dowolna

Mieszkania na wynajem opolskie - Oferty wynajmu mieszkań

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 600 zł64 m² 40,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem nowoczesnego apartamentu Z klimatyzacją, miejscem postojowym I komórką lokatorską! tylko U nas! pierwszy najem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przylesie

Opole,opolskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , zlokalizowane na parterze bloku z windą na popularnym osiedlu Przylesie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 33 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tarnopolskiej w Opolu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 500 zł46 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Brzegu! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45.60m2, położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 000 zł70 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69.90m2 znajdujące się na I piętrze w jednej z kamienic w Brzegu. W strukturze mieszkania mamy: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 200 zł34 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania usytuowanego na 8 piętrze zadbanego bloku przy ul. Piotrkowskiej w Opolu. Mieszkanie ma metraż 34,10m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 900 zł43 m² 44,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,83 m2 , idealne dla pary lub singla ceniącego przestrzeń. W skład mieszkania wchodzą: salon: sypialnia: osobny, przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego apartamentu w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka (okolice Castoramy). To propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tarnopolskiej w Opolu (okolice Castoramy). Lokal o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola mieszkanie po generalnym remoncie! Pierwszy najem! Oferuję do wynajęcia eleganckie i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w dzielnicy Malinka w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 65m2 i znajduje się na IV, ostatnim piętrze wyjątkowego zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu z klimatyzacją. Duże przeszklenia okienne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem dostępne od zaraz Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

2 000 zł29 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z niskich budynków zlokalizowanych w Opolu (dzielnica Gosławice). Mieszkanie o pow. 28,52m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

3 000 zł43 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 43.46 m , położone na I piętrze w nowo wybudowanym budynku na jednym z osiedli w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Opole,opolskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla Studentów / Pary / Pracowników Preferowany Najem Okazjonalny, w przypadku osób fizycznych. Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu ul. Drzymały , Charakterystyka mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze do najmu proponujemy Państwu ładne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38 m2, mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wał Śluzowy

Brzeg,opolskie

2 200 zł107 m² 20,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty mieszkania 107 m rzadkiej w Brzegu przestrzeni duży, jasny salon pomieszczenie gospodarcze z dwiema suszarkami (stojąca + elektryczna) w pełni urządzona kuchnia: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmielowicka

Opole,opolskie

2 800 zł42 m² 66,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Masz tylko 42 m mieszkania, ale aż prawie 24-metrowy taras i ogród o powierzchni 60 m miejsce, które daje Ci swobodę, jakiej na próżno szukać w innych lokalach na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Górna

Opole,opolskie

2 170 zł23 m² 94,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze, ciekawe kawalerki usytuowane na parterze nowo wybudowanego apartamentowca w Opolu przy ul. Górnej. Prezentowany na zdjęciach lokal jest lustrzanym odbiciem oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję Państwu do najęcia lokal mieszkalny o powierzchni 43 m2, z balkonem, znajdujący się w budynku przy ul. 1 maja w Opolu. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Nysa,opolskie

3 400 zł57 m² 59,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m z balkonem, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Belweder. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skautów Opolskich

Opole,opolskie

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na osiedlu zwm przy ulicy Skautów. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, którym zarówno zależy na ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Opole,opolskie

2 100 zł28 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Opole,opolskie

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Opole,opolskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pachnący nowością apartament przy ul. Barona w Opolu. Mieszkanie ma powierzchnię 51m2 i składa się z otwartego salonu z kuchnią, z którego prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Opole,opolskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne mieszkanie 70m2 z klimatyzacją, loggią i garażem podziemnym. Opis mieszkania: na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie, które zachwyca funkcjonalnym układem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy 3-pokojowy apartament na parterze z ogródkiem (98m2) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowym osiedlu, dzielnica Szczepanowice Opole. Mieszkanie ma 58m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 600 zł47 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Brzegu - 2 pokoje, balkon, świetna lokalizacja! Do wynajęcia przytulne i w pełni urządzone mieszkanie 2 - pokojowe w bardzo dobrym stanie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! wyłączność! Prezentujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku, w Centrum Opola. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Opole,opolskie

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego, stanowiące niezależną część (połowę domu) o powierzchni ok. 70 m . Lokal znajduje się w zadbanym budynku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka świeżo po generalnym remoncie, urządzona w jasnym, funkcjonalnym stylu. Mieszkanie jest niezamieszkałe po remoncie wszystko nowe i gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Idealna oferta dla singla lub pary! Rozkład pomieszczeń: parter: - kuchnia z jadalnią - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego budynku, w dzielnicy Przylesie w Opolu. Nieruchomość o powierzchni ok 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Opole,opolskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 27 m2 w bloku na ul. Kieleckiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do najęcia zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 48 m2 położone na ulicy Dambonia w Opolu. Składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Opole,opolskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,49m2, położone w Opolu przy ul Tęczowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Opole,opolskie

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, pachnące świeżością w centrum - ul.Targowa. Przedstawiam Państwu zupełnie nową, jeszcze nie zamieszkałą nieruchomość, ktora właśnie czeka na swojego pierwszego lokatora! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64m2, położone na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Nysy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

4 000 zł70 m² 57,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Atlantis przy ul. Harcmistrza Do wynajęcia oferowane jest zupełnie nowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 69,81.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij