dowolna

Mieszkania na wynajem opolskie - Oferty wynajmu mieszkań

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

1 750 zł40 m² 43,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul. Słowiańskiej w Nysie. Lokal o powierzchni 40,40 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne z klimatyzacją - komfortowo wyposażone mieszkanie dwupokojowe z tarasem (10 m2), na drugim piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Nowowiejskiego. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe nowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na parterze piętrze niskiego nowoczesnego budynku z windą. Osiedle jest spokojne, z zadbaną zielenią. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Opole,opolskie

2 800 zł63 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo atrakcyjny, trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 63 m (ze skosami 93,13 m2) , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Stare Miasto w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem idealna lokalizacja, komfort i widok! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul. Chabrów, w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Brzeg

Brzeg,opolskie

1 400 zł24 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londzina

Opole,opolskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależą dwie niezależne piwnice oraz dostęp do strychu. Mieszkanie w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

3 800 zł120 m² 32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

W sercu malowniczego Szczedrzyka, tuż obok jezior Turawskich, czeka na nowych najemców wyjątkowe miejsce do życia cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które oferują nie tylko komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

1 900 zł64 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dostępnego od grudnia! Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone w centrum miasta w Brzegu. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszyka

Opole,opolskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament z miejscem w garażu podziemnym w cenie! Osiedle Kasztelańskie w Opolu tu styl, komfort i spokój łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleska

Opole,opolskie

2 200 zł45 m² 48,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj na Nowych Chabrach! Tu mieszkania znikają szybciej, niż zdążysz zapytać o szczegóły. A my właśnie dziś mamy dla Ciebie coś, czego w tej dzielnicy szuka wielu. dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nizinna

Opole,opolskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym Osiedlu Rubinowym na ul. Nizinnej w Opolu (boczna Partyzanckiej). Mieszkanie dwupokojowe (40m2) z balkonem - piękny widok, idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Zośka

Opole,opolskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy Państwu do najęcia mieszkanie dwupokojowe położone na VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 9 Maja

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowa kawalerka przyjazna dla zwierząt o powierzchni 23 m , w bloku przy ul 9 Maja 8e w Kędzierzynie Koźle Nieruchomość: powierzchnia 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju o powierzchni ok. 20m2. Pokój znajduje się na drugim piętrze kamienicy, w trzypokojowym mieszkaniu (pozostałe pokoje są zajęte). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Luboszycka

Opole,opolskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

1 850 zł39 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem | Opole Chabry | umeblowane Do wynajęcia przytulne mieszkanie 39 m w świetnej lokalizacji ul. Chabry, opole. Mieszkanie znajduje się na parterze wysokiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Namysłów

Namysłów,opolskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowym bloku na osiedlu Reymonta. Atrakcyjna oferta! Zostań nowym lokatorem mieszkania! Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Opole,opolskie

2 500 zł45 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45m2 , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowanym w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Opole,opolskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok 70m2, zlokalizowane w nowym budynku, którego architektura zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nowych budynków Opola. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zawada

Zawada,opolskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w Zawadzie gmina Turawa. Mieszkanie składa się ze słonecznego umeblowanego pokoju z kominkiem z wyjściem na ogródek, z dużej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 000 zł68 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Brzeg - mieszkanie - 3 - pokoje do wynajęcia! Na wynajem atrakcyjne mieszkanie usytuowane na I piętrze w jednym z budynków w Brzegu. Oferowany lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 37,06 m2 w jednym z bloków na ul. Partyzanckiej w Opolu. Zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londzina

Opole,opolskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym na terenie za bramą na pilota. Mieszkanie znajduje się w Opolu na Polskiej Nowej Wsi Królewskiej. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Opole,opolskie

2 300 zł56 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze, opole - Zaodrze. Idealne dla singla, pary lub rodziny z małym dzieckiem. Oferujemy na wynajem bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na wynajem oferujemy bardzo ładne, zadbane i niezwykle przytulne mieszkanie, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Opole,opolskie

3 250 zł69 m² 47,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 3-pokojowy, piękny apartament w Centrum Opola. W cenie czynszu najmu są zawarte opłaty za 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jest klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Opole,opolskie

2 000 zł50 m² 40,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego z garderobą, znajdującego się w Opolu przy ul.Jankowskiego. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49,95m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Grodków,opolskie

1 200 zł45 m² 26,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na I piętrze w bloku przy ulicy Wrocławskiej w Grodkowie. Mieszkanie ma 44,77m2 powierzchni użytkowej i składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Opole,opolskie

1 800 zł31 m² 57,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 31,3 m, położona na 2. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 53m2 - wysoki standard, najem okazjonalny. Przestronne i eleganckie, w pełni wyposażone, zlokalizowane w pobliżu dużej galerii handlowej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m Opole, pl. Teatralny - Komfort i styl w sercu miasta Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pokój dla studenta do wynajęcia Szukasz komfortowego pokoju w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Waryńskiego, opole- 5 min do Wydziału Medycznego uo- blisko innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 900 zł43 m² 44,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajmu przytulnego, dwupokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego bloku, i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Opola 83 m z tarasem | Styl, przestrzeń i komfort Serdecznie zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu przestronnego, stylowo wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Namysłów,opolskie

1 250 zł58 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58m2 w Namysłowie ul. Obrońców Pokoju (tuż przy rynku). Na wynajem przestronne mieszkanie w samym sercu miasta, oferujące doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

2 600 zł50 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na parterze nowego nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jest nowe, dwupokojowe i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Opole,opolskie

2 500 zł78 m² 32,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Opola przy ul. Powstańców Śląskich, położone na drugim piętrze jednego z bardzo ładnie utrzymanych budynków opolskiej wyspy Pasieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Namysłów,opolskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - nowe budownictwo, 2 pokoje, urządzone z balkonem. Nowa bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w Namysłowie! Mieszkanie dostępne od kwietnia. Z przyjemnością.