dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Opole,opolskie

229 000 zł623 m² 367,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni 623 m2, znajdująca się w Opolu, dzielnica Szczepanowice. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 14mnu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Turawa,opolskie

125 000 zł2 600 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marszałki- działka budowlano rolna Na sprzedaż działka o pow 26 ar (numer ew 10 k.m 1) usytuowana w Turawa-Marszałki przy ulicy Sosnowej, druga linia zabudowy. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kietrz

Kietrz,opolskie

40 000 zł651 m² 61,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciąg Z ogłoszenia o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej nr 2503 położonej w Kietrzu przy ul. Zielonej, stanowiącej własność Gminy Kietrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Szczepanek,opolskie

145 935 zł1 081 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Szczepanku 1081 m - o wymiarach ok 25x44 m Działka znajduje się ma skraju wsi , z dala od hałasu ulic i spalin samochodów. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bąkowice

Bąkowice,opolskie

99 000 zł4 300 m² 23,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, bąkowice, mpzp Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 4300 m2, składający się z 2 działek przylegających do siebie. Opis Prezentowana nieruchomość ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żeromskiego

Kietrz,opolskie

61 000 zł1 047 m² 58,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kietrz, dnia 5 grudnia 2022r. Burmistrz Gminy Kietrz woj. opolskie ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w Kietrzu przy ul. Żeromskiego 1. Położenie i opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Schodnia

Nowa Schodnia,opolskie

120 000 zł1 883 m² 63,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz działki w bliskiej odległości od Ozimka? Położonej na uboczu ale w razie potrzeby z szybkim wyjazdem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

159 000 zł631 m² 251,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miasta Opola w dzielnicy Czarnowąsy. Działka o powierzchni 631m2. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

80 900 zł1 156 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się działka w spokojnej, zielonej okolicy na której wybudujesz dom marzeń ? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Nieruchomość zlokalizowana w urokliwej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kietrz

Kietrz,opolskie

52 000 zł902 m² 57,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kietrz, dnia 5 grudnia 2022r. Wyciąg Z ogłoszenia o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej nr 2488 położonej w Kietrzu przy ul. Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kietrz

Kietrz,opolskie

45 000 zł711 m² 63,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciąg Z ogłoszenia o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej nr 2502 położonej w Kietrzu przy ul. Zielonej, stanowiącej własność Gminy Kietrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kietrz

Kietrz,opolskie

899 000 zł14 907 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

ID code: 31

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

240 000 zł6 934 m² 34,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 6934 m2 położonej w gminie Ozimek w miejscowości Szczedrzyk. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kietrz

Kietrz,opolskie

66 000 zł1 158 m² 56,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kietrz, dnia 5 grudnia 2022r wyciąg Z ogłoszenia o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej nr 2487 położonej w Kietrzu przy ul. Zielonej, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Żerkowice

Opole,opolskie

900 000 zł4 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w Żerkowicach. Powierzchnia działki 40 ar. Wymiary działki 178 x 23. Działka z projektem trzech budynków szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Luboszyce

Luboszyce,opolskie

650 000 zł5 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Luboszyce. Grunt o powierzchni 5000 m2 zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerczów

Świerczów,opolskie

37 000 zł1 000 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 1000 m2, - świerczów, 15 km. od Namysłowa. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Świerczów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczów

Karczów,opolskie

1 680 000 zł14 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Karczowie, o powierzchni 1,40 h, znajdująca się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren jest podzielony, wyodrębiono 13 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wrzoski

Opole,opolskie

248 000 zł3 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu działkę o powierzchni 31 arów zlokalizowaną w Opolu, dzielnica Wrzoski Działka płaska, otoczona luźną zabudowa jednorodzinną, starszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerczów

Świerczów,opolskie

44 400 zł1 200 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 1200 m2, - świerczów, 15 km. od Namysłowa. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Świerczów,.

Szczegóły ogłoszenia