dowolna

Mieszkania opolskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 275 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej dzielnicy. Idealne dla singla, pary lub osoby pracującej zdalnie. Dostępne od: 1 czerwca 2026 r Lokalizacja: kolonia Gosławicka, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48,66 m , położone w nowym budynku z 2025 roku w dzielnicy Malinka w Opole przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane | dwa pokoje Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku zlokalizowanym w Tułowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 597 zł60,71 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek D - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Strzelcach Opolskich przy Osiedlu Piastów Śląskich , w bardzo dobrej lokalizacji - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł42,52 m² 8 443,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,52 m , położone na 3 piętrze budynku przy ul.Wrocławskiej w Nysie. Lokal posiada ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł88,55 m² 7 555,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, i piętro ul. Kościuszki, centrum Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł79,20 m² 4 785,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu gotowe do zamieszkania duże mieszkanie w powierzchni niemalże 80 metrów kwadratowych. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż ruszyła! Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań na nowym osiedlu w Kluczborku zlokalizowanym w doskonałej lokalizacji Zalety inwestycji: * centrum miasta - zjazd z ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie z możliwością powiększenia w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 356 zł38,91 m² 11 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w cichej i kameralnej części centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie: sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,20 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka przy ul. Dworcowej w Głubczycach.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,10 m² 12 928,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 32,10 m Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,69 m² 9 278,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Home Estate! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i malowniczej okolicy na wyspie Bolko. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

375 500 zł55,50 m² 6 765,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 55,5 m | balkon | ostatnie piętro | Lewin Brzeski ul. Narutowicza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 810 zł62,83 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w jednym z wysokich budynków bliskiego Zaodrza, składające się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na obszerny balkon, sypialni, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,87 m² 11 598,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Opolu przy ul. Kamińskiego. Zlokalizowane na III piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 50,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł127 m² 8 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro. Szanowny kliencie, ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,70 m² 9 659,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dla wymagających Klientów. Mieszkanie o powierzchni ok.65 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze budynku z lat 70-tych. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł80,90 m² 4 573,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na parterze budynku w Niemodlinie przy ul. Nowej. Lokal składa się z czterech rozkładowych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 203 zł63,29 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, światło i styl nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem Opole | Szczepanowice | 63,29 m | rynek pierwotny balkon 20m2 kupujący zwolniony Z podatku pcc brak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 54 m kw z aneksem kuchennym. na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest suche, słoneczne, rozkładowe północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,17 m2 w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal mieszkany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 47 m z dużym tarasem - bliskie Zaodrze, opole Mieszkanie o powierzchni 47 m położone jest na wysokim parterze w jednym z najlepszych rejonów Opola - bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł52 m² 10 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł35,54 m² 9 679,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł103,60 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Poddasze Opole szczepanowice | 103 m | garaż | balkon 12 m | mini-ogródek | bezczynszowe bez pośredników Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, które łączy w sobie wszystko, czego potrzeba, by żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego. Gdzie w zaledwie 5 minut dojdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,50 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. 59,50 m2, zlokalizowane na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, pokoju, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,81 m² 7 587,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt na Osiedlu Sady. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Opola na ul. Kołłątaja. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - łazienki z wc - przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m . Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: - trzy niezależne, ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny i energooszczędny apartament dwukondygnacyjny w budynku mieszkalnym dwulokalowym w Winowie o powierzchni użytkowej 105,80m2 (lewy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,98 m² 14 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł161,21 m² 1 178,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w budynku Olszanka 62. Mieszkanie nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł58,10 m² 5 989,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,10 m, położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Zamkowej w Brzegu. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij