dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 090 ogłoszeń

699 000 zł99,53 m² 7 023 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie u nas - Pragnę zaprosić Państwa na prezentację nowego mieszkania położonego w Chrząstowicach koło Opola. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 99,53 m2 Liczba pokoi 4 , (3.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł256 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 370 m2, w tym piwnica około 70m2. Nieruchomość położona jest w samym centrum Praszki,.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł87 m² 11 459,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł308 m² 1 461,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 087 m²

W sprzedaży Dom wolnostojący 308mkw z roku 1986 w miejscowości Szymonków (woj. Opolskie) wraz z działkami: nr 624/4 (0,1398 ha) i nr 624/3 (0,6713 ha) Łącznie teren.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł135 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do kupienia dom wolnostojący, który jest zlokalizowany w Łubnianach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 135 m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł86 m² 10 988,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa cena 790 000 zł! Wyjątkowy dom w wyjątkowym miejscu | Zielony Zakątek | Mechnice k. Opola Szukasz nowoczesnego domu blisko miasta, ale w otoczeniu zieleni i ciszy? Poznaj Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego w budynku Gręboszów nr 50a. Położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł10 488 m² 68,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładnie położona, duża działka budowlana o powierzchni 10488m2, zlokalizowana w Prószkowie. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 676 zł37,23 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 123 m² 120,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Węgry. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 11,23 ara. Dla oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Do sprzedaży wolnostojący, położony na działce o pow. 25,64 ar w miejscowości Wróblin (26 km od Kędzierzyna - Koźle, 8 km od Głogówka,) dom o powierzchni użytkowej ok.190 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 118 m² 124,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łubnianach. Idealna lokalizacja z niską zabudową wokół oraz malowniczym widokiem na pobliskie pola i lasy. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny, przestronny dom w najlepszej lokalizacji w Namysłowie - komfort i elegancja na co dzień. Nowa, niższa cena: z 1 250 000 zł na 999 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł34,75 m² 4 230,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 34,75 m z dużym garażem w cenie parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł832 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wawelnie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-ciu działek budowalnych w miejscowości Wawelno zaledwie 15 km od Opola. Działki położone są na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł14 335 m² 90,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu działkę inwestycyjną położoną w tzw. strefie przemysłowej. Działka o powierzchni 14335 m (1,43 ha) w kształcie prostokąta z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł220 m² 2 132,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch domów położonych w swoim sąsiedztwie we wsi Dylaki koło Ozimka. Oba domy są zamieszkałe przez jedną wielopokoleniową rodzinę, zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł87,90 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 87,90 m, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Grodziec, zaledwie kilka minut od Ozimka. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią magazynowo-gospodarczą położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola. Część mieszkalna to 295m2, znajduje się tu: 9 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,96 m² 10 340,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na jednym z nowszych i ładniejszych osiedli w Opolu, osiedlu Przylesie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Opola To 120-metrowe mieszkanie w centrum Opola to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 100 zł38 201 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o charakterze usługowo-przemysłowym, zlokalizowana w Grodkowie przy ul. Wrocławskiej. Możliwość Z korzystania ulgi podatkowej nawet do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł77,72 m² 4 747,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, przy Rynku. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, wielorodzinnego budynku. Budynek ocieplony, zadbany, zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł132 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 079 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w Wierzbicy Górnej koło Kluczborka. Dom posiada częściowo rozpoczętą instalację elektryczną, pokryty dachówką ceramiczną. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny, o powierzchni użytkowej 72 m2 + poddasze do adaptacji, w miejscowości Szczedrzyk, niedaleko Jeziora Turawskiego. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł95 m² 4 578,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

"Przestrzeń z charakterem - unikatowe mieszkanie w kamienicy". Klimatyczne mieszkanie o pow. ok. 95,23m2 z duża piwnicą w centrum Namysłowa. Mieszkanie ma swój niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -toaleta -przedpokój Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom jednorodzinny jednopiętrowy w stanie do wykończenia wewnątrz. Parter- 3 pokoje, łazienka, kuchnia, piętro- 2 pokoje, łazienka, wyjście na taras. Dom ocieplony z zewnątrz styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł114,30 m² 3 149,61 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronność, cisza i wolność od comiesięcznych opłat 114 m w sercu miasta Szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko domem, ale też bezpieczną przystanią dla domowego budżetu?.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł161,21 m² 1 178,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w budynku Olszanka 62. Mieszkanie nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł7 560 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową inwestycyjną zlokalizowaną w Kotorzu Małym, gm. Turawa. Nieruchomość obejmuje obszar o powierzchni 7560 m2.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł878 m² 216,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o powierzchni 878m2, położoną w Brzegu przy ul. Oławskiej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł380 m² 3 131,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca pod biznes w doskonałej lokalizacji lub pewnej inwestycji na wynajem? Ten trzypoziomowy budynek usługowo-biurowy przy ul. Matejki w Kędzierzynie-Koźlu to propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł56 m² 4 035,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 56m2 plus strych o powierzchni 48m2 położone na piętrze budynku wielorodzinnego w Tarnowie Opolskim. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł2 700 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działkę o powierzchni 27 arów zlokalizowaną w miejscowości Grabin przy drodze krajowej 46 ( kierunek Nysa, 8km od Niemodlina). Działka stanowi teren utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 260 zł59,40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 2- pokojowy apartament Premium o powierzchni 59,40 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji która liczy 61 mieszkań oraz dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,91 m² 7 305,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam dla Ciebie ofertę dwupokojowego mieszkania, na trzecim piętrze, położone w malowniczej kamienicy w samym centrum Nysy. Nieruchomość zlokalizowana jest u zbiegu ulic: rynek/św.

Szczegóły ogłoszenia

338 250 zł19 458 m² 17,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu w sąsiedztwie jeziora, położoną we wsi Sady, gmina Niemodlin. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu. Aktualnie działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z możliwością przeznaczenia pod usługi. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 25 arów znajduje się.