dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Opolska

Zawadzkie,opolskie

30 zł/m²92 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje się w budynku Domu Handlowego ares przy głównej drodze 901. Lokal na parterze, blisko wejścia z ulicy. Budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Na ternie naszej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowanie na wynajem 2 pokojowe z oddzielną kuchnią śliczne mieszkanie w centrum Opola, do ul. Krakowskiej niecałe 4 min pieszo, także wszędzie blisko. W pobliżu restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Opole,opolskie

18 zł/m²430 m² 7 525 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie naszego biura mamy do wynajęcia halę zlokalizowaną w Śródmieściu Opola. Budynek o powierzchni 430 m2 może pełnić funkcję hali magazynowej, hurtowni, lub sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! wyłączność! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie w jednym z bloków na osiedlu Dambonia w Opolu. Lokal położony na 2 piętrzę o pow. 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krapkowice

Krapkowice,opolskie

1 700 zł59 m² 29,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajecia mieszkanie w budynku Trzy Korale położonym w Krapkowicach, ul. Słowackiego 10. Lokal mieści się na drugim piętrze i składa z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszaków

Opole,opolskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe po remoncie (luty 2023). Nowy zwm. Mieszkanie dostępne od 01.07.2023. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Opole,opolskie

4 000 zł93 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na wynajem apartament zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się w niskim nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme za 1400 zl 22 m 2 Z balkonem Tylko 1 mezczyznie, nie kobiecie Bez mozliwosci zamieszkania drugiej osoby, kobiety czy pary Kaucja 500 zl Platnosc z gory od momentu zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Brzeg

Brzeg,opolskie

2 200 zł44 m² 50,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w nowo wybudowanym budynku w Brzegu. Prezentowana nieruchomość to salon z aneksem kuchennym, duży balkon, osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Opole,opolskie

2 000 zł64 m² 31,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wygodne i komfortowe mieszkanie położony na Przylesiu w Opolu. Mieszkanie z balkonem mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kościuszki w Opolu, przy samej ulicy Krakowskiej: - 2 pokoje: duży pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnia - 40m2, świeżo po remoncie - 6 piętro, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Opole,opolskie

1 600 zł54 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Ozimskiej. Mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 znajduje się na 4 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

1 600 zł52 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie blisko centrum do wynajęcia od 03.07. Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze jednego z bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Opole,opolskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Wrzosowej w Kolonii Gosławickiej, w Opolu: - blok pośród domów w malowniczej, cichej i zielonej dzielnicy - 33m2 na 2 piętrze, po remoncie - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Falmirowice

Falmirowice,opolskie

36 zł/m²33 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni 33m2, znajdujący się w budynku biurowym , który przeszedł remont generalny w 2018r. Lokal o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Opole,opolskie

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej około 61 m2 , położone na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku, składające się z 2 sypialni, kuchni z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Falmirowice

Falmirowice,opolskie

31 zł/m²59 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni 59m, znajdujący się w budynku biurowym , który przeszedł remont generalny w 2018r. Lokal o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

8 000 zł463 m² 17,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:665 m²

Opis nieruchomości: oferuję na wynajem 3 piętrowy dom o powierzchni użytkowej 462,83m2 z podpiwniczeniem, garażem oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cieszącej się dużym zainteresowaniem dzielnicy Opola. Do jego niebywałych walorów zalicza się: zadbany blok trzecie piętro mieszkanie jest funkcjonalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

2 500 zł50 m² 49,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu na wynajem zlokalizowanego w Opolu na dzielnicy Bliskie Zaodrze, spokojna okolica a jednocześnie szybki dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2, położone na drugim piętrze, w bloku, na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Lokal składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! wyłączność! oferta przyjazna zwierzętom! oferta przyjazna dzieciom! rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie w jednym z bloków na osiedlu Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Opole,opolskie

1 700 zł61 m² 28,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania, położonego na osiedlu zwm. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni blisko 61 m2, mieści się na drugim piętrze bloku i składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

2 900 zł71 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 3 pokojowego apartamentu w Opolu w dzielnicy Bliskie Zaodrze. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

2 100 zł36 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa

Opole,opolskie

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem mamy dla Państwa 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze 8 piętrowego bloku. Usytuowane na największym osiedlu Opola zwanym zwm -ciche, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

6 000 zł255 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferujemy Państwu na wynajem niezwykły stylowy dom z dodatkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 70m2. Willa zlokalizowana w spokojnej części Lędzin, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

1 300 zł41 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze o powierzchni 40.56m2 w Brzegu. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

31,75 zł/m²63 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy w Centrum Opola. Nieruchomość aktualnie przystosowana jest do prowadzenia salonu kosmetycznego. W każdym pomieszczeniu znajduje się umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodków

Grodków,opolskie

1 300 zł48 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze w bloku w Grodkowie. Mieszkanie o powierzchni 48,41 m2,składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Opole,opolskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2/3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, blisko centrum miasta. *** tylko U nas *** lokalizacja: 2/3 pokojowe mieszkanie z 8 m2 loggią, znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania do najmu, spółdzielcze własnościowe, kawalerka na parterze z balkonem, piwnica. Mieszkanie umeblowane i wyposażone dla 1-2 osób. Opłaty: 1000 zł czynsz + 500 zł opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Półwieś

Opole,opolskie

17 zł/m²118 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu handlowo usługowego położonego na Półwsi. Lokal o powierzchnia około 118 m2 mieści się na parterze przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu przestronny apartament znajdujący się przy ul. Bielskiej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 53 m2 zajdująca się na drugim piętrze w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Licealna

Opole,opolskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję Państwu do najęcia lokal mieszkalny z balkonem, znajdujący się w budynku przy ul. Licealnej w Opolu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, składa się z salonu (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

49 zł/m²40 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal dwu pokojowy o powierzchni 39,80 m2 w ścisłym centrum Opola w znanym biurowcu. Lokal mieści się na drugim piętrze kamiennicy. Oferta dla firm, które cenią jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Katowicka

Opole,opolskie

55,09 zł/m²104 m² 5 729 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy 104m2 w nowym budynku mieszkalno-usługowym w Śródmiesciu Opola. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada wejście główne od ul.Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Opole,opolskie

51,82 zł/m²66 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Lokal na Parterze o pow. 66 m2 w Opolu. Idealnie Nadający się pod działalność usługowo - handlową, możliwość rozszerzenia powierzchni wynajmowanej. Oferujemy Państwu do najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Zakrzów

Opole,opolskie

57 zł/m²58 m² 3 306 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokale biurowe, bardzo dobry standard, opole Zakrzów Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o zróżnicowanej powierzchni od ok. 12 do 120 m2. usytuowane na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

33 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu o powierzchni 55m2 na osiedlu zwm. Lokal znajduje się w ciągu punktów usługowo handlowych , nadaje się pod wszelkiego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Opole,opolskie

37,91 zł/m²76 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opole - Śródmieście - Lokal użytkowy biurowo-usługowo-handlowy 76,50 m2. parter. Proponujemy lokal użytkowy w wysokim standardzie, o wielofunkcyjnym przeznaczeniu , usytuowany w kamienicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij