dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 089 ogłoszeń

264 000 zł65,50 m² 4 030,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,5 m , położonego na kameralnym osiedlu w miejscowości Górażdże. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,70 m² 14 307,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

65,7 m | nowoczesne budownictwo 2020 | 3 pokoje | duży balkon | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej i spokojnej okolicy na trasie między Strzelcami Opolskimi a Krapkowicami. Nieruchomość o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł68,70 m² 4 643,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** ** Gotowe do zamieszkania i bezczynszowe! ** To wyjątkowa oferta - i to z kilku powodów. Takie miejsca pojawiają się naprawdę rzadko. Kameralne położenie, absolutny brak czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł22 449 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę gruntu znajdującą się w miejscowości tarnowiec, w gminie Lubsza. Teren o urokliwym, naturalnym charakterze częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,81 m² 7 587,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt na Osiedlu Sady. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł137,80 m² 4 346,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferta 0 % - "kupujący nie płaci prowizji" Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 137,80m2, położony na działce o pow. 327m2, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,50 m² 11 884,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu - Twój spokojny azyl w spokojnej części miasta! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które łączy komfort życia w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 116 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1116 ha, położona w miejscowości Lubsza (ok.7 km od Brzegu). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł200 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Dom W grudzicach miejsce, które nie przypadkowo zwolniło tempo Są domy, które kupuje się oczami. A są też takie, które po prostu się czuje. Ten znajduje się w Grudzicach dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 160 m² 421,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - Działka pod zabudowę szeregową lub bliźniaczą | Opole-Groszowice Szukasz gruntu o wysokim współczynniku chłonności w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł93,69 m² 3 522,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 oferta także dla.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 514 m² 149,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Mechnicach koło Opola. Powierzchnia - 1514 m2 Kształt i wymiary - działka w kształcie trapezu, zbliżona do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 950 m² 189,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19,5 ar, położona w spokojnej, zielonej okolicy Opole/ Grotowice. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii z naturą oraz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł46,94 m² 2 130,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 4 usytuowanego na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł111,70 m² 9 847,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Do zakupu proponujemy lokal biurowy z funkcją mieszkalną, czteropokojowy z balkonem o pow. 111,70 m2 zlokalizowany w Centrum (blisko galerii Solaris).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na parterze bloku w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulica W. Grabskiego. Nieruchomość o powierzchni 54,1 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48,66 m , położone w nowym budynku z 2025 roku w dzielnicy Malinka w Opole przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

149 400 zł830 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 8,3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania z potencjałem, w cenie, która pozwala na realizację własnych pomysłów aranżacyjnych? A może szukasz pewnej lokaty kapitału pod wynajem w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł96,20 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w budynku mieszkalnym dwurodzinnym, znadującym się w Opolu dz. Wróblin. Budynek: - z budynku zostały wyodrębnione dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł290 m² 2 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w urokliwej miejscowości Bąków otoczonej Borami Stobrawskimi. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł202 m² 4 207,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż pięknie położony dom w odległości ok. 6 km od Strzelec Opolskich. Dwukondygnacyjny budynek z lat 80-tych został gruntownie wyremontowany zgodnie z załączonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalno-usługowy w Górze Świętej Anny - idealny na inwestycję! Oferujemy na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, częściowo podpiwniczony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł939 m² 425,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy do zakupu działkę usługową o powierzchni 9,39 ara, położoną w miejscowości Niemodlin. Działka położona przy ulicy Opolskiej przy markecie Lidl. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł880 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 427 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednkiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy jednopiętrowy budynek wolnostojący o powierzchni 504 m , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł100 m² 4 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 090 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w malowniczej i spokojnej dzielnicy Mokre Łany. Działka o powierzchni ponad 30 arów rozciąga się od ulicy Wawrzyńca Świeżego aż po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł105,50 m² 6 625,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Bierkowice w Opolu Przestrzeń, komfort i idealna lokalizacja dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 252 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż dom dwupokoleniowy z lat 30. na dużej działce 15,68 a + budynek gospodarczy z lat 80. oraz dodatkowa działka o powierzchni 36,84 a.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2. Działka znajduje się w miejscowości Bierawa jest usytuowana w cichej i spokojnej lokalizacji wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł105 m² 5 904,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Kluczborka na ul. Krakowskiej. Bardzo atrakcyjny po remoncie. ok. 105m2 witryny , ogrzewanie gazowe. Stabilny najemca - szczegóły w biurze. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek A zostanie dodatkowo wyposażony w nowoczesną windę, zapewniając mieszkańcom wysoki komfort codziennego użytkowania. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 29.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł22 677 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość w postaci terenu składającego się z dwóch działek o łącznej powierzchni 22 677 m2. Teren w Brynicy, gmina Łubniany. Do terenu prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł200 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Szukasz domu bardzo blisko lasu? W cichym i urokliwym miejscu? Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości? Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł147 m² 2 006,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Zawadzkiem - świetna lokalizacja Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni 147 m , położony przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

168 500 zł1 685 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 16,85 ar, położoną w miejscowości Nowa Wieś Mała (1 km od Grodkowa). W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,69 m² 9 278,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Home Estate! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i malowniczej okolicy na wyspie Bolko. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 255 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z Duszą 1 Hektar Twojej Przestrzeni Między Naturą a Cywilizacją. Poznowice | 10 km od Strzelec Opolskich | 12 km od Gogolina | 10 255 m Miejsce, gdzie poranna mgła unosi się nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł94,53 m² 5 500,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem i miejscem parkingowym - zamieszkaj w nowej nieruchomości już w te wakacje. Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego o pow. 94.53 m2 (parter i I piętro.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij