dowolna

Mieszkania opolskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 272 ogłoszenia

535 000 zł165,42 m² 3 234,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji-zaledwie kilka minut od centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 132,50.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł55,93 m² 6 079,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,93 m , położone na parterze w kamienicy w miejscowości Żłobizna (gmina Skarbimierz), z szybkim dojazdem do Brzegu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62 m² 10 467,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Urokliwe Mieszkanie Z Ogródkiem w Dobrzeniu Wielkim Zapraszamy do zapoznania się z uroczym 3-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w nowym budynku czterolokalowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł71,77 m² 5 155,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 71,77 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Górę Świętej Anny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł101,36 m² 9 175,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupu proponujemy mieszkanie czteropokojowe z balkonem o pow. 101,36 m2 zlokalizowane w Centrum (blisko galerii Solaris) w Opolu. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł70,97 m² 5 593,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia mieszkania : Przestronne 71 m . Kamienica: odnowiona, z zachowanym klimatem i duszą. Układ: osobna kuchnia, 2 duże, ustawne pokoje (z możliwością łatwego wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł128 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, atrakcyjne mieszkanie o pow. ok. 128,32m2 wraz z piwnicą oraz tarasem w zadbanej kamienicy w centrum Namysłowa. Nieruchomość z potencjałem! Duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł42,19 m² 13 865,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego, nowoczesnego apartamentu w Opolu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,70 m² 6 550,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie usytuowane w jednym z bloków na Osiedlu Północ. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, jasnej, niezależnej kuchni, łazienki z ubikacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł60,50 m² 7 421,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogródek pompa ciepła ogrzewanie podłogowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem 2 pokojowe w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł81,83 m² 4 704,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,80 m² 10 988,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, urokliwe, zadbane mieszkanie w kamienicy Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni ok. 72 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł76,08 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, usytuowanej w malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł34,75 m² 4 230,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 34,75 m z dużym garażem w cenie parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł33,20 m² 6 837,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie - parter, spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,20 m , zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Lauvia - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Namysłowie. Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem! lauvia to kameralny, nowoczesny projekt mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 520 zł50,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek A - oddanie 2026! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na 1 piętrze niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończona mikro kawalerka (usługowe) Z balkonem I miejscem parkingowymi, świetne pod inwestycje W okolicy wodnej nuty! każdy lokal ma panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,70 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

<!- [if gte mso 9]> 16.00 <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł72,24 m² 6 810,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł76,09 m² 5 243,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta inwestycja w Wilkowie koło Namysłowa to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie poleca się na sprzedaż. Oferowania nieruchomość znajduje się przy ul. Plac Kazimierza na 3 piętrze w 4 piętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 424 zł56,02 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szukasz mieszkania w centrum miasta, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,93 m² 8 467,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Opole, mały Rynek 58,9 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone w samym sercu Opola przy Małym Rynku. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł37,20 m² 1 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w trybie przetargowym lokalu mieszkalnego nr 3 położonego w miejscowości Turza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,90 m² 9 691,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe o pow. 64,90 m2 (w księdze wieczystej podana jest powierzchnia z piwnicą 70,80 m2) mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł36,52 m² 8 899,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż cicha kawalerka o powierzchni 36,52 m , położone w zielonej i spokojnej części Opola Śródmieście. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 320 zł57,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opole Zaodrze, świetna komunikacja! Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i loggią o powierzchni 57 m2 znajduje się na piętrze w 10-piętrowym budynku na opolskim Zaodrzu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 747 zł40,64 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62,60 m² 7 651,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na terenie krapkowic! brak podatku pcc! brak prowizji dla kupujacego! Inwestycja Apartamenty Prestige nowoczesne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej Przy ulicy Platanowej powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł56,79 m² 6 779,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie | parter | ogród | dwa miejsca parkingowe <- to tylko kilka zalet tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania w stanie developerskim o pow. 56.79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 90 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Mieszkanie o dużym potencjale ze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Neo Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe mieszkanie w Oleśnie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , które dzięki dodatkowym skosom i antresoli daje około 140.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł52,91 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 52.91 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje. Mieszkanie znajduje się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij