dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasny, ładny i rozkładowy apartament o pow: 65,02 m2, zlokalizowany na III piętrze w jednym z nowych budynków na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

51 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 49m2. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem , możliwość prowadzenia każdej działalności. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dzierżonia

Brzeg,opolskie

70,59 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Witam Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 16,8 m w centrum Brzegu, na ul. Dzierżonia. Lokal składa się z sali sprzedaży,zaplecza sanitarnego i wc. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prudnicka

Krapkowice,opolskie

40,98 zł/m²122 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowego znajdującego się na parterze budynku znajduącego sie na ul. Prudnickiej w Krapkowicach. Lokal z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 600 zł61 m² 26,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Armii Krajowej (zwm) w Opolu, rozkładowe, funkcjonalne i jasne. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,61 m2, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Reymonta

Opole,opolskie

60 zł/m²12 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego lokalu położonego w ścisłym Centrum Opola. Lokal z umywalką to idealne miejsce pod gabinet kosmetyczny lub zabiegowy. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Łubniany

Łubniany,opolskie

100 zł55 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokój umeblowany dla rencistów , studenta/tki ; lub osoby pracującej. Do centrum ok.24 min. autobusem,do przystanku ok.5 min, przy przystanku sklepy, kiosk,piekarnia Media wg. zużycia. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 800 zł48 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w spokojnym miejscu w Śródmieściu Opola. Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Opole,opolskie

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo tylko w naszej ofercie znajduje się lokal open space o powierzchni około 200m2. Lokal mieści się w ścisłym centrum Opola przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 000 zł47 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy mieszkanie z balkonem na ósmym piętrze na Placu Teatralnym w Opolu. Składa się ono z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

32 zł/m²12 m² 384 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego na Malince. Lokal o powierzchni 12 m2 składa się z jednego pomieszczenia i mieści się na parterze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego, mieszczącego się na trzecim piętrze w wysokim bloku na Bliskim Zaodrzu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grechuty

Opole,opolskie

5 000 zł79 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasny, ładny i rozkładowy apartament o pow: 78,61 m2, zlokalizowane na parterze w jednym z nowych budynków na ul. Marka Grechuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

66 zł/m²23 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu znajdującego się na Zaodrzu, w pawilonie "as". Lokal o powierzchni ok. 23m2 położony jest na pierwszym piętrze, widoczny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 600 zł75 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum Opola, przestronne i jasne. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m2, położone na 2 piętrze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

43 zł/m²92 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego w ścisłym Centrum, w kamienicy na I piętrze. Lokal o całkowitej powierzchni około 92m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

1 700 zł44 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Opole

Opole,opolskie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej hali magazynowej lub produkcyjnej wraz z biurem i pomieszczeniem socjalnym, położonej w pobliżu ulicy Budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc o łącznej powierzchni ok. 39 m2, na prestiżowym osiedlu Nova Ozimska w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka w centrum miasta. Wyremontowana, dobrze usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Opole,opolskie

1 850 zł56 m² 8,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie 3 pokojowe w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie wyposażone jest w balkon i przynależną piwnicę. Zlokalizowane przy ulicy Dambonia, w okolicy skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Chabry

Opole,opolskie

33,93 zł/m²112 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz dużego lokalu na biuro? a może marzy CI się własny salon kosmetyczny/ fryzjerski/ tatuażu/ gabinet fizjoterapeutyczny? Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy do wyjajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

2 700 zł118 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni niespełna 120m2 znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Krapkowice

Krapkowice,opolskie

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt. Lokal mieści się na pierwszym piętrze nowego budynku. Składa z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 800 zł61 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną i wygodną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną w Suchym Borze (około 10 km od Opola). Dom oddany do użytkowania w 2023 r. wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

4 700 zł110 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu duży, bardzo jasny i przytulny apartament o pow: 110 m2, zlokalizowane na IV piętrze w nowym budynku dz. Szczepanowice w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Opole

Opole,opolskie

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia lokal o pow. 100 m2 w Opolu Śródmieście. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w nowoczesnym, rozpoznawalnym w Opolu obiekcie znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Opole,opolskie

22 zł/m²220 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie pojawił się przestronny lokal o powierzchni 220 m2, idealny do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Metraż nieruchomości zapewnia wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeg

Brzeg,opolskie

41,51 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu wynajem lokalu o powierzchni 60.23m2, położony na parterze w ścisłym centrum Brzegu. Obiekt z dużymi witrynami od ulicy, składa się z powierzchni sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostroroga

Opole,opolskie

12 000 zł126 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia dom dla 20 osób, znajdujący się przy ulicy Ostroroga w Nowej Wsi Królewskiej w Opolu. Nieruchomość przeznaczona do wynajmu dla firm. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Kluczbork,opolskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w bloku, 40 m2, na Jana Pawła 2 - 3 piętro, od 01.11.2023. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój, balkon i piwnica. Mieszkanie po remoncie 1,5 roku temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

2 000 zł35 m² 56,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu do wynajmu kawalerkę położoną w Opolu w dzielnicy Nadodrze przy ul. Bończyka. Lokal o powierzchni 35,23 m znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zakrzów

Opole,opolskie

30 zł/m²110 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego lokalu biurowego w dobrej lokalizacji Opola. Nieruchomość o powierzchni 110 m2 składa się z 6 pomieszczeń biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chróścina

Chróścina,opolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w Chróścinie, bardzo blisko Opola. Piętrowy budynek składa się z dwóch pięter, na każdym jest 6 pokoi, mogących pomieścić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Opole,opolskie

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Opolu orzy ul. Piastowskiej. Lokal mieści się na parterze w kamienicy i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Opole,opolskie

64,10 zł/m²94 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego lokalu z witryną w Centrum Opola. Lokal o powierzchni 93,60 m2 zlokalizowany jest w pobliżu Centrum Handlowego Solaris,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Brzeg

Brzeg,opolskie

20 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy ( 140 m2) w sąsiedctwie centrum handlowego, działce o powierzchni ok. 1400 m2. Teren bezpośrednio przylegający do budynku posiada nawierzchnię betonową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Opole

Opole,opolskie

1 000 zł20 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Oferuje do wynajęcia duży pokój z balkonem typu logia dla 2 osób studentek lub młodych osób pracujacych,preferowane kobiety. Ścisłe centrum Opola Cena 500zl + liczniki /osoba. Cały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej

Brzeg,opolskie

2 000 zł35 m² 56,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane! Wynajmę mieszkanie z meblami, 2-pokojowe z osobną kuchnią położone w Brzegu ul. M.C.Skłodowskiej. Mieszkanie jest bardzo przytulne, ciche, słoneczne. Mieszkanie znajduje.