dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 078 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

539 106 zł47,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Luksus, spokój i widok na zieleń zamieszkaj w Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z codziennym komfortem i ciszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 041 zł62,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park, opole Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 036 m² 192,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Kupujący nie płaci pcc Sprzedający wystawia fakturę vat (dla firm możliwość odliczenia 23 % podatku) zapowiedź sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł700 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży: w całości objętej aktualnym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,30 m² 5 750,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie jasne,słoneczne, dwustronne ekspozycja wschód -zachód. Doskonała lokalizacja. Drugie piętro w bloku przy ul. Rynek. Powierzchnia 51m -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 239 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży niewielkiego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Kędzierzynie-Koźlu, w dzielnicy Blachownia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,85 m² 4 359,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Agencja Espero Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. 1 maja 6. Lokal o powierzchni 37,85.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł750 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 750 m Opole, chmielowice | mpzp | Spokojna i prestiżowa okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 750 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,32 m² 11 417,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Cena ofertowa: 405.000 zł Cena specjalna: 369.000 zł ważna WYŁĄCZNIE dla umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

128 961 zł1 869 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działki budowlane po atrakcyjnej cenie w miejscowości Gościce, woj. opolskie, powiat nyski, gmina Paczków. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł160,71 m² 7 777,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Bez prowizji! dom premium | 160 m | wysoki standard | świetna lokalizacja | Brzeg Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek na największym osiedlu miasta, przy ul. gen. Sosnkowskiego. Opis: budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 16.752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2).

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

(Oferta zawieszona. Dla przedmiotowego lokalu została zawarta umowa przedwstępna. Polecamy nasze pozostałe oferty sprzedaży nieruchomości.) *Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w KG.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49,49 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem do zagospodarowania, w stanie deweloperskim w opolu/groszowicach przy ulicy Wawrzyńca Świerzego i ks. Popiełuszki. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze, przy ul. Wandy w Opolu. Mieszkanie po remoncie w 2025 roku, wszystkie sprzęty nowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł277,30 m² 82,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 996 m²

Nietuzinkowa nieruchomość - duża działka z dwoma domami i prywatnym lasem Ochodze, gm. Komprachcice | 59,96 arów | 2 domy | idealna dla rodziny lub inwestycji Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 097 m² 55,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania mam piękną działkę budowlano-usługową 10,97 ar w kształcie prostokąta o idealnym usytuowaniu pod względem nasłonecznienia położoną w świerczowie zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania mam piękną działkę budowlano-usługową 14 ar (wym. 29 x 49 m) w kształcie prostokąta o idealnym usytuowaniu pod względem nasłonecznienia położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70,37 m² 5 684,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie Strzelce Opolskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 70,37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 100 m , położony na działce o powierzchni 490 m w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł180 m² 5 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja! Nowa niższa cena, tylko 5527 zł / m2. Polecam na sprzedaż zadbany wolnostojący dom o pow. 180 m2 (w tym garaż 36 m2) oraz Wyjątkowy wolnostojący domek całoroczny z dużym pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku w centrum Nysy. Dlaczego to mieszkanie ma sens: generalny remont w 2023 roku brak.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,53 m² 5 996,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 1. piętrze bloku w znakomitej lokalizacji w centrum Kędzierzyna-Koźla, (ndm) przy ul. Jurija.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko W naszym biurze. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoje życie. To jest właśnie jedno z nich. Położone w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł31,05 m² 10 305,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kluczbork | centrum | ostatnie 5 mieszkań | gotowe + inwestycyjne | brak pcc Szukasz mieszkania w centrum albo gotowej inwestycji pod wynajem? Tu masz oba scenariusze w jednym miejscu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł70,70 m² 2 234,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,70 m , (własnościowe) położone na 1. piętrze budynku przy ul. Dworcowej 1. Układ pomieszczeń: 3 pokoje (układ amfiladowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł149 m² 6 637,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* -sprzedający wystawia fakturę vat / Kupujący zwolniony z zapłaty podatku pcc - Kupujący zwolniony z zapłaty prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

322 620 zł33,96 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,96 m , położone na I piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Łąkowej 18 w Nysie. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kluczbork wygodny dom wolnostojący z ogrodem, ul. Jana III Sobieskiego. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 110 m , położony na działce o powierzchni 500 m w.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58 m² 4 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w spokojnej części miasta Kietrz przy ul. Głubczyckiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,12 m² 9 818,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowym budownictwie w Szczepanowicach przy ul. Tęczowej. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w niskim bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,85 m² 9 383,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu ak (dawny nowy zwm) w Opolu bezpośrednio od właściciela. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60,50 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone w Namysłów. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł600 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Oferujemy do sprzedaży dużą komercyjną nieruchomość położoną w centrum Kędzierzyna-Koźla przy ulicy Matejki. W pobliżu przebiega główna arteria miasta aleja Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 300 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowle położone w przy ul. Długiej w Wilkowie, gmina Wilków, powiat namysłowski, woj. opolskie. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł73,60 m² 5 910,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, duże mieszkanie Z balkonem. Na sprzedaż jasne I ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji o powierzchni 73.60 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To przytulne mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 2. piętrze dwupiętrowego bloku. Ma 60 m , składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 994 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nieuzbrojona w Prószkowie przy ulicy Piaskowej. W drodze jest prąd, woda i kanalizacja. Numer działki 549/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł224 m² 5 758,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 977 m²

Atrakcyjna Nieruchomość na Sprzedaż w Nysie Komfortowy Dom z Dodatkowym Domkiem Gościnnym! Nieruchomość nie była zalana podczas powodzi! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł151 m² 8 476,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym druga linia zabudowy dojazd drogą gminną utwardzoną cicha spokojna okolicą na granicy Zawady i Kotorza .Dom z pustaka ceramicznego 30cm plus 10 cm.