dowolna

Domy na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży domów

855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Opole,opolskie

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubienia

Lubienia,opolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom po generalnym remoncie, położony w miejscowości Lubienia, gmina Popielów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 19 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przestronny dom 120m2 - idealny dla rodziny lub pod wynajem niespełna kilka kilometrów od centrum Brzegu. Oferujemy funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z dwóch poziomów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,opolskie

1 270 000 zł258 m² 4 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 336 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni całkowitej 258m2. użytkowej 140m2 położona w spokojnej miejscowości w województwie opolskim. Do Nysy dojedziemy w 15 minut To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia wolnostojący dom, który znajduje się w atrakcyjnym miejscu, z dala od zgiełku związanego z główną ulicą i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dożynkowa

Opole,opolskie

398 000 zł99 m² 4 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom zlokalizowany przy ul. Dożynkowej w Opolu ( Malina). Nieruchomość do remontu idealna dla kogoś, kto chce stworzyć przestrzeń pod siebie, a nie płacić za cudze wybory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Małujowice,opolskie

2 250 000 zł256 m² 8 789,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Przestrzeń, światło, nowoczesny design. Technologia, która dba o Twój komfort i portfel. Otoczenie, które pozwala zwolnić i odetchnąć pełną piersią. Luksusowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębowa,opolskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 460 m²

Agencja Espero Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom jednorodzinny położony we wsi Dębowa, w malowniczej gminie Reńska Wieś. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Antoniów

Antoniów,opolskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu jak najbliżej Ozimka, najlepiej na uboczu, w małej miejscowości, gdzie las jest kilka metrów od domu? Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Antoniów gm. Ozimek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winogronowa

Opole,opolskie

849 500 zł180 m² 4 719,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom na sprzedaż | Winów, opole Prezentuję Państwu dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Winów w Opolu. Winów to spokojna i zielona część miasta Opola położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Nysa,opolskie

749 000 zł130 m² 5 772,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Polecam na sprzedaż przyjemny dom wolnostojący o powierzchni 129,76 mkw w stanie deweloperskim, wybudowany wg projektu " Dom w zielistkach 12". Cena do negocjacji! Dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lędziny

Lędziny,opolskie

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tylko u nas! stylowy dom na sprzedaż lędziny, pod opolem Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 180 m, położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 7,5 ara, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamienica

Kamienica,opolskie

449 000 zł134 m² 3 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Kamienica (powiat nyski). Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzancka

Opole,opolskie

920 000 zł94 m² 9 839,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w opolskiej dzielnicy Półwieś ( okolice ul. Partyzanckiej) Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym - toaleta - hol Piętro: - sypialnia główna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 399 000 zł165 m² 8 485,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Przedstawiam nowoczesny dom na kameralnym osiedlu silver homes w Małujowicach, bezpośrednio pod Brzegiem Dom parterowy typu "stodoła" o powierzchni całkowitej 164,87m , w tym garaż 18,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szymiszów,opolskie

399 000 zł142 m² 2 816,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w spokojnej lokalizacji przy ul. Polnej w Szymiszowie. Dom 2 kondygnacyjny, podpiwniczony, stanowi idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 229 000 zł174 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Zapraszam do zakupu domu na kameralnym osiedlu silver homes w Małujowicach Dom parterowy typu "stodoła" o powierzchni całkowitej 174,37 m , w tym garaż 36,67 m standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeg,opolskie

800 000 zł130 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Idealne miejsce do życia nowoczesny dom w cichej lokalizacji otoczonej zielenią. Oferujemy przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśmiana

Namysłów,opolskie

620 000 zł98 m² 6 301,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, codzienny komfort i możliwość wprowadzenia się od razu bez remontów i zbędnego stresu? Ta oferta będzie idealna dla Ciebie, jeśli myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lędziny

Lędziny,opolskie

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Lędziny pod Opolem. Nieruchomość znajduje się na zadbanej, 10-arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 189 000 zł165 m² 7 211,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Zapraszam do zakupu domu na kameralnym osiedlu silver homes w Małujowicach Dom parterowy typu "stodoła" o powierzchni całkowitej 164,87m , w tym garaż 18,38 m + pomieszczenie 8,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Ligota Czamborowa,opolskie

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Ligota Czamborowa, gmina Izbicko | przy lesie | działka 0,0955 ha Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący wybudowany w 2016 roku, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodziec

Grodziec,opolskie

555 000 zł88 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Grodziec pod Ozimkiem Na sprzedaż nowy, parterowy dom o powierzchni 87,90 m, położony w malowniczej miejscowości Grodziec, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Schodnia

Nowa Schodnia,opolskie

804 000 zł101 m² 7 984,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Prezentujemy nowoczesny, wolnostojący dom w malowniczej i spokojnej części Nowej Schodni (gmina Ozimek, woj. opolskie). To propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość wykonania, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Komprachcice

Komprachcice,opolskie

78 000 zł35 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży dom rekreacyjny, wolnostojący o powierzchni 35m2, posadowiony na ładniej działce na terenie ogródków działkowych w Komprachcicach. Składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeszkotle

Jeszkotle,opolskie

155 000 zł110 m² 1 413,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 109 m2 (powierzchnia zabudowy 86m2) położony w Jeszkotlach, gmina Grodków, woj. opolskie. Nieruchomość znajduje się 14 km od Grodkowa i 18 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cebuli

Chróścice,opolskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Dom w Chróścicach. Budynek. Dom o powierzchni około 160 m2, wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły. - dach o kontrukcji drewnianej kryty dachówką, - okna pcv Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeg,opolskie

666 000 zł116 m² 5 741,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oleska

Opole,opolskie

1 790 000 zł350 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w Opolu dzielnica Gosławice, przy ul. Oleskiej. To idealna propozycja pod gabinety lekarskie, centrum rehabilitacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Komprachcice,opolskie

650 000 zł87 m² 7 476,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji zostały dwa ostatnie segmenty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Namysłów,opolskie

609 000 zł82 m² 7 426,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 82m2 z ogrodem oraz wiatą Namysłowie. Opis nieruchomości Dom wybudowany w 2012r. Budynek mieszkalny składa się z: wiatrołap Kuchnia z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Opole,opolskie

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Chesz mieszkać w Dzielnicy Kwiatów gdzie domów na sprzedaż jak na lekarstwo? Może właśnie jesteś lekarzem i potrzebujesz budynek pod gabinety? Prowadzisz inną działność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

999 000 zł168 m² 5 964,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 167,50 m2, położony na działce o powierzchni 390 m2, zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci podatku pcc! Marzysz o domu z ogródkiem z dala od miejskiego szumu? Zależy Ci na nowym budownictwie i stanie deweloperskim, żeby móc urządzić go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lewin Brzeski,opolskie

550 000 zł135 m² 4 675,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość może stać się Twoją przystanią! Oferuję na sprzedaż elegancki dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

1 380 000 zł195 m² 7 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Gotowy do zamieszkania Funkcjonalny układ Pięknie zagospodarowany ogród Wysoki standard Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wraz z dobrze prosperującym, wielopokoleniowym zakładem cukierniczym. Budynek wybudowany został w 1991 roku,.