dowolna

Nieruchomości opolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Częstochowska

Ozimek,opolskie

36 zł/m²48 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Galeria pamela znajdująca się w ścisłym centrum Ozimka, wynajmie nowoczesny lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 47,5 m2, w przyziemiu. Prąd według zużycia. Nie ma żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 33 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tarnopolskiej w Opolu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 500 zł46 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Brzegu! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45.60m2, położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 000 zł70 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69.90m2 znajdujące się na I piętrze w jednej z kamienic w Brzegu. W strukturze mieszkania mamy: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 200 zł34 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania usytuowanego na 8 piętrze zadbanego bloku przy ul. Piotrkowskiej w Opolu. Mieszkanie ma metraż 34,10m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 900 zł43 m² 44,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,83 m2 , idealne dla pary lub singla ceniącego przestrzeń. W skład mieszkania wchodzą: salon: sypialnia: osobny, przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego apartamentu w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka (okolice Castoramy). To propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tarnopolskiej w Opolu (okolice Castoramy). Lokal o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola mieszkanie po generalnym remoncie! Pierwszy najem! Oferuję do wynajęcia eleganckie i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w dzielnicy Malinka w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 65m2 i znajduje się na IV, ostatnim piętrze wyjątkowego zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

40,95 zł/m²27 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 27,35 m, położony na parterze blisko ronda na Nysy Łużyckiej w Opolu. Lokal znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu z klimatyzacją. Duże przeszklenia okienne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem dostępne od zaraz Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

2 000 zł29 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z niskich budynków zlokalizowanych w Opolu (dzielnica Gosławice). Mieszkanie o pow. 28,52m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

49 zł/m²98 m² 4 802 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni ok 98 m, usytuowany na parterze budynku w bardzo dobrej lokalizacji okolice malinki/zwm w Opolu. Lokal jest w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Cygana

Opole,opolskie

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

_Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji_ ul. Józefa Cygana 6a! Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Opola (2,5 km) i obwodnicy (1,5 km) zapewnia wygodny dostęp z różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

3 000 zł43 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 43.46 m , położone na I piętrze w nowo wybudowanym budynku na jednym z osiedli w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Opole,opolskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla Studentów / Pary / Pracowników Preferowany Najem Okazjonalny, w przypadku osób fizycznych. Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu ul. Drzymały , Charakterystyka mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze do najmu proponujemy Państwu ładne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38 m2, mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wał Śluzowy

Brzeg,opolskie

2 200 zł107 m² 20,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty mieszkania 107 m rzadkiej w Brzegu przestrzeni duży, jasny salon pomieszczenie gospodarcze z dwiema suszarkami (stojąca + elektryczna) w pełni urządzona kuchnia: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Celna

Nysa,opolskie

63,64 zł/m²275 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Celnej w centrum Nysy. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

44,22 zł/m²98 m² 4 334 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję przestronny lokal o powierzchni 98,5m2 - zlokalizowany w atrakcyjnym punkcie. Lokal składa się z jednego większego pomieszczenia oraz kilku wydzielonych gabinetów, z ktorych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmielowicka

Opole,opolskie

2 800 zł42 m² 66,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Masz tylko 42 m mieszkania, ale aż prawie 24-metrowy taras i ogród o powierzchni 60 m miejsce, które daje Ci swobodę, jakiej na próżno szukać w innych lokalach na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Górna

Opole,opolskie

2 170 zł23 m² 94,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze, ciekawe kawalerki usytuowane na parterze nowo wybudowanego apartamentowca w Opolu przy ul. Górnej. Prezentowany na zdjęciach lokal jest lustrzanym odbiciem oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Opole,opolskie

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu o powierzchni 75 m , idealnego dla Twojej działalności! Ten przestronny lokal znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Opole

Opole,opolskie

40 zł/m²100 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego w Opolu (chmielowice). Lokal znajduje się na parterze, na 100m2 składa się duża sala oraz kilka mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję Państwu do najęcia lokal mieszkalny o powierzchni 43 m2, z balkonem, znajdujący się w budynku przy ul. 1 maja w Opolu. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Nysa,opolskie

3 400 zł57 m² 59,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m z balkonem, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Belweder. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skautów Opolskich

Opole,opolskie

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na osiedlu zwm przy ulicy Skautów. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, którym zarówno zależy na ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rejtana

Opole,opolskie

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Koszty pośrednictwa re/max ponosi tylko właściciel nieruchomości! Dogodnie zlokalizowany lokal z przeznaczeniem biurowym -tuż przy Urzędzie Skarbowym i przy głównych szlakach tranzytowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

111,11 zł/m²14 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kamienicy, stworzony z myślą o branży beauty: salon kosmetyczny czy stylizacji paznokci. Lokalizacja przy ul. 1 maja 1, w pobliżu skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Opole,opolskie

2 100 zł28 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Opole,opolskie

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

115,38 zł/m²13 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 25 m, położony na parterze w doskonałym punkcie - przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Krakowskiej. Świetna widoczność, duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rybacka

Opole,opolskie

45 zł/m²12 m² 518 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem Powierzchni Biurowych w Centrum Miasta Dostępne powierzchnie: 20 lokali o metrażach od 11,5 m do 52 m Możliwość wynajmu całego piętra (budynek trzypiętrowy ) Cena: 45 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Opole,opolskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pachnący nowością apartament przy ul. Barona w Opolu. Mieszkanie ma powierzchnię 51m2 i składa się z otwartego salonu z kuchnią, z którego prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Opole,opolskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne mieszkanie 70m2 z klimatyzacją, loggią i garażem podziemnym. Opis mieszkania: na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie, które zachwyca funkcjonalnym układem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy 3-pokojowy apartament na parterze z ogródkiem (98m2) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowym osiedlu, dzielnica Szczepanowice Opole. Mieszkanie ma 58m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 600 zł47 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Brzegu - 2 pokoje, balkon, świetna lokalizacja! Do wynajęcia przytulne i w pełni urządzone mieszkanie 2 - pokojowe w bardzo dobrym stanie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rybacka

Opole,opolskie

45 zł/m²32 m² 1 440 zł

 

 

 

Opole,opolskie

25 zł/m²273 m² 6 833 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 273 m, położony na parterze budynku mieszkalnego w dzielnicy Malinka Lokal idealnie nadaje się pod różnorodne działalności: usługi,.