dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orląt Lwowskich

Opole,opolskie

439 000 zł48 m² 9 096,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeżeli lubisz ciszę (zakłócaną porannym śpiewem ptaków) z wszechobecną zielenią wokół to mieszkanie czeka na Ciebie. Dla żołądka ? W okolicy znajdziesz sklepy w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

729 000 zł105 m² 6 959,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Kupujący nie płaci podatku od zakupu oraz prowizji! Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca? Przedstawiam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Domecku, zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

415 000 zł3 540 m² 117,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni około 35 arów, położoną w Opole-Świerkle. Działka w kształcie rombu z dojazdem drogą utwardzoną. W studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzezinki,opolskie

190 000 zł54 m² 3 495,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i pomieszczeniem gospodarczym | Brzezinki tylko 3 km od Wołczyna! Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krasickiego

Prószków,opolskie

750 000 zł5 020 m² 149,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Opole,opolskie

405 000 zł48 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szansa, która nie trafia się codziennie mieszkanie z potencjałem w sercu Opola! Są miejsca, które mają w sobie coś wyjątkowegocisza, zieleń, sąsiedzi, których znasz z imienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

375 000 zł66 m² 5 679,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży, dwupokojowego mieszkania o metrażu 66 m2. Nieruchomość znajduje się w odnowionym budynku, który zapewnia estetyczny wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

233 000 zł47 m² 4 919,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie o powierzchni całkowitej 47 m2, położone w spokojnej i malowniczej okolicy niedaleko Kędzierzyna-Koźla. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w Krapkowicach. Okolica wyróżnia się nowoczesną infrastrukturą ulice wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Oleska

Opole,opolskie

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferujemy Państwu piękny dom w stanie deweloperskim. Lokalizacja: bliźniak zlokalizowany w pożądanej dzielnicy Opola - Kolonii Gosławickiej. Dane ogólne budynku: dom składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

347 999 zł43 m² 8 441,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego M,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

720 000 zł66 m² 11 128 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Powierzchnia: 65,60 m Lokalizacja: ścisłe centrum, cicha okolica Atuty mieszkania: funkcjonalny układ: mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej z salonem, który prowadzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Opole,opolskie

438 999 zł48 m² 9 096,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,26 m , położonego w cichej i zielonej okolicy przy ul. Orląt Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 125 m2, położone na parterze budynku wolnostojącego w Śródmieściu Opola. Mieszkanie stanowi: trzy pokoje, duże i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

480 000 zł50 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hot oferta - nie przegap! Takie nieruchomości zdarzają się rzadko i szybko znajdują nowych właścicieli. Nie zwlekaj, umów się na prezentację. Za tydzień oferta już może być nieaktualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

580 000 zł71 m² 8 166,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu Opola, w okolicy dworca pkp. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 84,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania, usytuowanego w samym centrum Opola. Mieszkanie o powierzchni 36,7 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Prosta

Turawa,opolskie

380 054 zł64 m² 5 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:120 m²

0% prowizji od kupującego! domki 300 M od jeziora dużego! Do sprzedania domki letniskowe całoroczne w zabudowie szeregowej położone po północnej stronie jeziora w Turawie, 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

4 250 000 zł3 508 m² 1 211,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3508m2, wraz z domem mieszkalnym 150m2, wybudowanym w 2011 roku, garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

545 000 zł56 m² 9 646,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Idealne miejsce na Twój biznes Jeśli szukasz wyjątkowej lokalizacji dla swojej działalności w sercu Opola, mamy ofertę dla Ciebie. Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 56,50 m, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Opole,opolskie

615 000 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , które wraz z przynależnymi pomieszczeniami (trzy komórki lokatorskie oraz piwnica) daje łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Namysłów,opolskie

150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne mieszkanie , położone w budynku wielorodzinnym, w którym zamieszkuje aktualnie 5 rodzin. Nieruchomość usytuowana jest w cichej, spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Wieś Mała

Nowa Wieś Mała,opolskie

99 000 zł984 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa położona w Nowej Wsi Małej, 1 km od Grodkowa, 15 km od autostrady A4. Działka ma powierzchnię 984 m2 i jest położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

192 500 zł3 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 35 arów - Ligota Książęca Oferowana nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnie wydzielonych działek o łącznym obszarze 3500 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

585 000 zł74 m² 7 958,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Opolu na Nowym zwm (osiedle Armii Krajowej), ładne, rozkładowe, funkcjonalne, przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 73,51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Opole

Opole,opolskie

269 000 zł41 m² 6 640,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal usługowy z możliwością adaptacji na lokal mieszkalny położony w dzielnicy Metalchem w Opolu. Lokal aktualnie jest przystosowany jako gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Teligi

Opole,opolskie

960 000 zł149 m² 6 463,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bez podatku i prowizji! Przedstawiam ofertę bliźniaków położonych w Opolu przy ul. Teligi. Kameralna zabudowa czterech budynków w otoczeniu domów jednorodzinnych, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lewin Brzeski,opolskie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż świeżo wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie o idealnym układzie: salon z kuchnią oraz sypialnia, gotowe na Twoje meble, marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Nowe Smarchowice

Nowe Smarchowice,opolskie

199 000 zł17 200 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zainwestuj w ciszę i przestrzeń - działka ze stawem hodowlanym w Nowych Smarchowicach 17200 m możliwości - odpoczynek, inwestycja, natura Cena: 199 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Średnia

Turawa,opolskie

1 800 000 zł95 m² 18 947,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Grodków,opolskie

272 000 zł49 m² 5 596,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Głowackiego w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze w bloku i posiada 48,6m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Opola, ul. Nysy Łużyckiej Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,7 m , położone w sercu Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Opole,opolskie

829 000 zł81 m² 10 209,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa cena, super oferta. 0% prowizji od klienta Kupującego naszego biura. Tylko W naszym biurze. Królestwo Komfortu - 94,5m Szczęścia i duży Taras Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

370 000 zł46 m² 8 112,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania z balkonem w zielonej części Brzegu, to koniecznie zapoznaj się z ofertą. Być może jest to mieszkanie właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

1 300 000 zł101 m² 12 923,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

740 000 zł114 m² 6 490,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy