dowolna

Domy na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży domów

855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kępa

Kępa,opolskie

1 099 000 zł267 m² 4 116,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom z osobnym mieszkaniem położony przy drodze asfaltowej w Kępie blisko Opola. (Początek budowy 2018 ) dz. ok.9a. Piętrowy o pow. ok 170m + całkowicie oddzielne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klapacz

Stare Siołkowice,opolskie

260 000 zł220 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom do kupienia od zaraz dom jednorodzinny , wolnostojący, w miejscowości Stare Siołkowice , gmina Popielów, o powierzchni podłóg 220 m2. Dom jest znakomicie usytuowany względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Raszowa,opolskie

219 000 zł130 m² 1 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego, 130m2, w Raszowej, przy ulicy Mickiewicza 1, posadowionego na działce 1660m2 (nr działki: 640/243). Dom składa się z: - 5 pokoi - przechodniej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Lędziny

Lędziny,opolskie

1 590 000 zł130 m² 12 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

760 000 zł169 m² 4 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki wybudowanej w latach 90-tych zlokalizowanego w cichej uliczce niedaleko Jednostki Wojskowej na ul.Domańskiego. Nieruchomość wybudowano na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Opole,opolskie

790 000 zł102 m² 7 783,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,5 m2. Budynek posadowiony na gruncie o powierzchni 420m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 250 000 zł286 m² 4 370,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do kupienia dom wolnostojący, który jest zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Ten przestronny i komfortowy budynek powstał w 1995 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klonowa

Skorochów,opolskie

1 349 000 zł190 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Serdecznie polecam wyjątkowy dom wolnostojący typu dwulokalowego z basenem i ogrodem, położony nad Jeziorem Nyskim, przy ulicy Klonowej w Skorochowie. Idealne miejsce do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

929 000 zł79 m² 11 735,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej w Opolu, dzielnica Wójtowa Wieś Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu o powierzchni 79,16 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzeg

Brzeg,opolskie

587 000 zł85 m² 6 923,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kolejny etap inwestycji "willowy zakątek Osiedle Prestiż" w Żłobiźnie, gmina Skarbimierz - zaledwie 2,5km od centrum Brzegu. oraz podatku pcc! Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

299 000 zł123 m² 2 430,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy zakup domu wg gotowego projektu firmy dobre domy lub aranżację działki wg własnego pomysłu Na sprzedaż dom jednopiętrowy w Górkach - zaledwie 6 km od Opola. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Grudzicach. świetnie skomunikowany z miastem (przystanek mpk nieopodal nieruchomości) powierzchnia użytkowa 250 m2 - działka 800 m2 do dyspozycji są 2 piętra(5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Górki

Górki,opolskie

299 000 zł133 m² 2 240,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy zakup domu wg gotowego projektu firmy archon lub aranżację działki wg własnego pomysłu Na sprzedaż dom jednopiętrowy w Górkach - zaledwie 6 km od Opola. Możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

489 000 zł133 m² 3 664,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:974 m²

Proponujemy zakup domu wg gotowego projektu firmy archon lub aranżację działki wg własnego pomysłu. Na sprzedaż dom jednopiętrowy w Górkach - zaledwie 6 km od Opola. Możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

860 000 zł260 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeżeli zależy Ci na zieleni, śpiewie ptaków, pięknym designie i innowacyjności to idealnie trafiłeś! Dom wybudowano korzystając z nowoczesnych technologi. Jest znakomicie zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łubniany

Łubniany,opolskie

1 099 000 zł265 m² 4 147,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta zawieszona - rezerwacja okazja! duża obniżka ceny! Z przyjemnością oferujemy Państwu do kupienia komfortowo wykończony dom, zlokalizowany pod Opolem w gminie Łubniany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiejska

Dębiniec,opolskie

309 000 zł70 m² 4 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 (możliwa adaptacja poddasza o pow. ok. 70 m2), wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lędziny

Lędziny,opolskie

1 650 000 zł244 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Jeżeli szukasz przestronnego, dużego domu w bliskiej okolicy granic miasta Opola ta propozycja jest dla Ciebie idealna. Dom wybudowany w systemie budownictwa tradycyjnego z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nysa,opolskie

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:904 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny, słoneczny oraz wykończony dom o powierzchni 140m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 904m2 znajdujący się w Goświnowicach. Dom posiada garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ściborzyce Wielkie

Ściborzyce Wielkie,opolskie

57 750 zł102 m² 566,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy Ściborzyce Wielkie 123, 48-130 Kietrz. Opis nieruchomości: nieruchomość stanowi działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Żłobizna,opolskie

779 000 zł118 m² 6 581,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska w Żłobiźnie przy ulicy Liliowej! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą! Inwestycja "willowy zakątek Osiedle Prestiż".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

970 000 zł101 m² 9 643,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Prezentujemy uroczy dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu, w dzielnicy Chmielowice. Dom o powierzchni 100,59 m2, z czego mieszkalne 84,76 + garaż 15,83m2 w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Proponujemy Państwu Dom Wolnostojący Parterowy z Poddaszem na sprzedaż w miejscowości Niemodlin, pow. Opolski, woj. opolskie, 18 km od Opola, usytuowany na działce o powierzchni 1212 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miedziana

Miedziana,opolskie

519 000 zł164 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Piękny , nowoczesny dom według projektu biura Archon pod nazwą dom W modrzewnicy 6 ( G 2 ) położony w spokojnej lokalizacji (wieś Miedziana ) 60 m od lasu , 20 minut od centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charbielin

Charbielin,opolskie

1 000 000 zł132 m² 7 558,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na góry o powierzchni 132,3 m2 usytuowany na działce o powierzchni 800 m2 w miejscowości Charbielin (trasa -kierunek Jarnołtówek). Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 190 000 zł286 m² 4 160,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w opolu/chmielowice. Piękny, klimatyczny dom posadowiony na dużej działce, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Opolskie

Kąty Opolskie,opolskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 964 m²

Oferta wstrzymana Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Kąty Opolskie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

449 000 zł50 m² 8 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Zapraszam Państwa na kameralne osiedle w Górkach koło Opola. Do każdego mieszkania przypisany jest niezależny ogród oraz 2 miejsca postojowe. Trzy pokoje na 50,3 m Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierdzany

Bierdzany,opolskie

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Bierdzany. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni około 13 arów. Parter składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bierkowicka

Opole,opolskie

985 000 zł76 m² 12 929,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Szukasz domu, który połączy nowoczesny styl, funkcjonalność i odrobinę luksusu? Przy ulicy Bierkowickiej w Opolu, w sercu spokojnej dzielnicy, znajduje się wyjątkowa nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

899 000 zł159 m² 5 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w bardzo cichym miejscu miejscowości Suchy Bór z szybkim dojazdem do Opola. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

440 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawego domu wolnostojącego położonego w Kotorzu Małym, gmina Turawa. Dom idealny dla rodzin wielopokoleniowych lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radłów

Radłów,opolskie

999 000 zł173 m² 5 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 443 m²

Agencja Nieruchomości housestate prezentuje na sprzedaż: dom wolnostojący w malowniczej okolicy lasów i łąk Opis nieruchomości: oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 173.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walidrogi

Walidrogi,opolskie

788 000 zł97 m² 8 093,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, powstającego w Walidrogach. Dom parterowy, wolnostojący będzie oddany w stanie deweloperskim wysokim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 850 000 zł192 m² 9 658,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Oferujemy do sprzedaży wygodny i funkcjonalny jednorodzinny dom wolno stojący, niepodpiwniczony położony w Opolu (dzielnica: gosławice). Budynek o powierzchni użytkowej 191,55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szczecińska

Nysa,opolskie

366 000 zł110 m² 3 327,27 zł/m²