dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie z garażem położone w Opolu przy ul. Tarnopolskiej. Mieszkanie o powierzchni 41,00 m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł5 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa, produkcyjna usytuowana w Kolonii Gosławickiej: - powierzchnia hali 5000m2 - powierzchnia działki 1ha (użytkowanie wieczyste) - budynek biurowo-socjalny 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51,37 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania, w pełni wyposażonego o powierzchni 51,37 m2 znajdującego się w Opolu przy ulicy Tarnopolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

59,21 zł/m²152 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal W prestiżowej kamienicy Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²125 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal z niezależnym wejściem, doskonały pod biuro, usługi lub handel. Oferowany lokal znajduje się w Opolu, przy jednej z bocznych ulic dzielnicy Grudzice. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w Strzelcach Opolskich, przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z trzech ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale o różnych powierzchniach od 15m2 do 60m2 zlokalizowane w budynku w gminie Pokój. Wysoki standard pomieszczeń. Lokale mogą pełnić rozmaite funkcje ; od mieszkalnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,40 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka, miejskie media - centrum Ul. Sądowa Oferta na wyłączność! Przedmiotem najmu jest mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką o łącznej powierzchni ok. 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny lokal położony w samym Centrum Opola - ul. Hugona Kołłątaja. Powierzchnia to 15 m2. Podana cena jest kwotą netto i obejmuje wszystkie koszty łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

37,28 zł/m²77,80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 77,8 m na wynajem Plac Mikołaja Kopernika Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 77,8 m , zlokalizowany w przyziemiu zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80,15m2 zlokalizowany w centrum Namysłowa. Sala sprzedaży w to otarta przestrzeń stwarzająca idealne warunki to dogodnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal położony w Opolu o pow. ok. 330 m2. Nieruchomość spełnia warunki do prowadzenia różnego rodzaju restauracji lub prowadzeniu firm. - lokal idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super cena. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego na I piętrze w w bloku mieszczącego się w Centrum Opola. Lokal o powierzchni 300m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42,21 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

15,89 zł/m²220,26 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia kompleksu lokali biurowych o powierzchni 220,26 m2 przy ul. Towarowej 3 w Kędzierzynie - Koźlu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu kilka lokali na wynajem. Dwa pierwsze lokale znajdują się na 1 piętrze każdy z nich ma po 20m2 - miesięczna opłata wynosi 1.500zł plus media 400 zł - 500zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

55,04 zł/m²12,10 m² 666 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal położony w centrum Opola. Umiejscowiony na I piętrze. Powierzchnia pokoju biurowego to 12,10 m2. Lokal jest w stanie widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84,60 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w centrum Opola ul Katowicka 39 Luksusowe mieszkanie usytuowane w apartamencie Wiktoria House w centrum Opola. Budynek o ciekawej architekturze usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 zł79,06 m² 16,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł451 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 m²

Szukasz magazynu z potencjałem? Ta oferta to świetna okazja zarówno dla przedsiębiorcy, inwestora, jak i rolnika. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wilków, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

47,30 zł/m²17,50 m² 828 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym centrum Opola, na skrzyżowaniu ulic Ozimska i Katowicka. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego budynku, w bardzo dobrze.