dowolna

Budynki użytkowe na wynajem opolskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

12 816 zł534 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 858 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:22 500 m²

Na wynajem budynki produkcyjne, gospodarcze, magazynowe dla rolnictwa, usług i przemysłu położone na dużej działce o powierzchni 2,25 ha w Starościnie, gmina Świerczów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

450 zł16,50 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 16,50 m2. usytuowane w ciągu garaży, który znajduje się w rejonie ulicy Chabrów w Opolu. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

11 400 zł600 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu magazynowym znajdujący się w miejscowości Chudoba, gm. Lasowice Wielkie, powiat kluczborski. Obecnie magazyn jest w trakcie budowy, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena najmu - 2900zł Posiadamy w ofercie na wynajem budynek handlowo-usługowy o powierzchni 221,80m2 zlokalizowany ok. 1 km od drogi krajowej nr 45 Opole-Kluczbork. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni ok. 500 m2 położona w okolicy Zdzieszowic. Na ogrodzonym terenie , na którym znajduje się hala jest monitoring. Hala nie jest ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł985 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu-Hale magazynowe w Rogowie Opolskim Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnych hal magazynowych zlokalizowanych w Rogowie Opolskim. Inwestycja obejmuje dwie hale o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł506 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowego o powierzchni 506,93 m2 przy ul. Dworcowej w Oleśnie. Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł452 m² 13,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Duża hala 450 m + poddasze 490 m + 3700 m terenu Ziemiełowice 5 900 zł | Ziemiełowice k. Namysłowa Do wynajęcia nieruchomość produkcyjno-magazynowa z dużym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

2 691 zł179,40 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku magazynowego znajdującego się w Nysie przy ul. Kolejowej 3 o powierzchni użytkowej 179,40.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł333,82 m² 8,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 333,82 m2 przy ul. Towarowej 16 w Kędzierzynie - Koźlu. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł1 327 m² 9,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dwupoziomowa hala produkcyjno-magazynowa o pow. ok. 1327m2 w Namysłowie. Nieruchomość bardzo atrakcyjnie zlokalizowana! Na wynajem obiekt magazynowo - produkcyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala murowana mieszcząca dwa autobusy. Obiekt jest solidny i wysoki ok 5 m. Hala położona w Centrum miasta Opola. Dojazd odbywa się za pomocą jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

9 227 zł318,15 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn + biuro | 318,15 m | Opole, ul. Światowida 2 | bez kaucji Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 318,15 m , położony w Opolu przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 440 zł460 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 460m2. Dodatkowa powierzchnia nie wliczana w metraż na piętrze ok. 70m2 Przedzielona tymczasową zabudową, możliwość demontażu. Powierzchnię można.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł4 820 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchnię 4820m2 Możliwość podziału na następujące powierzchnie 2100m2, 2100m2 oraz 620m2. Media: -woda -prąd siła -kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

14 138 zł975 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zawieszona. Hala / zakrzów-opole Przedmiotem najmu jest hala magazynowa 975m2 zlokalizowana w przemysłowej części miasta, z dobrym dostępem do obwodnicy północnej-2km, droga.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł220 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-usługowa o łącznej powierzchni ok 220 m2. Szanowny kliencie, przedmiotem najmu jest hala magazynowa z doświetleniami dachowymi, zlokalizowana przy ul.Oleskiej z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł388 m² 38,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia budynek handlowo-usługowy w samym centrum Opola na parterze o pow. ok. 388 m2 w Opolu przy ul. Wilsona. Nieruchomość jest idealnie przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

18 510 zł1 200 m² 15,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty. Do wynajęcia Hala namiotowa zlokalizowana w Opole ul Zielonogórska 1, bezpośrednio przy Urzędzie Celnym. - powierzchnia hali 1 200 m2, - długość hali 60m, szerokość 20m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł182,40 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu z zapleczem i sanitarnym o powierzchni 182,4m2 przy ul. Dworcowej Głogówku.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 426 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowego o powierzchni 1426 m2 przy ul. Towarowej w Brzegu Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł747,16 m² 21,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia 747,16 m2 powierzchni biurowej w budynku administracyjnym przy ul. Krakowskiej 48 w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł223 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazyn do wynajęcia o powierzchni 223,00 m2 przy ul. Dworcowej w Kielczy Budynek magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

44 222 zł1 842,60 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł220 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą oferta wynajmu obiektu magazynowego położonego w Śródmieściu Opola. Magazyn o powierzchni ok 220 m2 składa się z trzech pomieszczeń istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł720 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Do wynajęcia od stycznia 2025 r. hala magazynowo- usługowa o powierzchni łącznej 720m2 na co składa się 500 m2 powierzchnia handlowa oraz pomieszczenia biur/socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu dwóch lub jednej hali ( magazyny )zlokalizowanych w miejscowości Brynica gmina Łubniany położonego na działce przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

8 537 zł350 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale magazynowo-produkcyjne ul. Żerkowicka, opole Na wynajem dwie hale o powierzchni ok. 350 m każda, położone na ogrodzonym i monitorowanym terenie przy ul. Żerkowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 250 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu obiektu biurowo - usługowego wraz z częścią magazynową. Nieruchomość położona w Kolanowicach na działce o pow. 55,67 arów.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł16,60 m² 21,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem garaż o powierzchni 16,60m2 ul. Feliksa Nowowiejskiego Garaż posiada instalacje elektryczną, wymagane przepisanie licznika na najemcę Dodatkowo płatny czynsz do spółdzielni ok 30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł16,50 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż o powierzchni ok. 16,5 m2 zlokalizowany w ciągu garaży przy ul. Chabrów. W garażu jest prąd. Solidna, drewniana brama. W najbliższej okolicy deskowce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 659 zł150 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale magazynowe o powierzchni ok. 150 m każda, zlokalizowane na ogrodzonym i monitorowanym terenie przy ul. Żerkowickiej w Opolu. Dostępne są dwa niezależne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem hali magazynowo-usługowej o pow. użytkowej 400m2 (18m X 22m) o wysokości ok. 10-11m. Budynek murowany z dachem o konstrukcji stalowej, kryty blachą trapezową, brama.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 486,00 m2 przy ul. Towarowej w Kędzierzynie Koźlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/ część wschodnia Opola Przedmiotem najmu jest hala o powierzchni 1250m2 zlokalizowana w przemysłowej części miasta. Obiekt obecnie jest w trakcie prac wykończeniowych, dostęp od.

Szczegóły ogłoszenia

54 150 zł3 610 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta wynajmu hali handlowo-usługowo-produkcyjnej o powierzchni użytkowej ok. 3610m2. Nieruchomość obejmujące działki gruntu (prawo własności) łącznego obszaru 1,5185 ha zabudowane halą.

Szczegóły ogłoszenia

17 120 zł1 070 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu hali położonej w dzielnicy Zakrzów/ Hala ma powierzchnię około 1070m2, z możliwością podziału na dwie mniejsze hale.

Szczegóły ogłoszenia

7 045 zł391,37 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-