dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 104 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł81,40 m² 8 587,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola ul. Kośnego Układ pomieszczeń: - 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe) - kuchnia ( na południe) - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 000 zł43,65 m² 13 883,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przytulny apartament 2-pokojowy, 43,65 m IV piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł80,55 m² 13 531,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przestronny apartament 4-pokojowy z dużym tarasem, 80,55 m I piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł55,97 m² 13 882,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przytulny apartament 3-pokojowy, 55,97 m III piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,73 m² 8 383,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Lokal położony na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,20 m² 7 890,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40,46 m² 5 931,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu dwu-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 40,46m2 z przynależnym pom. strychowym o pow. 15,30m2 oraz dużą piwnicą o pow. 10,64m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł86,82 m² 4 261,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,82 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł54,08 m² 9 892,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł101,30 m² 7 107,60 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 101,30 m w centrum Brzegu styl, przestrzeń i komfort w jednym! To mieszkanie to połączenie nowoczesnego wykończenia, elegancji i domowego klimatu. Duża przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze / Xp budynku położonego przy ul. Wrocławskiej. Pow. ok. 53,70m2 , balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejska. Kuchnia ze sprzętem agd. Cena ; 500 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 71m2 na ivp/x po kapitalnym remoncie do wprowadzenia się. Ogrzewanie i woda ciepła miejska , balkon. Lokalizacja w pobliżu placu zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,17 m² 11 156,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 679.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026: 649.000 zł ODBIERZ: aż 30.000 zł RABATU! Zarabiający gotowy produkt inwestycyjny: ROI 6,19 % (roczne.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł25,42 m² 12 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka. Mieszkanie ciepłe, niskie koszty utrzymania, własnościowe bezczynszowe (opłaty zaliczkowe do wspólnoty razem z funduszem remontowym i wynagrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania. Bez obciążeń hipotecznych. Sąsiedzi spokojni. Parking pod blokiem zawsze dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł58,80 m² 9 472,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy najnowszą inwestycję #osada Forestia Zawada wyjątkowe osiedle realizowane przez Investor Property, dewelopera mądrego wyboru! Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 000 zł58,80 m² 9 302,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł51,45 m² 11 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w Brzegu przy ulicy ks. Makarskiego - bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 60m/2 po generalnym remoncie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł120 m² 8 158,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Ten wyjątkowy apartament łączy nowoczesny design, najwyższy komfort i jakość wykończenia, którą widać w każdym detalu. Gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł60,29 m² 16 553,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 60,29 m z tarasem 22 m | Atlantis Prestige | garaż | garderoba | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Atlantis Prestige przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,80 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Opole, śródmieście, ul. Ozimska 75,8 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,8 m, położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł88 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Proponujemy do zakupu: o pożądanym, praktycznym układzie pomieszczeń w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31,30 m² 13 418,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Miło nam poinformować o posiadaniu w sprzedaży bardzo ciekawej oferty: położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 106 zł47,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Luksus, spokój i widok na zieleń zamieszkaj w Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z codziennym komfortem i ciszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 041 zł62,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park, opole Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,30 m² 5 750,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie jasne,słoneczne, dwustronne ekspozycja wschód -zachód. Doskonała lokalizacja. Drugie piętro w bloku przy ul. Rynek. Powierzchnia 51m -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł32,32 m² 11 293,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Cena ofertowa: 405.000 zł Cena specjalna: 365.000 zł ważna WYŁĄCZNIE dla umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49,49 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem do zagospodarowania, w stanie deweloperskim w opolu/groszowicach przy ulicy Wawrzyńca Świerzego i ks. Popiełuszki. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze, przy ul. Wandy w Opolu. Mieszkanie po remoncie w 2025 roku, wszystkie sprzęty nowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,85 m² 9 383,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu ak (dawny nowy zwm) w Opolu bezpośrednio od właściciela. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60,50 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone w Namysłów. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł73,60 m² 5 910,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, duże mieszkanie Z balkonem. Na sprzedaż jasne I ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji o powierzchni 73.60 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To przytulne mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 2. piętrze dwupiętrowego bloku. Ma 60 m , składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,70 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

<!- [if gte mso 9]> 16.00 <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

360 000 zł37,57 m² 9 582,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie o układzie 2 pokoi z oddzielną kuchnią , zlokalizowane przy ul. Alojzego Dambonia w Opolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,85 m² 9 928,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,85m2 znajdującego się na ul. Skautów Opolskich. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze a w skład jego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70,37 m² 5 684,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie Strzelce Opolskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 70,37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł147 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowy apartament Z dużym tarasem I balkonem | dwa miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 146,89m2 zlokalizowany na I piętrze w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam lokal na niskim parterze, wygodny dla starszych osób / starszej osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,39 m² 14 303,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij