dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Opole,opolskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Ozimskiej 71, w Opolu. Top lokalizacja dla singla, pary lub studentów. Mieszkanie (52m2) składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Koszyka

Opole,opolskie

1 700 zł40 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Wynajmę funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w spokojnej i zielonej części Zaodrza (rejon ul. Niemodlińskiej i Koszyka). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Opole

Opole,opolskie

1 200 zł13 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Klimatyzowany pokój znajduje się w budynku jednorodzinnym, na I piętrze. Dom otoczony jest ogrodem. Do centrum miasta ok. 6 km. W pobliżu ( 100m) znajduje się przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

3 000 zł72 m² 42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Opole, ul. Wygonowa Zapraszamy do wynajmu przestronnego i nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w spokojnej części Opola, przy ul. Wygonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Krakowska

Opole,opolskie

105,26 zł/m²95 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 95 m, zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Krakowskiej tuż przy rynku, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Rynek

Grodków,opolskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na II piętrze w kamienicy przy ulicy Rynek w Grodkowie. Mieszkanie ma 25,7m2 powierzchni użytkowej i składa się z pokoju z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Opole,opolskie

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super cena. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego na parterze w w bloku mieszczącego się w Centrum Opola. Lokal o powierzchni 1093m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Opole,opolskie

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu luksusowy apartament w samym centrum miasta! z prywatnym tarasem, jacuzzi, oraz miejscem postrojowym w garażu. Do wynajęcia od zaraz apartament dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

37 zł/m²50 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu lokal biurowy położony w sdzielnicy Pasieka. Zlokalizowany na wysokoim parterze , składa się z dwóch pomieszczeń biuowych oraz łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Opole,opolskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem z niezależnym wejściem w domu jednorodzinnym. Mieszkanie ma około 50m2 i składa się z dużego przedsionku, w którym znajduje się komoda i szafa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeg,opolskie

1 300 zł35 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 usytuowane jest na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Opole,opolskie

86,36 zł/m²22 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia luksusowy lokal biurowy położony na pierwszym piętrze, który gwarantuje komfort pracy oraz ekskluzywny charakter dla Klienta. Ogrzewanie jest miejskie. Dostępne są jeszcze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

30 zł/m²34 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego w Opolu - 5 min. od centrum. Lokal mieści się na 4 piętrze w budynku o charakterze usługowo-biurowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ok. 26 m | Armii Krajowej | Jana Bytnara Rudego Do wynajęcia odświeżona kawalerka o powierzchni 26 m , idealna dla 1 2 osób. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Krapkowice,opolskie

3 500 zł126 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia piękny i duży lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Słowackiego, w inwestycji Nowe Korale. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

3 500 zł126 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronne 126 m | 2 tarasy | wysoki standard | Krapkowice Szukasz miejsca, które daje przestrzeń jak dom, ale wygodę mieszkania? Mam dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego. Na wynajem przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spychalskiego

Opole,opolskie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul. Spychalskiego w Opolu. Nieruchomość posiada okna na wschód i zachód - dwie strony świata. Tylko dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Plac Konstytucji 3 Maja

Kluczbork,opolskie

39,90 zł/m²26 m² 1 025 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 25,68 m zlokalizowany w Kluczborku przy ulicy Jagiellońskiej 3. Znajdujący się na 1 piętrze budynku handlowo-usługowego, posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 210 zł130 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Teren przemysłowy! Do wynajęcia powierzchnie produkcyjno-magazynowe o zróżnicowanych powierzchniach od 130m2 do 1756m2. Propozycje dostępnych powierzchni: kompleks lokali o pow. 130m2, 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Opole,opolskie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lewin Brzeski,opolskie

28,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Chcesz otworzyć swoją działalność i potrzebujesz lokalu? Lokal możliwy do własnej adaptacji! Oferujemy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji, idealny na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Opole,opolskie

2 200 zł24 m² 89,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny oferuje Państwu do wynajęcia 2 pokojową kawalerkę w wysokim standardzie. Rozkład : -pokój dzienny z aneksem kuchennym -gabinet -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Głubczyce,opolskie

1 518 zł61 m² 24,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący przetarg: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów Młodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia od kwietnia 2026 roku atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krzemienieckiej w lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 480 zł41 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Grunwaldzkiej 36 w Kędzierzynie-Koźlu, przyjazne dla zwierząt, idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oleska

Opole,opolskie

62,90 zł/m²31 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia luksusowe lokal biurowy położony na pierwszym piętrze, który gwarantuje komfort pracy oraz ekskluzywny charakter dla klienta. Ogrzewanie jest miejskie. Dostępne są jeszcze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Namysłów

Namysłów,opolskie

9 690 zł570 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Teren przemysłowy!do wynajęcia powierzchnia produkcyjno-magazynowa o pow. ok. 570m2. Oferowana nieruchomość to obiekt o powierzchni użytkowej około 570m2, w którym mieści się: hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Pomorska

Opole,opolskie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:589 m²

Do wynajęcia parter w obiekcie dwukondygnacyjnym, w zabudowie bliźniaczej, o pow. około 150 m2, położony na działce o pow. 589 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Opole,opolskie

2 300 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu w Opolu przy al. Solidarności. Zlokalizowane na I piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 38,92 m2 + zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy : pierwszy najem! Do wynajęcia komfortowe mieszkanko 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok.45 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy, Opole Śródmieście, ul.1 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Tułowice,opolskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Tułowicach o powierzchni 51 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Elsnera. Lokal po generalnym remoncie, wykończony w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Opole,opolskie

3 490 zł57 m² 61,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 57 m w sercu Opola komfort, wygoda i prestiż na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, które łączy ciszę i spokój z komfortem życia w centrum miasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 200 zł59 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem: 3-pokojowe mieszkanie 58.55m2 w Brzegu! Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58.55m2, położone w nowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niemodlin

Niemodlin,opolskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem | Mieszkanie 100 m | 3 pokoje | 1 piętro Do wynajęcia przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni ok.100 m, położone na I piętrze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

1 800 zł27 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26,84m2 z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położona w dzielnicy Półwieś w Opolu. Jasne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielska

Opole,opolskie

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 94 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania, które składa się z: salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małujowicka

Brzeg,opolskie

2 500 zł49 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W naszej ofercie komfortowe i w pełni wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie na wynajem położone na osiedlu verde park w Brzegu wraz z własnym miejscem parkingowym przy budynku! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Opole,opolskie

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Opolu przy ul. Ozimskiej 77. Lokal o powierzchni 51 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 22 m centrum Opola, ul. Waryńskiego dostępna od zaraz Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m, położona w ścisłym centrum Opola, przy ul. Warnińskiego. Mieszkanie.