dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

825 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola? Nie przy głównej drodze? Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ? Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12,5a zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 003 m² 59,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów w cichej i spokojnej okolicy - Woskowice Małe, gmina Namysłów Możliwość kupienia pojedynczych, sąsiednich działek lub całego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł25 000 m² 18,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jarnołtówek malownicza miejscowość w województwie opolskim, w powiecie nyskim, w gminie Głuchołazy. Historycznie leży na terenie dawnego dolnośląskiego księstwa nyskiego. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł2 144 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania posiadamy działkę położona w miejscowości Rozmierka o powierzchni 2144 m , przeznaczoną w mpzp pod zabudowę jednorodzinna z usługami oraz w niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł9 631 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Strategia. Działanie. Zysk. *** W sercu przemysłowej części Kędzierzyna Koźla działka idealna pod hale, magazyny, bazy transportowe i inne inwestycje podobnego kalibru. Płaski teren,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł2 334 m² 220,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zawada gmina Turawa. Szybki dojazd do Opola! Działka o powierzchni 2334 m2. Działka uzbrojona! Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł27 700 m² 433,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 27 700 m2, zlokalizowanej w centrum Kędzierzyna-Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł4 617,03 m² 281,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną z uzyskanym pnb dwóch bloków o łącznej powierzchni pum 2762 m2, zlokalizowaną w centrum miasta Wołczyn. Niezabudowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł43 670 m² 139,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 43 670 m , położony w strategicznej lokalizacji przy drodze krajowej nr 42, w miejscowości Jaworzno Bankowe, gmina Rudniki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą działkę, położoną w znakomitej lokalizacji ok. 500 metrów od jeziora dużego, w miejscowości Kotórz Wielki w gm. Turawa. Atutami.

Szczegóły ogłoszenia

582 600 zł3 884 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Siedliskach w gminie Dąbrowa. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

110 520 zł921 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Rozwadza, gmina Zdzieszowice. Działka położona na terenie większego kompleksu działek budowlanych, oznaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł966 m² 207,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W czarnowąsach na sprzedaż Posiadamy w ofercie działki 966m2 oraz 959m2, zlokalizowane w jednej z bocznych ulic w Opolu - Czarnowąsach. Działki o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 710 m² 215,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowa w Komprachcicach (5 km od Opola) Na sprzedaż działka o powierzchni 3710 m , zlokalizowana w miejscowości Komprachcice, oddalonej zaledwie 5 km od Opola.

Szczegóły ogłoszenia

141 660 zł1 574 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 800 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38 arów w Łosiowie, idealna dla osób szukających spokoju z jednoczesnym łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

378 200 zł1 891 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opole-Czarnowąsy - Działka mn 18,81a ( mpzp wg udzielonej informacji najprawdopodobnie już do kwietnia 2026 ma obowiązywać ). Został zrobiony projekt uzbrojenia ( wody, kanalizacji, prądu ) Działki :.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 059 m² 252,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna! Topowa lokalizacja + świetna cena - teren pod zabudowę mieszkaniowo - usługową o pow. 1ha 3059 m ! oferta sprzedaży - teren inwestycyjny Namysłów | ul. Oławska Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 975 237 zł32 319 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu z widokiem na Odrę, położoną we wsi Obrowiec, gmina Gogolin. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu. Aktualnie działka nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w pięknej okolicy w Ligocie Turawskiej. Działka położona jest przy prywatnej działce dojazdowej w sąsiedztwie luźnej zabudowy mieszkaniowej. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane, niezabudowane o łącznej powierzchni 17,56 ar, znajdujące się w miejscowości Ligota Tułowicka, gmina Tułowice, woj. opolskie, między Opolem (25 km).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł77 203 m² 58,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny 7,72 ha Opole, groszowice / Pozwolenie na przetwarzanie odpadów (r5) Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Groszowicach południowo-wschodnia część Opola, blisko autostrady A4.-.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł9 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam przepiękne siedlisko z laskiem brzozowym, łąką, w Wawelnie pod Opolem o wymiarach 20m x 450m. W planie zagospodarowania przestrzennego widnieje z przeznaczoniem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie w centrum Chróścic działka budowlano rolna co prawda wąska ale budynek można posadowić. Media w drodze. Działka budowlana o szerokości 17,25 mb i długości 45 mb co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 890 zł9 999 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę o pow. 1 ha położoną w Grodkowie pow. brzeski. Grunt objęty mpzp - zatwierdzony projekt budowlany i udzielone pozwolenie na budowę stacji paliw płynnych.

Szczegóły ogłoszenia

252 350 zł721 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Opole, chmielowice, 721 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 721 m , położoną w prestiżowej dzielnicy Chmielowice w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, działkę budowlaną o pow. 1000m2 na małej wsi pod brzegiem. Działka ta posiada łatwy i szybki dojazd do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 400 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 34 ar położona w miejscowości Schodnia, w gminie Ozimek, powiat opolski. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 0,2370 ha położona w Strzelcach Opolskich przy ul. 1 maja. Działka objęta miejscowym planu zagospodarowania przestrzennego, oznaczana.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł996 m² 175,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tu, gdzie kończy się zgiełk miasta, a zaczyna zapach świeżo skoszonej trawy, czeka działka, która może stać się Twoim miejscem na ziemi. 966 m i szerokość ok. 23 m dają Ci swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł983 m² 300,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 983 m2 położona w Kępie koło Opola. Teren suchy, płaski, w kształcie trapezu, częściowo ogrodzony. Gaz sieciowy w drodze przy działce, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 14arów, zlokalizowanej w miejscowości Świerczów, gmina Świerczów Położenie: - nr działki 432/5 - Świerczów(z dala od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 176 m² 76,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży gruntu w Gorzowie Śląskim. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł4 180 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. ok. 41,80a z lokalizowana po między dwoma działkami zabudowanymi dużymi domami jednorodzinnymi. Lokalizacja atrakcyjna pod budynek jednorodzinny lub kilka mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Prószkowie, koło Opola. Działka o kształcie zblizonym do trapezu. Media miejskie w pobliżu granicy działki (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł2 452 m² 435,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,2452ha położona w Opolu w dzielnicy Gosławice. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest.