dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 089 ogłoszeń

110 000 zł1 090 m² 100,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Ta działka w Przylesiu to doskonała propozycja! O Działce Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,90 ara (1090.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł3 315 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,3315ha, położona w miejscowości Lubsza w powiecie Brzeskim. Gmina Lubsza to spokojna i zielona okolica 7 km od Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł71 m² 9 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

429 400 zł718 m² 598,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy. Dzialka o powierzchni 718 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: parter na którym przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł295 m² 6 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"To nieruchomość dla osób wymagających, takich którzy potrafią docenić wyjątkową przestrzeń, bo wiedzą, że nie każdy dom jest dla każdego" Ta wyjątkowa nieruchomość to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Rynek w Opolu | Centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym sercu Opola przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Szczedrzyku, województwie Opolskim, gminie Turawa, nad Jeziorem Turawskim, 20 km na wschód od Opola. Urokliwy dom położony jest na 11, 5 ar płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł747 m² 60,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka jest ogrodzona. W drodze obok działki jest wodociąg, internet oraz energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Dzierżonia o powierzchni 84,0 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł40,05 m² 14 357,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego, nowoczesnego apartamentu w Opolu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł130 m² 6 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 115 m | działka 320 m | Chrząstowice pod Opolem | pompa ciepła | bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł12 697 m² 93,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,2697 ha położona w Opolu. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem 1u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł30 000 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka mu - przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa, mieszkaniowo - usługowa oraz zabudowa usługowa nieuciążliwa: 1) przeznaczenie dopuszczające: a) usługi o nieuciążliwym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 380 m² 23,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam w ofercie sprzedaży dużą, 0,638 ha działkę usytuowaną przy ulicy Bocznej w miejscowości Bażany. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 31m/ 200 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 900 zł172 398 m² 8,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością rolną o powierzchni ok. 15.5 ha, zabudowana kompletnym gospodarstwem, zlokalizowanym w miejscowości Kaniów, gmina Popielów (46-090).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka budowlana o powierzchni 1020 m2 to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Teren jest płaski, co.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,40 m² 6 107,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu trzy-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62,50m2 oraz przynależną piwnicą o pow. użytkowej 7,90m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł93,83 m² 9 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom w symbiozie z naturą | duży ogród | blisko Opola | ostatni segment Dom, który funkcjonuje w harmonii z naturą, to idealna przestrzeń do życia i odpoczynku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł92,19 m² 4 501,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy, położony przy ul. Łokietka w Brzeg. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Układ: bardzo duża sala obsługi klienta / główna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł174,37 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł138 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy lokal mieszkalny na parterze przy ul. Leśnej w Zdzieszowicach w budynku dwurodzinnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i starannie utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł104 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Kąty Opolskie cisza, przestrzeń i prawdziwy oddech od miasta. Właśnie tutaj, w urokliwej i spokojnej części Gminy Tarnów Opolski, czeka nieruchomość z ogromnym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 512 m² 111,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 394/71 w Brynicy przy ul. Krzywej. Dzialka jest płaska w nieregularnym kształcie, tuż przy asfaltowej drodze. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł55,43 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego budynku w dzielnicy Opole-Szczepanowice. Mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną w Lenarcicach! Powierzchnia 829 m (18m x 46m) z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica, w spokojnej okolicy. Lokalizacja: lenarcice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł1 250 m² 1 512 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży duży obiekt komercyjny w gminie Popielów, przeznaczony na Dom Seniora, klinikę medyczną, hotel, pensjonat itp.Budynek o powierzchni uzytkowej 1250 m2, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł6 250 m² 60,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Sieroniowice. Miejscowość znajduje się przy strefie ekonomicznej Olszowa w gminie Ujazd. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

137 100 zł914 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Siedliskach w gminie Dąbrowa. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł103,40 m² 3 375,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 426 m²

:) Jest taka nieruchomość na sprzedaż wybudowana na działce o powierzchni 3426 mk. Znajduje się ona w miejscowości Kowale. Kowale, gm. Praszka, powiat oleski. W tej miejscowości na ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 462 zł58,22 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 58,22 m z antresolą i tarasem unikalna przestrzeń i komfort. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,22.

Szczegóły ogłoszenia

12 458 400 zł103 820 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Ludwiczak oferuje na sprzedaż Nieruchomość gruntową o powierzchni 10,3820 ha , położoną bezpośrednio przy zjeździe z autostrady A4, u zbiegu dwóch dróg.