dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Namysłów

Namysłów,opolskie

22 880 zł416 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny lokal o otwartej przestrzeni z możliwością dowolnej aranżacji 416 m handlowo-usługowy idealny pod działalność handlową,usługową, biurową, medyczną, fitness lub sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Opole

Opole,opolskie

69,67 zł/m²15 m² 1 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 15 m z dodatkowym, oddzielnym pomieszczeniem (ok. 3 m) mogącym pełnić funkcję magazynku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na trzecim ostatnim piętrze budynku znajdującym się w dzielnicy bliskie Zaodrze /nysy Łużyckiej 8/. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

34,62 zł/m²52 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Niemodlińska 58a - parter z dużą witryną od ulicy. Idealna przestrzeń dla działalności biurowej, takiej jak: księgowość, doradztwo ubezpieczeniowe, it,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Budowlanych

Opole,opolskie

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia handlowo-usługowa (ok. 300 m2) do wynajęcia, w salonie meblowym o długoletniej tradycji wnętrzarskiej. Dogodna lokalizacja z łatwym dostępem do centrum miasta, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Ozimek,opolskie

1 550 zł62 m² 24,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na wynajem w Ozimku przy ul. Sikorskiego Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 62,40m2, liczba pokoi: 3, piętro: 3/3, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Stalmacha

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. P. Stalmacha 11. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 0/3. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pionierów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Pionierów 1D w Kędzierzyn Koźle. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 2/8. Ogrzewanie miejskie. Komórka. Zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Opole,opolskie

237,50 zł/m²8 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu gabinetu w lokalu na parterze budynku mieszkalno-handlowego w Opolu Szczepanowicach. Nieruchomość o metrażu 65 m2 składa się z 3 gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od września 2021r. Polecamy do wynajęci bardzo ładne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe powierzchni 46 m2 położone na drugim piętrze gruntownie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Krapkowice,opolskie

2 000 zł40 m² 50,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w budynku Nowe Korale, w Krapkowicach przy ul. Słowackiego 13. Lokal mieści się na parterze budynku i składa z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Opole,opolskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko zostało wymienione łącznie z dachem budynku, elewacją i wszystkimi mediami. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żwirki i Wigury

Opole,opolskie

35 zł/m²25 m² 875 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zostały dwa pokoje! Lokal biurowy 139,3 m do wynajęcia Opole, ul. Żwirki i Wigury Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 139,3 m, położony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

2 600 zł46 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo. Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu dostępne od zaraz Oferuję za pośrednictwem mojej firmy do najęcia zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pokój

Pokój,opolskie

2 400 zł600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia teren inwestycyjny usługowo-produkcyjny o powierzchni ok.1 ha z budynkami towarzyszącymi, w tym hala około 600m2 położony w gminie Pokój. Do wynajęcia część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka II

Opole,opolskie

3 200 zł68 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. Wolne z początkiem marca. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki zlokalizowanej w dzielnicy Półwieś. Mieszkanie o powierzchni 20m2 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

46,34 zł/m²300 m² 13 902 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokali usługowych położonych w Śródmieściu. Lokale położone na parterze o powierzchniach 300m2 oraz 2 x 20m2. Przy nieruchomości parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

2 100 zł44 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 43,7 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

3 790 zł120 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowy, bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, opole Sławice. Idealny dla rodziny lub pary, ceniącej spokój, komfort i wysoki standard. Oferujemy pierwszy najem domu wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Opole,opolskie

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie - wysoki standard - śródmieście opola Jeśli szukasz mieszkania o wysokim standardzie w Śródmieściu Opola, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

43,50 zł/m²20 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Niemodlińska 58a Oferujemy do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni ok. 18 m znajdujący się na parterze w lokalu. Idealna przestrzeń dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Opole,opolskie

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogródek | nowy mikroapartament z 2024 | komórka lokatorska W cenie | pierwszy najem | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mikroapartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kropidły

Opole,opolskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania, o powierzchni 45m2, przy ul. Kropidły (pasieka), w Opolu. Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Namysłowska

Dobrzeń Wielki,opolskie

23,03 zł/m²152 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na biznes? Ten lokal to gotowe rozwiązanie: położony w samym sercu Dobrzenia Wielkiego, przestronny, funkcjonalny i wykończony w wysokim standardzie. Idealny pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Namysłowska

Dobrzeń Wielki,opolskie

24,75 zł/m²44 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na biznes w Dobrzeniu wielkim?ten lokal to gotowe rozwiązanie - położony w samym sercu Dobrzenia Wielkiego, funkcjonalny, dobrze doświetlony i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Opole,opolskie

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo wyłącznie po przez nasze biuro, mam zaszczyty zaoferować Państwu do najmu piękne mieszkanie trzy pokojowe. Apartament składa się z obszernego salonu z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2 - funkcjonalny układ, balkon, częściowe wyposażenie. Salon z aneksem i wyspą kuchenną, sypialnia, pokój biurowy, lub pokój dziecięcy, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

17 zł/m²30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na gabinet/biuro Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim położony przy ul. Wolności w Opolu ( dz.Czarnowąsy). Lokal składa się z dużego pomieszczenia ok. 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jabłkowa

Brzeg,opolskie

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel: ***lokal dostępny od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem, o powierzchni 90 m2, który idealnie nada się na działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Cygana

Opole,opolskie

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

_Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji_ ul. Józefa Cygana 6a! Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Opola (2,5 km) i obwodnicy (1,5 km) zapewnia wygodny dostęp z różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Opole,opolskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone w dzielnicy Szczepanowice w pobliżu Politechniki Opolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Opole,opolskie

43 zł/m²105 m² 4 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Tylko u Nas | Opole | Duży parking | To jedyna oferta powierzchni biurowej w tej lokalizacji! Pracuje w godzinach: pn-pt 8:00-18:00 sob 9:00-15:00 Ta powierzchnia biurowa jest idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje (jeden przechodni), 3 piętro, umeblowane do zamieszkania, bardzo ciepłe, 1 Maja Śródmieście, koszty: odstępne 2000, czynsz 800, prąd i gaz według zużycia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

30,67 zł/m²750 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia luksusowy lokal handlowo - usługowo -biurowy położony w dzielnicy Nowa Wieś Królewska - blisko i z dobrym dojazdem do ścisłego centrum miasta Opola. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Opole,opolskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo za pośrednictwem naszego biura możecie stać się najemcami tego wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. Targowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krawiecka

Opole,opolskie

51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w genialnej lokalizacji! Dane lokalu: składa się on z dwóch pomieszczeń oraz wc o łącznej powierzchni 33,5 m2. Lokal jest w stanie do adaptacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Kwiatkowskiego

Opole,opolskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze w Opolu, przy ul. Kwiatkowskiego 1. Powierzchnia około 15 m, idealny pod działalność kosmetyczną. Atuty lokalu: umywalka i dostęp do wody, dostępny od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Ozimska

Opole,opolskie

50 zł/m²60 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal w Centrum Opola przy ul. Ozimskiej. Lokal o powierzchni 60m2 położony jest na parterze, posiada dużą oszkloną przestrzeń witrynową umożliwiającą doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

39 zł/m²142 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo biurowego. Lokal o powierzchni 142m2 mieści się na I piętrze w pięknej i odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, miejsce postojowe Kolonia Gosławicka Typ umowy: najem okazjonalny Lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni ok. 50 m2 usytuowany na I piętrze w jednym z nowszych budynków.