dowolna

Mieszkania opolskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

478 000 zł58 m² 8 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Robotnicza, opole (58m , 2 pokoje) Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na ulicy Robotniczej w Opolu. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Opole,opolskie

409 000 zł79 m² 5 177,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 79 m2 mieszkanie 3-pokojowe w stanie developerskim w zielonej dzielnicy Chmielowice (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Ozimek,opolskie

1 550 zł62 m² 24,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na wynajem w Ozimku przy ul. Sikorskiego Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 62,40m2, liczba pokoi: 3, piętro: 3/3, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

700 000 zł50 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, kompletnie wykończone pod klucz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,07 m , położone w nowym budynku z 2022 roku. Lokal nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

850 000 zł72 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 71,91 m , położone na parterze kameralnego, 4-mieszkaniowego budynku, z ogrodem do wyłącznego użytku. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Przyjaźni

Opole,opolskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, bezczynszowego mieszkania położonego niedaleko centrum Opola, przy Alei Przyjaźni. To propozycja dla osób, które chcą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Stalmacha

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. P. Stalmacha 11. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 0/3. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pionierów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Pionierów 1D w Kędzierzyn Koźle. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 2/8. Ogrzewanie miejskie. Komórka. Zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 105 w budynku B, składającego się z: dane ogólne mieszkania: składa się ono z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od września 2021r. Polecamy do wynajęci bardzo ładne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe powierzchni 46 m2 położone na drugim piętrze gruntownie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - idealne dla rodziny lub inwestora!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku na pożądanej dzielnicy Opola - Pasiece. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40 m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Nysa,opolskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofert prywatna, bez pośredników, bez prowizji, na sprzedaż mieszkanie 60m2, 3 pokoje, piwnica, balkon, nysa, os. Gałczyńskiego, 4 piętro Cena: 420.000zł do negocjacji. Wejść i mieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Opole,opolskie

310 000 zł34 m² 9 220,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Opole, dambonia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,62 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku w spokojnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Opole,opolskie

837 000 zł69 m² 12 073,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z balkonem i miejscem garażowym Opole, ul. Koszyka | Bliskie Zaodrze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego, nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielska

Opole,opolskie

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią parter ul. Bielska | Malinka | Opole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,00 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jodłowa

Opole,opolskie

560 000 zł56 m² 9 922,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy przy Ulicy Jodłowej. Warto zwrócić uwagę na : Mieszkanie posiada ogrzewanie podłogowe co zwiększa zdecydowanie komfort użytkowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zawada

Zawada,opolskie

565 000 zł89 m² 6 348,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz apartamentu blisko lasu to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc *** lokalizacja: apartament znajduje się w Zawadzie, z dala od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

315 000 zł42 m² 7 577,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania 33, 42 i 46 m2 - Namysłów kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Namysłowie przy ul. 1 maja , w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Krapkowice,opolskie

2 000 zł40 m² 50,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w budynku Nowe Korale, w Krapkowicach przy ul. Słowackiego 13. Lokal mieści się na parterze budynku i składa z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Opole,opolskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko zostało wymienione łącznie z dachem budynku, elewacją i wszystkimi mediami. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zawada

Zawada,opolskie

585 000 zł89 m² 6 573,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

2 600 zł46 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo. Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu dostępne od zaraz Oferuję za pośrednictwem mojej firmy do najęcia zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka II

Opole,opolskie

3 200 zł68 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. Wolne z początkiem marca. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki zlokalizowanej w dzielnicy Półwieś. Mieszkanie o powierzchni 20m2 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola - idealne dla pary, singla lub pod wynajem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Lewinie Brzeskim znajdujące się na Rynku. Niskie opłaty! W skład mieszkania wchodzi kuchnia, przedpokój, łazienka oraz dwa pokoje. Ogrzewanie własne gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

2 100 zł44 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 43,7 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje funkcjonalne 3 pokoje w spokojnej okolicy. Rozkład: -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna piwnica Wykończenie: -ściany -tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kośnego

Opole,opolskie

433 000 zł33 m² 13 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie nowoczesne, kompaktowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół położone na parterze niskiego bloku w Centrum Opola. Rozkład pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Opole,opolskie

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie - wysoki standard - śródmieście opola Jeśli szukasz mieszkania o wysokim standardzie w Śródmieściu Opola, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 61 m2, 3 pokoje, zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul. Mjr Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Opole,opolskie

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania, parterowy dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Opole,opolskie

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogródek | nowy mikroapartament z 2024 | komórka lokatorska W cenie | pierwszy najem | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mikroapartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

390 000 zł38 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO remoncie | 2 pokoje | 2 windy | os. Dambonia | piwnica Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,57m2, położone na 4 piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kropidły

Opole,opolskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania, o powierzchni 45m2, przy ul. Kropidły (pasieka), w Opolu. Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Opole,opolskie

307 000 zł21 m² 14 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | inwestycja | centrum opola | niskie koszty utrzymania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21.2m2 zlokalizowana w centralnej części miasta Opola przy ulicy Waryńskiego, Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Kluczbork,opolskie

399 000 zł54 m² 7 342,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Luksus expert posiada na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Kluczborku, ulica Norwida, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

499 000 zł60 m² 8 358,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na pierwszym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Malinka. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,7 m2 się z salonu, dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 8 Marca

Ozimek,opolskie

345 000 zł58 m² 5 958,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W ozimku Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w bloku. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

245 000 zł44 m² 5 505,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zakupu przytulnego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Brzegu z widokiem na brzeski Ratusz! Mieszkanie posiada powierzchnie użytkową.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij