dowolna

Domy na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży domów

854 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

854 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ozimska

Opole,opolskie

1 530 000 zł400 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni użytkowej 400 m2. Walorem nieruchomości jest przede wszystkim lokalizacja: skrzyżowanie ul. Ozimskiej z ul. Wiejską sprawia, że budynek może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

570 000 zł226 m² 2 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Zapraszamy do odkrycia uroku tej wyjątkowej nieruchomości położonej w samym sercu urokliwego Kędzierzyna-Koźla przy ulicy Piastowskiej. Ten przestronny, wolnostojący budynek mieszkalny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lubieszów,opolskie

270 000 zł107 m² 2 523,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

N ieruchomość usytuowana jest w malowniczym Lubieszowie, bezpośrednio przy głównej drodze, co zapewnia wyjątkowy dostęp do komunikacji i świetnie nadaje się dla osób, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kruszyna

Kruszyna,opolskie

110 000 zł100 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1200ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 100 m2 oraz budynkami gospodarczymi położona w miejscowości Kruszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

860 000 zł420 m² 2 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom położny w Opolu na pograniczu Zaodrza i Szczepanowic. Dom wolno stojący trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 270m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinowice

Kalinowice,opolskie

897 000 zł115 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Kalinowicach - 10 km od Strzelec Opolskich. Nieruchomość wybudowaną w 2022 roku stanowi dom o pow. ok.115 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Twardawa,opolskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 411 m²

Nieruchomość do sprzedaży to budynek mieszkalny jednorodzinny położony w przysiółku wsi Twardawa, tj. w miejscowości Malkowice. Okolica ta cechuje się spokojem i malowniczymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:707 m²

Sprzedam dom centrum Kędzierzyna-Koźla. Na parterze znajduje się duża kuchnia, dwa duże pokoje i jeden mniejszy oraz łazienka z wanną i kabiną prysznicową i osobna toaleta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nysa

Nysa,opolskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Konradowa koło Nysy. Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 150 m2 i mieści się na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grzędzin,opolskie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 946 m²

Prezentuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny położony w malowniczym Grzędzinie, w gminie Polska Cerekwia. To wyjątkowa oferta dla tych, którzy poszukują komfortu, przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Popielów

Popielów,opolskie

790 000 zł168 m² 4 688,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 946 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej, pięknej, cichej okolicy, w otoczeniu łąk oraz luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. W bezpośrednim sąsiedztwie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Biadacz

Biadacz,opolskie

750 000 zł242 m² 3 099,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

> dom wielopokoleniowy w Biadaczu < zapraszam Państwa do lektury oferty sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości. Dom o znacznych gabarytach mieszczący w sobie aż trzy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opole-Kolonia Gosławicka dom w zabudowie bliźniaczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.140m 2 , działka 500m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

549 000 zł102 m² 5 401,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Większycach, pod Kędzierzynem-Koźle. Domy oddane do użytku i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

1 099 000 zł112 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! wyłącznie W naszej ofercie! Zapraszamy na prezentację i zachęcamy do zakupu luksusowo wykończonego nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubniany

Łubniany,opolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Szukasz małego domu, w ciekawej i spokojnej okolicy? od razu do zamieszkania? Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym miejscu. Dom jest parterowy z nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wschodnia

Namysłów,opolskie

545 000 zł133 m² 4 091,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Został ostatni segment! Nowy dom w zabudowie szeregowej w szeregu Osady Wileńskiej - w Namysłowie, to propozycja dla osób marzących o własnym domu z ogródkiem, położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jełowa

Jełowa,opolskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Sprzedaż - Dom mieszkalny parterowy pow. ok.110 m2. z nieużytkowym poddaszem, budynki gospodarcze , działka 2.441 m2. Jełowa Gmina Łubniany, ok. 17 km.od Opola. Proponujemy Państwu wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komprachcice

Komprachcice,opolskie

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnym i cichym miejscu z dala od zgiełku miasta i w bliskości lasu , ta oferta jest dla Ciebie! Proponujemy do sprzedaży dom wolnostojący ,parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klonowa

Reńska Wieś,opolskie

799 000 zł145 m² 5 510,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:704 m²

Witam, sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 149m2 plus garaż w bryle budynku i strych na działce 7 arów. Nieruchomość w pełni podpiwniczona posiada parter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Większyce

Większyce,opolskie

549 000 zł102 m² 5 401,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

589 000 zł81 m² 7 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Jeśli szukasz domu z ogrodem blisko Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc *** Termin zakończenia budowy - 2 kwartał 2023 lokalizacja: 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

260 000 zł164 m² 1 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni około 160 m2 z licznymi zabudowaniami gospodarczymi na działce o powierzchni 767 m2. Budynek parterowy kryty dachówką z nieużytkowym poddaszem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

549 000 zł102 m² 5 401,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Odrowąż

Odrowąż,opolskie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nieruchomość gruntową, zabudowaną dwoma budynkami, położoną w Odrowążu, gmina Gogolin. Nieruchomość złożona z budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący po remoncie pomieszczeń na parterze (góra do remontu) w miejscowości Bierawa na działce 600 m 2. Dom połączony jest z drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrowa

Żyrowa,opolskie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania posiadłość położona w Żyrowej gmina Zdzieszowice. Posiadłość położona jest u podnóża Góry Św. Anny, blisko parku krajobrazowego. Powierzchnia działki 50 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niwki

Niwki,opolskie

480 000 zł112 m² 4 279,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Państwa do zakupu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w urokliwych Niwkach k/opola. Sąsiedztwo jezior turawskich i lasów świerkowych, to mocne walory tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goświnowice

Goświnowice,opolskie

740 000 zł230 m² 3 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący typu kamienica z możliwością wydzielenia 4 niezależnych mieszkań, lub 2 lub 3 mieszkań z lokalem do prowadzenia funkcji gastronomiczno-usługowo-handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,opolskie

795 000 zł208 m² 3 822,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny, wolnostojący dom z 2019 roku, o powierzchni użytkowej 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1182 m2, zlokalizowanej w miejscowości Siedliska woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,opolskie

795 000 zł209 m² 3 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Siedliska. Budynek dwukondygnacyjny, z dachem dwuspadowym posadowiony na dużej 11,82 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chróścina

Chróścina,opolskie

320 000 zł180 m² 1 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Klimatyczna i oryginalna nieruchomość z potencjałem. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w miejscowości Chróścina Opolska. Dom posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśmiana

Namysłów,opolskie

550 000 zł111 m² 4 954,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu *** Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim podwyższonym o powierzchni 111,02 m z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,opolskie

795 000 zł209 m² 3 802,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z 2019 roku zlokalizowanego w bardzo spokojnej okolicy, w Siedliskach gmina Dąbrowa, około 15 km od Opola. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małopolska

Opole,opolskie

1 050 000 zł138 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny, zlokalizowany w Opolu w rejonie ul. Horoszkiewicza, małopolska, śródmieście. Dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jełowa

Jełowa,opolskie

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 150 000 zł122 m² 9 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży uroczy, wolnostojący dom w Chmielowicach, gotowy do zamieszkania i w pełni wyposażony. Dom będzie dostępny od października, co pozwoli nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kietlice

Kietlice,opolskie

260 000 zł270 m² 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Ogłoszenie nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Górki,opolskie

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:775 m²

~~~nowy dom W górkach na sprzedaż~~~ Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 204,50m2 ( 250m2 całkowitej), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Browiniec Polski

Browiniec Polski,opolskie

130 000 zł230 m² 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Cisza, spokój, bliskość natury to aspekty, które najbardziej sobie cenisz? Przeraża Cie budowa domu od podstaw, a szukasz ciekawej bazy wyjściowej? Chcielibyśmy Państwu przedstawić kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Rezerwacja Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku jednorodzinnego wolnostojącego, posadowionego na działce 590m2 w Nowej Wsi Królewskiej. Obiekt murowany, jednokondygnacyjny z poddaszem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij