dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

830 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Podolska

Nysa,opolskie

2 800 000 zł5 246 m² 533,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Produkcja | Przemysł | Magazyny | Powierzchnie biurowe Działka z dużą ilością możliwości w idealnym miejscu. Lokalizacja: nysa, ul. Podolska 14a Nr działki: 18/1, ob. Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

420 000 zł3 769 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Mechnicach o powierzchni 3769 m2. Mechnice zabudową łączy się z Chróściną i dzielnicą Opola - Żerkowicami. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kup

Kup,opolskie

200 000 zł4 675 m² 42,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w miejscowości kup gm. Dobrzeń Wielki. Powierzchnia: 0,4675 ha Kształt: prostokąt Wymiary: ok. 53,5m x 88m Mieści się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

200 000 zł1 002 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Kędzierzynie-Koźlu w rejonie ulicy Kłodnickiej. Działka kształtna, prostokątna. Zgodnie z zapisami obowiązującego planu miejscowego działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Andersa

Głuchołazy,opolskie

1 800 000 zł4 245 m² 424,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana | 4245m2 | Głuchołazy | uzdrowisko | rehabilitacja | projekt budowlany Działka budowlana w mieście uzdrowiskowym z możliwością wybudowania domu zdrojowego, pensjonatu czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siemysłów

Siemysłów,opolskie

13 500 zł1 962 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

O g Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2021 r. poz. 1899.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ładza

Ładza,opolskie

192 000 zł4 276 m² 44,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w Ładzy. Teren kształtem zbliżony do rombu. Media: prąd, woda w bezporedniej okolicy. Spokojna i cicha lokalizacja z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Komprachcice

Komprachcice,opolskie

80 000 zł700 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zakupu pięknie zagospodarowanej działki rekreacyjnej zlokalizowanej w spokojnym i zielonym zakątku Komprachcic. Działka o powierzchni 700 m2 jest zabudowana murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemodlin

Niemodlin,opolskie

410 000 zł6 370 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura na sprzedaż duża działka budowlana w Niemodlinie. Jeśli szukasz, działki budowlanej pod zabudowę rezydencjonalną, w ładnej okolicy, to właśnie ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

1 187 900 zł7 424 m² 160,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kotórz Mały (gm. Turawa). W linii prostej niecałe 2 km od jeziora turawskiego! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malinowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 000 000 zł2 268 m² 440,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Kędzierzynie-Koźlu w obrębie Kędzierzyn w rejonie ul. Malinowej (śródmieście), oznaczona jaki działki nr 2149/23 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Gosławice

Opole,opolskie

830 000 zł2 291 m² 362,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działk a budowlana o powierzchni 2291 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Gosławice. Działka w kształcie zbliżonym do trapeza. Działka jest objęta aktualnym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzbnik

Wierzbnik,opolskie

89 000 zł3 700 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 37 arów, położona w centrum Wierznbnika, w odległości ok. 7 km od Grodkowa, 17 km od Brzegu. Nieruchomość zabudowana domem do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lędziny

Lędziny,opolskie

287 000 zł992 m² 289,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mediami w drodze głównej jak w drodze dojazdowej wzdłuż działek ( woda,ścieki ,gaz,prąd ). Działka: 11 a - 319 000 zł - oraz 2 działki po 9.92a każda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Opole,opolskie

398 000 zł850 m² 468,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 8,50 ara i wymiarach ok. 33 m x 26 m, znajdującą się w dzielnicy Grudzice w Opolu. Działka, o płaskim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lompy

Brzeg,opolskie

220 000 zł900 m² 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pełni uzbrojona. Położona w prestiżowej zachodniej dzielnicy miasta - osiedle tivoli przy ul. Lompy. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chróścice

Chróścice,opolskie

120 000 zł1 176 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 12 arów, położoną w miejscowości Chróścice w gminie Dobrzeń Wielki. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kup

Kup,opolskie

71 000 zł800 m² 88,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 8,00 arów, znajdującą się przy głównej drodze w miejscowości Kup - gm. Dobrzeń Wielki [około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Krzanowice

Opole,opolskie

220 000 zł944 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w dzielnicy Krzanowice. Działka o powierzchni 9,44 ara, wymiary ok. 24,5m x 38,5m. Teren na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karczów

Karczów,opolskie

319 000 zł1 923 m² 165,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwą działkę w miejscowości Karczów. Jej lokalizacja i położenie graniczące z linią lasu daje ciszę i spokój z drugiej zaś strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brzoskwiniowa

Opole,opolskie

1 139 600 zł5 698 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole-Krzanowice o łącznej powierzchni około 5698m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

106 500 zł707 m² 150,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w dzielnicy Cisowa na wjeździe przy ulicy Jana Brzechwy z którą graniczy. Uzbrojenie; woda, kanalizacja sanitarna i burzowa, energia elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

250 000 zł782 m² 319,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 8 arów, położona w Opolu w bardzo atrakcyjnym miejscu. W miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Brzechwy

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

115 500 zł770 m² 150 zł/m²

 

 

 

Lipno,opolskie

46 000 zł1 206 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Lipno, gmina Niemodlin o powierzchni 12,06 ar. Na działkę zostały wydane w 2013 roku warunki zabudowy jako dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

94 000 zł1 108 m² 83,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki ok. 11 a w Szczedrzyk? W pięknej zielonej okolicy? Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Pustków obręb Szczedrzyk. Działka nr 3: pow. 1108 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lipno

Lipno,opolskie

38 500 zł1 009 m² 38,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Lipno, gmina Niemodlin o powierzchni 10,09 ar. Na działkę zostały wydane w 2013 roku warunki zabudowy jako dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

310 000 zł2 980 m² 104,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki budowlanej w okolicy Opola? Na sprzedaż działka budowla o pow. 29,80 a położona w Chrząstowicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Opole

Opole,opolskie

4 067 200 zł20 336 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny bezpośrednio przy autostradzie A4 (wjazd / wyjazd - jeden z węzłów ) Cena: 4 067 200 pln Działka o pow. 20336m2 położona bezpośrednio przy zjeździe z autostrady A4 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Urodzaju

Opole,opolskie

610 000 zł1 500 m² 406,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień Dobry! do sprzedania działki budowlane o powierzchni 15 arów wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działki znajdują się pomiędzy ulicą Dziewanny a ulicą Żerkowicką, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chorula

Chorula,opolskie

120 000 zł927 m² 129,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 927 m2, znajdująca się w miejscowości Chorula, gmina Gogolin, województwo opolskie. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubsza

Lubsza,opolskie

110 000 zł2 800 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania w Lubszy Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2 w Lubszy, w powiecie brzeskim, w województwie opolskim. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowiec

Osowiec,opolskie

290 000 zł4 032 m² 71,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka mieszkaniowo - usługowa 0,4032 ha w Osowcu gm. Turawa. Działka ujęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mu mieszkaniowo -usługowa. Położona przy Drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Radziejów,opolskie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do drogi asfaltowej, w dobrej lokalizacji, w cichym miejscu. Media: prąd, woda, w sąsiedztwie. Działka znajduje się w Radziejowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Bukowo,opolskie

870 000 zł22 030 m² 39,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam plantację borówki amerykańskiej 2,2030 ha (2 ha - 10 i 9 letnich krzewów - odmiana Chandler i Bluecrop). Plantacja borówki położona jest w małej miejscowości Bukowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Czarnowąsy

Opole,opolskie

150 000 zł792 m² 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, o powierzchni 7,92 ar zlokalizowaną w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Działka ma kształt prostokąta, wymiary w przybliżeniu: 22 m x 33 m.