dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Oleska

Zawada,opolskie

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w Zawadzie na parterze o pow. ok. 120 m2 przy głównej ulicy Oleskiej. Nieruchomość spełnia warunki do prowadzenia różnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 100 zł47 m² 44,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze z balkonem w Brzegu. Nieruchomość składa się z: - salonu - osobnej kuchni - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 900 zł39 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia od ręki kameralny apartament zlokalizowany w apartamentowcu przy Alei Solidarności-Opole Malinka / Kolonia Gosławicka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzego

Opole,opolskie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, na poddaszu, klimatyzowane Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnego i w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospodarcza

Opole,opolskie

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowe, duże i układne mieszkanie na drugim pietrze czteropiętrowego bloku bez windy przy ul. Gospodarczej, w dzielnicy Szczepanowice-Wójtowa Wieś. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

69,30 zł/m²114 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu - lokalu w Opolu, centrum - o powierzchni łącznej ok. 114 m2 - lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Opola naprzeciw szkoły, przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

4 200 zł93 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na wynajem apartament zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się w niskim nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

45 zł/m²30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 30 m2. Lokal znajduje się na parterze budynku wolnostojącego, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy do najmu atrakcyjne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku, w ścisłym centrum miasta. Doskonała lokalizacja! - 5 minut do rynku. Mieszkanie ma powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kośnego

Opole,opolskie

54,05 zł/m²91 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem centrum Opola, ul. Kośnego Na wynajem jasny, nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni ok. 80 m, położony w ścisłym centrum Opola ul. Kośnego, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Opole,opolskie

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 osobne pokoje do wynajęcia Opole, ul. Reymonta (blisko Solarisa) Opis mieszkania: do wynajęcia dwa niezależne pokoje w świeżo wyremontowanym mieszkaniu położonym na parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

45 zł/m²142 m² 6 390 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 170 m2. Lokale o metrażach od 12m2 do 32m2. Lokale mieszczą się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

45 zł/m²19 m² 855 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 19m2. Lokal znajduje się na parterze budynku wolnostojącego, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Brzeg, blisko centrum - 40 m | 3 piętro | kamienica Szukasz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

38,30 zł/m²13 m² 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieduże pomieszczenie biurowe położone na I piętrze budynku będącego częścią centrum hurtowo-logistycznego w Śródmieściu Opola. Lokal jest w trakcie odświeżania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powolnego

Opole,opolskie

3 100 zł49 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone na parterze zadbanego budynku w samym centrum Opola, przy ul. Powolnego. Lokal składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

1 700 zł56 m² 30,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem Okazjonalny mieszkania na osiedlu południowym. Mieszkanie i powierzchni 56 m2 składa się z trzech oddzielnych pokoi - w tym jeden z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opole,opolskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | nowy blok | miejsce postojowe W garażu podziemnym | 3 ustawne pokoje | duży balkon | winda Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie,opolskie

30 zł/m²330 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Witam, posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 330m2 na osiedlu wielorodzinnym (nie przy drodze głównej) w Strzelcach Opolskich. W obiekcie znajdują się również: apteka, paczkomaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 300 zł40 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - centrum - I piętro - 2 pokoje - Brzeg Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 39.90m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozimska

Opole,opolskie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Centrum Opola, ulica Ozimska. Mieszkanie w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

2 900 zł65 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Odrzańskie Tarasy w Krapkowicach. Lokal jest po remoncie i jeszcze niezamieszkały, gotowy dla pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kępska

Opole,opolskie

35 zł/m²130 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne biuro o powierzchni 130 m , położone w bardzo dobrze skomunikowanej części Opola, przy ul. Kępskiej. Lokal znajduje się w świetnie doświetlonym, odświeżonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staromiejska

Opole,opolskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknie urządzonego mieszkania zlokalizowanego w sercu miasta Opola- niedaleko Plac Sebastiana, dwa kroki do galerii handlowej Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w samym centrum opolskiego zagłębia branży budowlanej. To strategiczny punkt na mapie miasta, który zapewni Ci bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

2 500 zł54 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 3 - pokojowe mieszkanie przy parku w Brzegu Oferujemy Państwu przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze o powierzchni użytkowej 53.75m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 900 zł95 m² 30,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj mieszkanie na youtube: Komfortowe mieszkanie w cichej i blisko centrum dzielnicy Generalskiej znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu komfortowego, nowo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Opole,opolskie

4 860 zł270 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nasza propozycja obejmuje dostępną przestrzeń magazynową, która składa się z hali magazynowej oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych o łącznej powierzchni 270 m2. Hala posiada 5 bram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Nysa,opolskie

3 000 zł57 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m z balkonem, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Belweder. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

72,49 zł/m²62 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy lokal o powierzchni 62,8 m, z dodatkowym pomieszczeniem magazynowym o powierzchni 40 m, usytuowany na parterze w ścisłym centrum Opola, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy : pierwszy najem! Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni użytkowej 22 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy, opole Śródmieście, ul.1 Maja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

67 zł/m²66 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-usługowego na wynajem w jednym z budynków w centrum Opola. Lokal o powierzchni 66 m2, w którego skład wchodzi sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brzegowa

Smarchowice Wielkie,opolskie

28,90 zł/m²346 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowa oferta wynajmu - gotowy dom seniora Na wynajem kompleks połączonych budynków o łącznej powierzchni 346 m , w pełni przystosowany do prowadzenia Domu Seniora. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barona

Opole,opolskie

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, luksusowo urządzona kawalerka, zlokalizowana na drugim piętrze jednego z budynków inwestycji "natura 2 Apartamenty ( ul. Barona). Lokal urządzony zgodnie z dzisiejszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prudnicka

Krapkowice,opolskie

18,75 zł/m²240 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Wyjątkowy budynek z potencjałem inwestycyjnym - Krapkowice Powierzchnia domu: ok. 240 m Powierzchnia działki: 700 m Lokalizacja: krapkowice, ul. Prudnicka Atuty nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

42 zł/m²30 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 30 m. Proponujemy kameralne biuro zlokalizowane w budynku biurowym, na parterze. Najważniejsze informacje: - jeden, ustawny pokój idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Józefa Piłsudskiego

Opole,opolskie

1 800 zł52 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Bliskim Zaodrzu do wynajęcia Lokal o powierzchni 52,20 m2 składa się z : - salonu z wyjściem na duży taras ze spektakularnym widokiem, - sypialni, - kuchni z wykonaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Stawowa

Namysłów,opolskie

30 zł/m²135 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 135 m2 w pawilonie handlowym przy ul. Stawowej w Namysłowie! Dogodna lokalizacja - blisko centrum! Lokal dostępny od zaraz! Lokal nadaje się na każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

2 400 zł43 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne i komfortowe mieszkanie położone na parterze w jednym z nowych budynków w Brzegu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy : pierwszy najem! Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni użytkowej 25 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy, opole Śródmieście, ul.1 Maja. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij