dowolna

Mieszkania opolskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o wysokim standardzie, mający powierzchnię 48,66 m2. Lokal zlokalizowany jest w nowo oddanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,50 m² 10 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 49.45 m2, położonego na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Opolu, dzielnica Zaodrze. Lokal mieszkalny po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł61,55 m² 8 090,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci prowicji biura nieruchomości! Oferta objęta programem Zamień stare na nowe. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu nr 4 położonego na I piętrze, w północnym skrzydle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,96 m² 10 340,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na jednym z nowszych i ładniejszych osiedli w Opolu, osiedlu Przylesie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,13 m² 7 313 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania z ogródkiem - Polska Nowa Wieś To ekskluzywne, zamknięte osiedle składające się z 20 dwulokalowych budynków jednorodzinnych, oferujących łącznie 40 przestronnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2774,46 zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 2171,61 zł.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do zakupu przestronne mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy, ma metraż ok. 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,63 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,63 m, położone na 4. piętrze w niskim bloku w samym centrum Opola, przy ul. Konopnickiej. Budynek po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124,40 m² 3 770,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Grodkowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy posiada 124,4 m2 powierzchni użytkowej. Na II piętrze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja zarówno dla młodej rodziny, jak i i dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł64,90 m² 9 984,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne, mieszkanie na zacisznym osiedlu! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 11,60 m2 zlokalizowane jest na zacisznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,20 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m z.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,49 m² 7 044,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z balkonem Kędzierzyn-Koźle, ul. 11 Listopada Biuro Investment Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 35,49 m po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 94,13 m 3 sypialnie Balkon 31.60 m Nowa inwestycja IV piętro Mieszkanie 4.401 Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą - Prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł35,90 m² 10 445,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa verde park w Brzegu przy ul. Małujowickiej kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz bez prowizji biura! "verde park" to 96 nowych lokali mieszkalnych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2510,43 zł zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 1986,07.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie 70 m2 na II piętrze stylowej, czteropiętrowej kamienicy, na Bliskim Zaodrzu. Mieszkanie posiada 2 pokoje, garderobę, bardzo dużą kuchnię, łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

(Oferta zawieszona. Dla przedmiotowego lokalu została zawarta umowa przedwstępna. Polecamy nasze pozostałe oferty sprzedaży nieruchomości.) *Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w KG.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł147 m² 2 176,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w samym centrum Niemodlina- rynek, ścisłe centrum miasta, dobra dostępność komunikacyjna, bliskość usług, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji Kędzierzyna-Koźla, ulica B. Krzywoustego. Nieruchomość o powierzchni 52,53 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze nowooddanego, niskiego budynku znajdującego się w Opolu w Kolonii Gosławickiej (okolice Turawa Park). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł56 m² 10 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, umeblowane I wyposażone 2 pokoje, w Kolonii Gosławickiej. Rozkład pomieszczeń: słoneczny pokój dzienny, ustawna sypialnia, łazienka z wc i prysznicem, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,53 m² 6 501,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni użytkowej 47,53 m2 znajdujący się na III (przedostatnim) piętrze w budynku przy ul. 11 Listopada, składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym osiedlu , dzielnica Półwieś w Opolu. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jestem zaszczycony możliwością zaprezentowania Państwu do Najmu wyjątkowego apartamentu o powierzchni mieszkalnej ponad 71 m2. Jako agent w obrocie nieruchomościami rzadko mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Opola , przy ulicy Grunwaldzkiej, w wyremontowanej kamienicy w sąsiedztwie dwóch wyższych uczelni i miasteczka akademickiego. Mieszkanie przygotowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 720 zł67,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na drugim piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,46 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł70,20 m² 10 398,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży mieszkania w inwestycji "piast" realizowanej na Grodkowskim Rynku. To unikalna okazja, by zamieszkać w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61,90 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 48,94 m2, usytuowanego na drugim piętrze w klimatycznej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,60 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Praszce, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1, mieszkanie nr 69. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,10m2 w centrum miasta przy ulicy Rej w Brzegu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis 0% prowizji pełna obsługa pośrednika,Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co daje gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie z ogródkiem, komórką i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w Opolu przy ul. Tęczowej. Mieszkanie o powierzchni 33,35m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł90,86 m² 7 704,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Energooszczędny apartament w spokojnej dzielnicy Nysy Zapraszamy do nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na obszarze Dolnej Wsi. Cechy inwestycji: nowoczesna architektura: o Eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej lubianych części Opole Zaodrze. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł94,53 m² 5 500,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem i miejscem parkingowym - zamieszkaj w nowej nieruchomości już w te wakacje. Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego o pow. 94.53 m2 (parter i I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł64,80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nakło -nowoczesne mieszkania w zabudowie bliźniaczej! Blisko miasta, blisko natury! Kupujący jest zwolniony z prowizji i podatku pcc! 4 bliźniaki na dużej, kameralnej działce.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij