dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,opolskie

600 000 zł6 337 m² 94,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej położonej przy drodze krajowej nr 46 Kłodzko-Nysa. Wjazd na działkę z drogi powiatowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

2 210 000 zł168 m² 13 154,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Fantastyczna lokalizacja! Osiedle domków pod lasem! dom + działka budowlana lub duży ogród! (całość ogrodzona). Sprzedam dom energooszczędny (porotherm 44+ wełna mineralna 10 + rekuperacja + pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 315 000 zł140 m² 9 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dzielnicy kwiatów nie trzeba nikomu kto zna Opole reklamować! Ta wyjątkowo zielona dzielnica willowa od dawien dawna cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób ceniących sobie ciszę z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogówek

Głogówek,opolskie

250 000 zł240 m² 1 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bardzo dobra lokalizacja! Niska cena! Możliwa niewielka negocjacja ceny! Sprzedam posesję, tj. działkę o pow. ok. 1.400 m.kw. z domem oraz zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Namysłów,opolskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 50m2, 2 piętro, 2 pokoje, piwnica. Nieruchomość składa się z: kuchni łazienki wc 2 pokoi mieszkanie Kuchnia to oddzielne pomieszczenie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Kremsera

Opole,opolskie

950 000 zł4 281 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Opolu? W dzisiejszych czasach, to nie jest kwestia pieniędzy, a raczej kwestia szczęścia i szybkości decyzji. Mamy dla Ciebie działkę inwestycyjną w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Strażacka

Turawa,opolskie

1 200 000 zł943 m² 1 272,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz wyjątkowej inwestycji w sektorze turystyki i rekreacji? Mamy do zaoferowania działający ośrodek wypoczynkowy położony nad jednym z jezior w województwie opolskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domecko

Domecko,opolskie

185 000 zł1 003 m² 184,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 10,03 ara położoną w miejscowości Domecko - Pucnik. Działka położona w zacisznym miejscu. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Opole,opolskie

399 000 zł62 m² 6 432,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj lub otwórz biznes w sercu Opola 62 m z duszą kamienicy Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na parterze zabytkowej, zadbanej kamienicy przy ulicy Ozimskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Cieszanowice

Cieszanowice,opolskie

139 000 zł77 m² 1 805,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezczynszowe mieszkanie gotowe do zamieszkania 77,37 m + garaż / duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ujejskiego

Nysa,opolskie

399 000 zł61 m² 6 584,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nysie, przy ulicy Ujejskiego. To przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

415 000 zł48 m² 8 700,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie udaje nowoczesnego showroomu. Ono żyje kolorem, detalem, funkcjonalnością. Na 47,7 m znalazło się miejsce na dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

449 000 zł47 m² 9 573,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Opole Zaodrze. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w zielonej i cichej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

275 000 zł48 m² 5 777,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze bloku z lat sześćdziesiątych. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Ciepielowice,opolskie

210 500 zł1 900 m² 110,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Ciepielowicach, gmina Dąbrowa o powierzchni 1900 m2. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Opole,opolskie

719 999 zł63 m² 11 367,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych części Opola Zaodrze. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

650 000 zł66 m² 9 888,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 4 pok. z miejscem postojowym w garażu oraz piwnicą w dobrej cenie wartości rynkowej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Namysłów,opolskie

94 000 zł800 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Namysłowie, przy ul. Grunwaldzkiej, nr. działki 71/4. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mu teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 600 000 zł740 m² 3 513,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. ok. 740m2 w centrum Opola. Posiada stabilnego rzetelnego najemcę - b. dobra stopa zwrotu. Cena ofertowa ; 2 600 000zł. Szczegóły w agencji nieruchomości, zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Brzeg,opolskie

289 000 zł71 m² 4 058,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w zabytkowej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Brzegu. Lokal o powierzchni 71,2 m2, składa się z: - kuchni z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Opole,opolskie

560 000 zł60 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 59m2 na ul. Hubala ( zwm) w Opolu. Piętro 9 , windy po remoncie , zsyp na śmieci, suszarnia na piętrze, piwnica. mieszkanie jest po remoncie ok. 4 lata temu, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osiny

Osiny,opolskie

629 000 zł79 m² 8 001,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego i spokojnego miejsca do życia. Dom ma powierzchnię 78,61 m i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9m2, ulokowane na ostatnim -10 piętrze bloku przy ulicy Ozimskiej 64. Składa się z trzech niezależnych pokoi (w tym klimatyzowany salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Opole,opolskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Dzień dobry, mam do zaoferowania na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku z cegły. Okna wychodzą na wschód i na zachód, co sprawia że zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

210 000 zł602 m² 348,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiamy interesującą działkę, położoną w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - położenie - powierzchnia - 6,02 ar - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

599 896 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem | 68,17 m | Brzeg, ul. Piastowska 54 | Stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tułowice

Tułowice,opolskie

575 000 zł112 m² 51,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego w malowniczych Tułowicach (woj. opolskie). To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bzowa

Zielęcice,opolskie

112 000 zł512 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o wielkości 512 m2 o nr 134/3 położona w miejscowości Zielęcice w powiecie brzeskim w województwie opolskim. Działka objęta jest mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2, zlokalizowane w Opolu na ulicy Dambonia. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom 4 pokojowy w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 150 m2, użytkowej około 112 m2, usytuowany na działce wielkości 276 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

429 000 zł51 m² 8 380,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Opola 51,19 m Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Książąt Opolskich, w samym sercu Opola. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nogowczyce

Nogowczyce,opolskie

800 000 zł137 m² 5 825,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Oferta zawieszona okazja! nowa cena tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 137,32 m2, położony na działce o pow. 17,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ligota Prószkowska

Ligota Prószkowska,opolskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ligota Prószkowska, w gm. Prószków. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: * 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle

Prószków,opolskie

739 000 zł99 m² 7 435,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w budowie w Prószkowie, 12 km od centrum Opola. Kameralne osiedle zaprojektowane w spójną i estetyczną zabudowę. Dostępnych jest 6 parterowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

409 000 zł48 m² 8 572,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego w Opolu, nowy zwm, osiedle Armii Krajowej, zwm, położonego na trzecim piętrze, w niskim 4 p. budynku. Lokal mieszkalny, rozkładowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Opole

Opole,opolskie

735 000 zł74 m² 9 932,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w nowo wybudowanej inwestycji w dzielnicy Kolorowe Osiedle. Jest to ostatni budynek dostępny i gotowy do odebrania od zaraz. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Namysłów

Namysłów,opolskie

556 500 zł103 m² 5 402,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Kupujący nie płacą prowizji. Dom wolnostojący ok. 103m2 z ogrodem, fotowolatiką, pompą ciepła, roletami. Możliwość dokupienia garażu! Nowoczesne osiedle zostało wkomponowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

479 000 zł61 m² 7 858,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

To nie metraż robi wrażenie, tylko układ a tutaj wszystko się zgadza: salon z klimatyzacją, osobna kuchnia i cisza nad głową. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Opole,opolskie

1 116 017 zł94 m² 11 856,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 94,13 m 3 sypialnie Balkon 16,70 m Nowa inwestycja IV piętro Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą - Prezentujemy apartament o powierzchni 94,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

644 992 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z loggią i klimatyzacją | Gosławice | Komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,39 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

789 000 zł113 m² 6 952,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Oferta - Przestronne Mieszkanie z duszą na Sprzedaż w Zabytkowej Kamienicy, jednej z najpiękniejszych w docenianej przez opolan i nie tylko dzielnicy jaką jest Wyspa.