dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 086 ogłoszeń

399 000 zł33,40 m² 11 946,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,4 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Koszyka w Opolu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,62 m² 12 034,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Blok Z 2013 roku | klimatyzacja | balkon | pełne wyposażenie wliczone W cenę | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,62 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane | dwa pokoje Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku zlokalizowanym w Tułowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 999 zł2 252,90 m² 1 420,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż hale produkcyjno - magazynowe z częścią biurowo-socjalną w Pawłowie k. Brzegu (woj. opolskie). Obiekt przeszedł generalny remont w 2015 roku i został przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł42,52 m² 8 443,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,52 m , położone na 3 piętrze budynku przy ul.Wrocławskiej w Nysie. Lokal posiada ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł879 m² 142,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja Espero Nieruchomości prezentuje nową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Starym Koźlu, w rejonie ul. Polnej. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 1180/4.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł240 m² 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym 220 m | działka 962 m Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

81 060 zł1 158 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniowo-usługową zlokalizowane 4 minuty od Namysłowa. Działki pod zabudowę mieszkaniowo-usługową przy Namysłowie. Marzysz, żeby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł80 m² 3 987,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80,15m2 zlokalizowany w centrum Namysłowa Sala sprzedaży w to otarta przestrzeń stwarzająca idealne warunki to dogodnej aranżacji -.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł59,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[bezpośrednio] Nowoczesne 3 pokoje - Malinka, wysoki Standard, parking Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji!) 3-pokojowe mieszkanie w sercu opolskiej Malinki przy ul. Piotrkowskiej. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł103,60 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Poddasze Opole szczepanowice | 103 m | garaż | balkon 12 m | mini-ogródek | bezczynszowe bez pośredników Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł284 m² 4 049,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wybudowany w 1970 a w 2005 rozbudowany. Ocieplony, ogrzewany ecogroszkiem, bardzo małe zużycie (niecałe 3 tony w sezonie grzewczym). Na parterze, wiatrołap, kuchnia, salon, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 800 zł53,35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie z tarasem i klimatyzacją w standardzie deweloperskim przy ul. Parkowej 22a-b w Namysłowie. Budynek wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Gospodarcza, opole Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom w Tarnowie Grodkowskim. Działka długa, prostokątna 14 arów. Połowa zbudowana w latach 30-tych, druga połowa dobudowana w latach 70-tych. Całość niepodpiwniczona.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł760 m² 288,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 7,60 ar o numerze 1261/159. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania -gaz,woda,kanalizacja w granicy -prąd doprowadzony - teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,90 m² 4 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja W maju nowa cena. Mieszkanie 61,90 m2 2 pokoje kuchnia łazienka i przedpokój oraz piwnica 9m2. Również 2 strychy dla mieszkańców. Okna pcv ogrzewanie miejskie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł462 m² 1 296,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:370 m²

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Cena do negocjacji Na sprzedaż oferuję kamienicę wybudowaną metodą tradycyjną z cegły (ok. 1850 r.) z potencjałem inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w cichej i kameralnej części centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie: sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł68 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Praszki przy ul. Senatorskiej, zaledwie 50 metrów od Rynku. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie urok starej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł811 m² 151,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 8,11 arowa działka budowlana w spokojnej okolicy - Dębie - zaledwie 5 km od granicy Opola. Prąd, woda, kanalizacja, gaz w granicy działki. Numer działki 201/30

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Możliwość podzielenia siedliska na 2 działki z dostępem do drogi .Dwa domy są uzbrojone ,i mozna zbudowa jeszcze jeden dom z tylu na gorce. Dom zamieszkalny ma 5 pokoi i strych użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Sprzedam nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Lokalizacja 46-045 Kotórz Mały ul. Polna 2a. (wjazd od str. domu Polna 3). Do domu są już podłączone wszystkie media tj. prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł83,80 m² 3 926,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie czteropokojowe w centrum Lewina Brzeskiego. Całkowita powierzchnia mieszkalna ze skosami, to 71,87 metra kwadratowego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, powyżej lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam budynek biurowo magazynowy. Całość powierzchni ok 400m2, działka 12arów, parking, teren ogrodzony, bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65,50 m² 5 648,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:853 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 760 zł102,60 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

4 676 000 zł23 400 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż w pełni funkcjonalny kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 12 671,41 m, położony w miejscowości Dylaki przy ul. Ozimskiej 54 (gmina Ozimek,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł99,10 m² 2 371,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu trzy-pokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 99,10m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w centralnej części Kluczborka. Budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego funkcjonalnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji Kędzierzyna-Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 099 m² 118,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

~~nowa cena~~ Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek położonych w malowniczej miejscowości Moszna, przy ulicy Leśnej. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o stworzeniu swojego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 40 ar położoną w miejscowości Biskupów. Szczegóły oferty: powierzchnia: 40 ar Lokalizacja: biskupów Status: posiada plan.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł10 251 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnej działki w miejscowości Jełowa. Działka z wielkim potencjałem o powierzchni 1,0251 ha.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł29 840 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych w Radawiu 10 km od jezior Turawskich. Działki są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 210 m² 130,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli lubisz ciszę i wygodę to ta działka jest w sam raz dla Ciebie. Blisko natury pola, łąki, las to miejsce gdzie można odpocząć. Działka przylegająca do drogi o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Tylko w ofercie naszego biura! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej zaledwie 7 km od Kluczborka w miejscowości Smardy Dolne. Piękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 200 zł44,75 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu urokliwych miejsc rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł73 m² 8 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atrakcyjny, klimatyczny i ustawny dom w zabudowie szeregowej( skrajny szereg), z ogrodzeniem panelowym, kilka minut od Opola. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2,.