dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

826 ogłoszeń

690 000 zł4 302 m² 160,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu dużą działkę o powierzchni 43 arów położoną w Koźlu przy ulicy Wiklinowej. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta. Działka objęta częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł28 601 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

~~~działka 2,86ha na sprzedaż~~~ Lokalizacja: kotórz Mały Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona m.in symbolem E-5UMN (przeznaczenie podstawowe: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 600 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,1600ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oznaczona na rysunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w pięknej okolicy jaką jest Nowy Świętów. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako rm i przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 190 m² 100,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę Popielów Nr działki: 1225/173 Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł800 m² 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą działkę budowlaną, położoną w gminie Prószków, w miejscowości Boguszyce, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Atutami nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł727 m² 242,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*najlepsze oferty nieruchomości tylko W kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do sprzedaży: - niedrogą - położoną wśród luźnej zabudowy - z łatwym dostępem do drogowych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł635 m² 155,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kościerzyce, powiat brzeski. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 635 m , położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł15 800 m² 329,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na Sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 15800 m (1,58 ha), położonej w spokojnej dzielnicy Gosławice w Opolu, przy ulicy Lipowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 295 m² 370,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym d generalnego remontu/rozbiórki, zlokalizowaną na pograniczu Komprachcic.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 596 m² 181,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Ludwiczak oferuje na sprzedaż Atrakcyjną działkę budowlaną , położoną w Steblowie (koło Krapkowic). Powierzchnia działki 1596 m , z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 60 arów, położoną w miejscowości Kolnica, gm. Grodków. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 887 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą sprzedaży działki położonej w Opolu w dzielnicy Wróblin. Działka ma powierzchnię 48,87 arów Długość 128m Szerokość 38m Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł920 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży: - ustawną (o wyjątkowo dobrym kształcie zbliżonym do kwadratu) - niezabudowaną - niedrogą - w całości objętą aktualnym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł65 540 m² 28,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zainwestować w miejsce z duszą, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta to strzał w serce natury! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 6,554 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł8 763 m² 10,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o numerze ewidencyjnym 1892 k.m. 12 obręb Stare Siołkowice oznaczona w planie zagospodarowania symbolem R - teren rolniczy. Działka znajduje się - w granicach i na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 850 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren o pow. 98,50a p/u Dla terenów oznaczonych na rysunku planu miejscowego jako 1p,U , 2p,U , 3p,U i 4p,U ustala się następujące przeznaczenie oraz warunki zabudowy i zagospodarowania: 1.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł6 441 m² 82,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o charakterze przemysłowym, o powierzchni 0,6441 ha (6 441 m ), zlokalizowany w Nysie. To propozycja skierowana do inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Pietna, oznaczona w mpzp symbolem mn Teren przygotowany pod budowę domu. Jest projekt budowy oparty na projekcie firmy Archon (ze zmianami), wizualizacje na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł857 m² 198,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prószków, ulica Krasickiego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 857 m2, położona w Prószkowie. Działka oznaczona symbolem mn52, teren domków wolnostojących, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 500 m² 51,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miło nam przedstawić ofertę sprzedaży działki w Kałach z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 45 arów , kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Ciepielowicach, gmina Dąbrowa o powierzchni 1900 m2. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł1 349 m² 209,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ciepielowice, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna lokalizacja - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 261 m² 126,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 12,61 a położona przy ul. Brzozowej w Naroku. Teren płaski, suchy w kształcie trapezu o wymiarach 41,7m x 43,0m x 48,5m x 17,6m.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 100 m² 236,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zawada miejscowość niezwykle dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 002 m² 79,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! "nieruchomości Apartament" Dorota Kołt   Proponuję sprzedaż dwóch oddzielnych lecz graniczących ze sobą działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł2 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Karczów, tylko 13 km od Opola! Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom? A może szukasz inwestycji w cichej i malowniczej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł2 767 m² 666,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w Praszce, o powierzchni 27,67ar. Dla działki wydano pozwolenie budowlane na wybudowanie budynku wielorodzinnnego Prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 007 m² 119,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana pod wymarzony dom! Spokojna okolica, media w pobliżu. Na sprzedaż atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w spokojnej i zielonej okolicy - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł884 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Ciepielowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Ciepielowice, w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł12 400 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż, działkę położoną w Ładzy. Teren kształtem zbliżony do prostokąta z dojazdem drogą gruntową. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 763 m² 51,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,63a. Na mapie nr 3. Zlokalizowana w miejscowości Spórok, gm. Kolonowskie, 5 min od Krasiejowa! W miejscowości nie ma Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

70 560 zł441 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli marzysz aby kupić działkę z widokiem na góry ta oferta jest skierowana do Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł830 m² 169,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Karczów. Działka o powierzchni 8,3 ara, posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 950 m² 288,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech działek budowlanych o łącznej powierzchni 2950 m, położonych w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 500 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położona w spokojnej i cichej części osiedla mieszkaniowego w miejscowości Domaradz (35 km od Opola, 6 km od Pokoju, 23 km od Namysłowa) działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 045 m² 177,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki: 160102_2.0132.1/4 Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 844 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2. Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł6 974 m² 186,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren produkcyjny o pow. 6974m2 zlokalizowany w Wołczynie przy ul. Fabrycznej i Opolskiej potencjał inwestycyjny! historia W przeszłości obiekt stanowił zespół rzeźni miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 500 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Dziekaństwo, w gm. Komprachcice. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij