dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 094 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 094 ogłoszenia

2 100 000 zł5 123 m² 409,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania rewelacyjna działka budowlana w miejscowości Kędzierzyn - Koźle przy ulicy Archimedesa. Ścisłe centrum wspaniała zabudowa wielorodzinna dookoła. Nieruchomość jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 160 m2. działka 727 m2. Opole Bierkowice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł62,55 m² 8 697,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m, położone na pierwszym piętrze jednej z kamienic na opolskim Zaodrzu. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka znajdująca się w Luboszycach, gm. Łubniany. Nieruchomość położona jest na terenie dla którego obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,59 m² 4 836,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego mieszkania w Nysie przy ul. W. Pawlik 12/10. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł76 m² 10 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Poszukujesz parterowego domu, z możliwością zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych na remonty lub doposażenie ? Ponadto chciałbyś/abyś posiadać własny, niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 910 m² 46,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Opole, chmielowice | teren zieleni urządzonej (12 zp) Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna w Opolu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 900 m² 8,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny wysokiej klasy do sprzedaży pod Namysłowem (przewidziana negocjacja ceny - motywacja dla zdecydowanych) Dobra oferta sprzedaży działki rolnej w areale 59a. klasy iiia we wsi Ziemiełowice.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67m2. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł630 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle funkcjonalnej i perspektywicznej nieruchomości produkcyjno-magazynowej, położonej w prężnie rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 700 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1700 m2 położoną w Prądach, gmina Dąbrowa. Działka sucha, płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 61x28m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 356 zł38,91 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek D - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł350 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szanowny kliencie Budynek piętrowy wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 350m2, usytuowany na działce 457m2 w Opole/dz. Szczepanowice-Wójtowa Wieś. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł242,72 m² 6 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 242,72 m2 położony na działce o pow: 5,88 arów w miejscowości Opole dz. Półwieś. Obiekt składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł985 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 985 m , położona w gminie Pokój, w otulinie Stobrawskiego Parku Narodowego, zaledwie 35 km od Opola. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 6 położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 972 m² 93,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

4 działki mieszkalno-usługowe przy lesie Pokój 1972 m Na sprzedaż 4 działki mieszkalno-usługowe położone bezpośrednio przy linii lasu, w centrum miejscowości Pokój (ul. Namysłowska).

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł8 500 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,8432 ha, położona w malowniczej miejscowości Lubsza, w powiecie brzeskim, gmina Lubsza. To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Stare Siołkowice, gm. Popielów. Nieruchomość ma powierzchnię 0,0748 ha i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 000 zł86 m² 10 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130,61 m² 6 814,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc I prowizji! Przedstawiamy ofertę bliźniaka położonego wśród zabudowy jednorodzinnej w spokojnym i cichy miejscu w Chmielowicach. Dostępne są dwa niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

870 500 zł69,64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z prywatnym tarasem na dachu, położone na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Szczepanowice. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. To mieszkanie może być Twoje z ratą kredytu już od 2717,54 zł wkładem własnym wynoszącym 20%! Przedstawiamy mieszkanie 4-pokojowe: - wyjątkowo duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni użytkowej 25.40 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł6 000 m² 45,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 60 arów w Przeczy, gmina Lewin Brzeski. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze. Kształt prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł84,46 m² 4 262,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w zabytkowym sercu Koźla Kędzierzyn-Koźle, stare Miasto, ul. Józefa Poniatowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle interesującą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1967 m zlokalizowaną w Kalinowicach, położona.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł6 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-inwestycyjna Z szerokimi możliwościami inwestycji A zwłaszcza infrastruktury rolnej , siedliskowej (ujętych W planie przestrzennego zagospodarowania - dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 302 m² 160,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu dużą działkę o powierzchni 43 arów położoną w Koźlu przy ulicy Wiklinowej. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta. Działka objęta częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł29,21 m² 8 182,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowy apartament typu studio, znajduję się w centrum Nysy przy ul. Batalionów Chłopskich o powierzchni całkowitej 29,21m2. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł340 m² 1 029,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość stanowiąca kamienicę, na działce o powierzchni 328m2 zlokalizowana u zbiegu ulic Złotniczej i Planetorza, parterowa z poddaszem użytkowym, murowana, z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł195 m² 6 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 162 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chrząstowic. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem, dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł79 m² 5 430,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na trzecim piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 79 m2 składa się z dwóch pokoi, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł28 601 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

~~~działka 2,86ha na sprzedaż~~~ Lokalizacja: kotórz Mały Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona m.in symbolem E-5UMN (przeznaczenie podstawowe: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 600 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,1600ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oznaczona na rysunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowo duże, 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni 152 m2, usytuowane na II piętrze, w trzypiętrowej kamienicy, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł65,20 m² 2 239,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze (poddaszu), w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł114 m² 6 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ul. Alei Przyjaźni w Opolu. Podstawowe informacje: - czteropokojowe mieszkanie, parter, kamienica dwupiętrowa -.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł55 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom do kapitalnego remontu z dużym potencjałem - Debrzyca, gm. Głubczyce Szukasz dla siebie małego domku z działką, której nie trzeba kosić całymi dniami? Mam dla Ciebie super ofertę!.