dowolna

Domy na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży domów

854 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

854 ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena 775000! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł130 m² 2 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w miejscowości Strzeleczki, siedziba Gminy, nad małą rzeczką. W części podpiwniczony, z garażem, na niedużej działce. Góra domu w standardzie przyzwoitym, do zamieszkana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom 140 m komfort, jakość i energooszczędność Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł277 m² 8 267,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 996 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość położona w wyjątkowo kameralnej okolicy, w otoczeniu natury i nielicznej zabudowy. Do dyspozycji właścicieli pozostaje prywatny las.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł203 m² 2 709,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Byczyna, usytuowany na działce o powierzchni 5,95 ara, która kształtem przypomina prostokąt. Przeznaczony dla potrzeb 3-6.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w zacisznej i zielonej dzielnicy Opola - Grudzicach. Wolnostojący dom wraz garażem usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł337 m² 3 531,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany na 14,6 arowej działce w Strzelcach Opolskich. Nieruchomość znajduje się w niezwykle urokliwej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom na sprzedaż Siedlisko między jeziorami | Nowa Wieś Mała, gm. Lewin Brzeski, powiat Brzeg, woj. opolskie. Na sprzedaż dom położony pomiędzy jeziorami powstałymi po dawnej żwirowni,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł214 m² 3 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 214 m , położony w miejscowości Wyszków Śląski, zaledwie kilka minut od Nysy. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Oferujemy na sprzedaż dom do kapitalnego remontu, usytuowany na dużej, przestronnej działce w malowniczej miejscowości Brynica, zaledwie 20 km od Opola i 9 km od Dobrzenia Wielkiego. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom | W zabudowie bliźniaczej Elegancka architektura | Energooszczędny | Funkcjonalny układ | Spokojna i zielona okolica | Blisko Jeziora Nyskiego | Widok na Góry Opawskie *****.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł318,82 m² 8 155 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Marzysz o pięknym, przestronnym domu z ogromną działką, gdzie natura splata się z komfortem? Ten wyjątkowy dom jednorodzinny przy ul. Platanowej w Brzegu, to Twoja szansa na życie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł357 m² 2 072,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Wymarzony dom dla Ciebie i Twojej Rodziny! Ten niezwykły dom, o imponującej powierzchni całkowitej 357 m , oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł170 m² 2 782,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Rezerwacja Szukasz dużego domu do remontu z potencjałem inwestycyjnym? To ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 2249 m.kw. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

Dom dla dwóch rodzin w świetnej lokalizacji! Grudzice Budynek piętrowy wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 270m2, usytuowany na działce ok. 686m2 w dzielnicy Grudzice / Opole. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł170 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla gości. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł90 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom na sprzedaż położony w Grodźcu koło Ozimka. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia domu 90 m2 Liczba pokoi 4 Kuchnia - aneks z pomieszczeniem na spiżarnię Działka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł110 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu piękny, w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania dom w Izbicku. Budynek znajduje się na 8 arowej, ładnie zagospodarowanej działce. Dom składa się z czterech pokoji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88 m² 6 011,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy Namysłowa - ostatni lokal! Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz w ciszy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom położony w miejscowości Pietna k. Krapkowic, w cichej i spokojnej lokalizacji. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, kompaktowy domek o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu. Dom pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż - wyremontowany, dwukondygnacyjny, dom w zabudowie bliźniaczej o pow.ok. 230 m2. pięknie zagospodarowana działka 600 m2. - opole Kolonia Gosławicka. Dom mieszkalny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł86 m² 7 383,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom Kompaktowy o powierzchni ok. 86 m2 domyślnie 3 pokojowy na działce o pow. 452 m2. Jest budynkiem parterowym w zabudowie bliźniaczej na II etapie budowy Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł98 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 517 m , wśród niskiej zabudowy w spokojnej mieszkaniowej części Brzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł450 m² 2 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu w Wawelnie koło Opola. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się zaledwie 15 kilometrów od centrum Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Niedrogi dom wolnostojący na okazałej działce zaledwie 150 m od granic Opola. Zachęcamy do zapoznania się z interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł185,15 m² 5 941,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom szeregowy z ogrodem i altaną 6 pokoi idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż komfortowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 185,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł92 m² 5 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie płacą prowizji. Komfortowy, nowy dom w Namysłowie o pow. 92m2, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, duża działka. Przedstawiamy nową inwestycję, która oferuje 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł140 m² 1 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą? W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność lub pasję? Z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej nieruchomości położonej w miejscowości Nowy Bud, w pobliżu Dobrej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł117 m² 3 632,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ozimek ok. 20 km od Opola. Posiada bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Budynek mieszkalny z 1907 roku o powierzchni użytkowej ok. 117 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł270 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Strzelec Opolskich przy Placu Stefana Żeromskiego o powierzchni ok. 270m2, posadowiona na działce 0,0359 ha (3,59 a). Dodatkowo w jednej transakcji na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł750 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:496 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i kojąca cisza. Otwierasz przeszklone drzwi tarasowe, bierzesz głęboki oddech i wiesz, że to będzie dobry dzień. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.180 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 1997/, wolnostojący, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł93,30 m² 6 720,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł86 m² 9 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł188,60 m² 5 296,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Dobrzeniu Wielkim, woj. Opolskie, na ul. Namysłowska 53. Dom o powierzchni mieszkalnej 188,60m, znajduje się na zadbanej działce o wielkości 7,1 ar.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł140 m² 3 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 354 m²

Dom z dużą działką w Bierdzanach. Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką, idealny dla osób szukających przestrzeni, miejsca pod inwestycję lub gospodarstwo. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł140 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Kazimierz, to urocza wieś położona w Dolinie Górnej Straduni. W Kazimierzu życie płynie spokojniej, bo z dala od głośnych, okrytych smogiem wielkich miast. W Kazimierzu mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom w Centrum Chróścic Dom z potencjałem, który możesz wykorzystać. Na sprzedaż dom do remontu wraz z budynkiem gospodarczym, położony w samym centrum miejscowości Chróścice.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach