dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 090 ogłoszeń

250 000 zł1 186 m² 210,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Zawada. Działka o powierzchni 11,86 arów i przybliżonych wymiarach 34,7 m x 33,9 m, o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,72 m² 6 420,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na parterze jednej z kamienic znajdujących się w opolskim Śródmieściu- okolice ulicy 1 Maja. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, spiżarki,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szukasz mieszkania w centrum miasta, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 400 m² 45,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 0,34 h w Jełowa Nieruchomość mieści się w cichej okolicy Media są przy samej działce. Przeznaczenie działki na zabudowa jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł420 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Na sprzedaż budynek o funkcji biurowo-usługowo-produkcyjnej z możliwością przekształcenia na cele mieszkaniowe o powierzchni ok 420m2 gmina Pokój. Budynek mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Na sprzedaż przestronny dom z nowoczesnym układem i otwartą przestrzenią w Namysłowie - Osiedle Leśne. Oferujemy Państwu duży i przestronny dom , idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy ładną działkę inwestycyjną pod działalność gospodarczą oznaczoną w planie zagospodarowania jako U4 - tereny usług komercyjnych. Działka uzbrojona we wszystkie media, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w Opolu, na ul. 1-go Maja. Mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnym remoncie. Znajduje się na trzecim piętrze ocieplonej kamienicy i jest adaptacją.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,70 m² 4 928,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferujemy Państwu trzy-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,70m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Kluczbork przy ul. Prusa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł746 m² 159,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kościerzyce, powiat brzeski. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 746 m , położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł48,25 m² 8 124,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Proponuję Państwu do zakupu 2 - pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i rozkładowe. Lokal o powierzchni 48,25m2, położony na 2 piętrze, w niskim budynku, w dzielnicy Chabrów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł800 m² 143,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż Siedliska koło Opola Podstawowe informacje: powierzchnia: 8 arów (800 m), prostokątna Status: wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny Stan prawny: sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł59,60 m² 2 516,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu dwu-pokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 59,60m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Smardy Dolne. Przedmiotowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1100 m , położonej w urokliwej miejscowości Gościce, niedaleko granicy z Czechami. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł164 m² 523,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. W ofercie biura posiadam dla Państwa na sprzedaż dom z piekarnią i drugim budynkiem mieszkalnym w miejscowości Cisek.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 003 m² 119,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka budowlana, pokrzywnica/kędzierzyn-Koźle Idealna pod budowę domu lub inwestycję! Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,2003 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72,58 m² 7 646,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało gruntownie odnowione w 2025 roku. W ramach modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący - zabudowa przedwojenna - 85 m2 na działce 0,3500ha, na terenie niezalewowym w cichej, spokojnej miejscowości Tarnów Grodkowski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130,81 m² 6 803,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta - bez prowizji oraz bez dodatkowych kosztów w postaci podatku pcc! Przedstawiam ofertę zakończonej w 2025 roku inwestycji budowy budynku mieszkalnego obejmującego dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 203 zł63,29 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, światło i styl nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem Opole | Szczepanowice | 63,29 m | rynek pierwotny balkon 20m2 kupujący zwolniony Z podatku pcc brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł127,43 m² 5 218,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 416 m² 79,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży prawdziwy rarytas wśród działek. Przedmiotowy grunt bez wątpienia wyróżnia: a.) bezpośredni dostęp do linii brzegowej szemrzącego strumyka oraz b.) obecność urokliwego,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 656 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż urokliwa działka mieszcząca się w Dzielnicy Malina. Powierzchnia działki 16,5 ara. Działka nie jest objęta Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zabudowa działki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł827 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom marzeń! Działka w Czarnowąsach przy ul. Studziennej Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej i prestiżowej okolicy? Ta działka o powierzchni 827.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 416 m² 79,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną z lasem, położoną w miejscowości Dziekaństwo, w gm. Komprachcice. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł986 m² 151,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działko z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowana w miejscowości Prószków. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznym miejscu. Plan zagospodarowania: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł56,38 m² 10 642,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

658 060 zł50,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania z ogródkiem w Kolonii Gosławickiej jednej z najlepszych dzielnic Opola. Mieszkanie jest w stanie idealnym, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkania w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy, położonej na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł9 445 m² 899,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z informacją Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków obiekt nie jest objęty indywidualnym wpisem do rejestru zabytków województwa opolskiego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 812 zł92,42 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:126 m²

Prezentujemy dom w Górkach pod Opolem to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni do życia. Kameralna zabudowa bliźniacza, funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł240 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł950 m² 227,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Opolu / Czarnowąsach. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako mn i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 123 m² 409,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania rewelacyjna działka budowlana w miejscowości Kędzierzyn - Koźle przy ulicy Archimedesa. Ścisłe centrum wspaniała zabudowa wielorodzinna dookoła. Nieruchomość jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 160 m2. działka 727 m2. Opole Bierkowice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł62,55 m² 8 697,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m, położone na pierwszym piętrze jednej z kamienic na opolskim Zaodrzu. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka znajdująca się w Luboszycach, gm. Łubniany. Nieruchomość położona jest na terenie dla którego obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,59 m² 4 836,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego mieszkania w Nysie przy ul. W. Pawlik 12/10. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł76 m² 10 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Poszukujesz parterowego domu, z możliwością zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych na remonty lub doposażenie ? Ponadto chciałbyś/abyś posiadać własny, niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 910 m² 46,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Opole, chmielowice | teren zieleni urządzonej (12 zp) Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna w Opolu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.