dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 104 ogłoszenia

370 000 zł67,38 m² 5 491,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne wnętrza, komfort w użytkowaniu i pożądana lokalizacja nieruchomości to tylko kilka zalet tego mieszkania. Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku w centrum Nysy. Dlaczego to mieszkanie ma sens: generalny remont w 2023 roku brak.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,85 m² 7 251,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie dla większej rodziny z pełną infrastrukturą pod nosem może być tym czego szukasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł140 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament dwupoziomowy Świetna lokalizacja: kolonia Gosławicka Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 140m2 z tarasem oraz balkonem, usytuowana w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu apartament o powierzchni 48,66 m2, położony na piątym piętrze, w nowej inwestycji, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,81 m² 11 614,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem | Osiedle Lędziny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na nowo powstałym spokojnym i nowoczesnym osiedlu Lędziny.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57,23 m² 9 418,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,23 m2, zlokalizowanego na Zaodrzu na ul. Niemodlińskiej! Na sprzedaż komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł57,38 m² 8 173,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania w Śródmieściu Opola mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 750 zł59,30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nakło - Nowoczesne mieszkania w zabudowie bliźniaczej! Blisko miasta, blisko natury! Kupujący jest zwolniony z prowizji i podatku pcc! 4 bliźniaki na dużej, kameralnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m . Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: - trzy niezależne, ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

635 999 zł100 m² 6 359,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 100 m , zajmujące cały parter w domu dwurodzinnym, to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni i wygody. Lokal jest zadbany i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże mieszkanie w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na I piętrze budynku, składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł57,81 m² 3 269,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania wraz z balkonem o pow. użytkowej 57,81 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł83,80 m² 3 926,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie czteropokojowe w centrum Lewina Brzeskiego. Całkowita powierzchnia mieszkalna ze skosami, to 71,87 metra kwadratowego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, powyżej lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł99,53 m² 6 922,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament stan deweloperski wysoki, o powierzchni użytkowej 99.53 m2, zlokalizowany w Chrząstowicach, 10 km od centrum Opola. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń: - salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - przestronne mieszkanie II kondygnacyjne, 3-pokojowe, powierzchnia całkowita 82,30 m2 -opole- śródmieście. Proponujemy Państwu słoneczne, atrakcyjnie zaaranżowane, dwupoziomowe mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł94,20 m² 2 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w centrum miasta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

375 500 zł55,50 m² 6 765,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 55,5 m | balkon | ostatnie piętro | Lewin Brzeski ul. Narutowicza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł103,60 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Poddasze Opole szczepanowice | 103 m | garaż | balkon 12 m | mini-ogródek | bezczynszowe bez pośredników Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62,82 m² 3 979,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 62,82m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł58,24 m² 10 817,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nadodrze w Opolu zlokalizowane na X piętrze o pow. 58,24 m2. Mieszkanie składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł65,78 m² 9 942,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz brak prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowopowstającej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64 m² 6 015,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego i nowocześnie zmodernizowanego lokalu mieszkalnego o powierzchni 64 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo | ogródek | miejsce postojowe Na sprzedaż nowe, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku na osiedlu Malinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! Na jednym z bardzo cenionych osiedli Armii Krajowej posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 72m2. ` mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł58 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. 58,11 m | mieszkanie pod klucz - Gotowe do zamieszkania | W pełni umeblowane | Nowe budownictwo z windą Szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,80 m² 10 031,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie, malinka! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, z otwartą kuchnią o powierzchni 63,8 m2 znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | Dambonia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej cenionych części Opola na osiedlu Dambonia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,21 m² 5 345,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w Brzegu przy ul. Armii Krajowej. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja - w centrum miasta. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł152 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł59,60 m² 5 402,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w jednym z bloków przy ul. Konopnickiej. Przestronne, jasne i ustawne 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,80 m² 10 988,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, urokliwe, zadbane mieszkanie w kamienicy Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni ok. 72 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 340 zł66,54 m² 7 669,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

** oferta od dewelopera** zero % prowizji brak podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Dębowa Park realizowaną na Osiedlu Dębowym w Gogolinie. Przedmiotem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo, balkon, miejsce postojowe Na sprzedaż nowe, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku na osiedlu Malinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł59,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[bezpośrednio] Nowoczesne 3 pokoje - Malinka, wysoki Standard, parking Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji!) 3-pokojowe mieszkanie w sercu opolskiej Malinki przy ul. Piotrkowskiej. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na terenie krapkowic! brak podatku pcc! brak prowizji dla kupujacego! Inwestycja Apartamenty Prestige nowoczesne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej Przy ulicy Platanowej powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament gotowy do zamieszkania! Szanowny kliencie! Luksusowy apartament Opole/ Zaodrze Nieruchomość o powierzchni ok. 47m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,04 m² 7 910,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,04 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1975 roku, zlokalizowanym w Opolu na Zaodrzu, przy ul. Alojzego Dambonia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij