 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 480 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka budowlana numer 53/7, obręb Lenartowice, w dobrej lokalizacji, z dostępem do drogi asfaltowej, przy ul. Nowowiejskiej, w cichym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nie czekaj takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w absolutnie topowej lokalizacji przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł4 734 m² 25,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bukowa Śląska, gmina Namysłów, działka budowlana, powierzchnia 47,34 ar, sprzedaż 119 000zł Szukasz działki pod budowę domu dla siebie dla rodziny, zależy Ci na ładnej okolicy, blisko zalew, las.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł51,97 m² 8 581,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego oraz brak podatku pcc Odkryj nową kłodnicę Twój Azyl w Mieście Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł5 850 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Czarnowąsy, opole Podstawowe parametry: powierzchnia: 5860 m 58 a (prostokątna) Status prawny: uregulowany dostęp do drogi publicznej Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

100 000 zł16,80 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 16,80 m w nowo wybudowanym kompleksie garażowym. Garaże położone są przy ul. Jesionowej w Ozimku obok nowego Osiedla Jesionowe Zacisze. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki oraz osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 821 m² 98,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1821 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Grodziec, gmina Ozimek, woj. opolskie. Wymiary: 15 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 928 m² 33,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2928 ha, położoną w spokojnej miejscowości Posucice, w gminie Branice, zaledwie 10 km od granicy z Czechami. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowoczesny Dom z Pięknym Ogrodem i Tarasem - Idealny dla Rodziny - w Opolu Odkryj ten nowy, przestronny dom o powierzchni 200 m , idealnie zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m , położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł315 m² 1 425,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 286 m , położony w spokojnej miejscowości Skarbiszowice (gmina Tułowice, woj. opolskie). Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł94 m² 2 925,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 938 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu do kapitalnego remontu zlokalizowanego w miejscowości Jełowa. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do głównej drogi Opole-Kluczbork. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Widzisz ten piękny dom? Na działce 615 m2? Może być Twój w najbliższym czasie! Zanim zdecydujesz się zadzwonić przeczytaj to co napisałam na jego temat. - wybudowany został w 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł93,30 m² 6 420,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz domu z ogrodem blisko Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc *** Rozpoczęcie budowy 4kw 2022. Stan surowy zamknięty 2kw 2023. Deweloperski 3kw.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,04 m² 8 222,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Zaodrzu, w niskim i zadbanym budynku. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako stabilna inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

937 493 zł11 867 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj tam, gdzie Twój biznes ma najlepsze warunki do wzrostu! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w strategicznej lokalizacji - przy drodze wojewódzkiej nr 457 - między.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł190 m² 1 012,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:879 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 190 m2 znajdujący się przy ulicy Saperskiej w Kędzierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45,91 m² 10 455,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 45,91 m2 zlokalizowanego na nowo powstałym osiedlu w Namysłowie. Zawsze marzyłeś o tym,.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł48,29 m² 6 771,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku w atrakcyjnej lokalizacji w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 306 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 arów, zlokalizowaną w miejscowości Karczów, gmina Dąbrowa. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które przewidują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,54 m² 9 942,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 384 zł53,66 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które daje komfort domu i funkcjonalność mieszkania? To właśnie jedna z tych ofert, które naprawdę mają sens zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 382 m² 58,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu dużą działkę o powierzchni 34 arów położoną w Bierawie. Działka duża z dojazdem od strony ulicy Ogrodowej oraz Ottona Steiera. Działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł930 m² 247,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,0930 ha. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł182 200 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks 18,22 ha użytków rolnych - zadbane łąki kl. IV-V, 12 km od Namysłowa, gotowe do użytkowania rolniczego. Kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 18,22 ha położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. ok 950 m2 zlokalizowanej w Krasiejowie, tuż przy granicy z Ozimkiem (w bliskim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,30 m² 8 809,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWM Proponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem pow. ok.52 m2. VI piętro , Opole - Centrum ul.Rybacka Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej ok.52 m2, usytuowane na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł66,55 m² 5 184,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości w Namysłowie zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego z balkonem w bloku na jednym z osiedli w mieście powiatowym Namysłów. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na szóstym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 748 000 zł6 510 m² 422,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w Śródmieściu Opola. Powierzchnia działki to 65 ar. Media: - woda, - prąd, - kanalizacja, - gaz Lokalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

386 400 zł5 600 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy drodze wojewódzkiej dw423, w miejscowości Januszkowice, gmina Zdzieszowice. Działka kształtem zbliżona do trapezu.