dowolna

Mieszkania na wynajem opolskie - Oferty wynajmu mieszkań

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Opole,opolskie

2 700 zł54 m² 50,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasne, ładne i przytulne mieszkanie o pow: 53,71 m2, zlokalizowane na IV piętrze w nowym budynku na Zaodrzu w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleska

Opole,opolskie

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w naszym biurze! Wolne od zaraz Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodawczą. Do najęcia proponujemy wyposażone mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Bliskie Zaodrze, w otoczeniu zieleni. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

2 200 zł48 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Zlokalizowane na parterze o pow. 47,57 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

1 600 zł27 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna i ciepła kawalerka w centrum miasta, 5 minut pieszo od Solarisa. Mieszkanie składa się z ładnego pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Malinka

Opole,opolskie

2 300 zł66 m² 35,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszej ofercie! Mamy przyjemność zaoferować do najęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w jednym z niskich bloków znajdujących się na osiedlu Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellonów

Opole,opolskie

1 900 zł46 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w naszym biurze do najęcia od 01.09.2023 roku komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Lokal mieści się w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu przy ul. Jagiellonów, we współczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 100 zł62 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu do wynajmu trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w Opolu, we wschodniej części miasta, w dzielnicy Malinka przy ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

2 000 zł32 m² 63,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni 31,63m2, położone w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym w Opolu przy ul Górnej (kolonia Gosławicka). Mieszkanie 2 pokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wygodne i komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze jednego z niskich budynków w Śródmieściu Opola. Mieszkanie o pow. 45,00m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 34m2 , położone na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Opolu na Osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rozmarynowa

Opole,opolskie

2 360 zł28 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo mam wielka przyjemność zaproponować Państwu elegancką kawalerkę typu studio. Mieszkanie mieści się na nowym osiedlu Eko Park przy ulicy Rozmarynowej w Opolu w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krapkowice

Krapkowice,opolskie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Słowackiego w budynku Nowy Koral. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katedralna

Opole,opolskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Opola. Nieruchomość znajduje się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rejtana

Opole,opolskie

2 100 zł26 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo jedynie za pośrednictwem naszego biura możecie zamieszkać w komfortowej kawalerce znajdującej się na osiedlu Piastowskim przy ul. Rejtana w Opolu. Mieszkanie jest zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lędziny

Lędziny,opolskie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane Lędzinach oddalonych niecałe 3 kilometry od obwodnicy Opola. Nieruchomość znajduje się na nowopowstałym osiedlu domów mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Opole,opolskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstwiamy Państwu do wynajęcia nową, luksusową, kompletnie wyposażoną kawalerkę, o powierzchni 30 m2, zlokalizowaną na osiedlu Apartamenty Natura w Opolu Szczepanowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszyka

Opole,opolskie

1 800 zł34 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na wynajem komfortowo urządzona kawalerka w Opolu Zaodrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym i jadalni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Opole,opolskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Sandomierska 4 w Opolu. Do dyspozycji posiadamy lokal mieszkalny umeblowany na 3 piętrze nr 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni ok. 33 m2. Lokal znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Chrobrego, usytuowany jest na I piętrze w odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Strzelce Opolskie,opolskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Strzelce Op., kawalerka - wynajem bez prowizji! Rewelacyjna kawalerka w Strzelcach Opolskich, po remoncie, na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Dworcowej. Dwa kroki do dworca pkp i dworca pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

1 850 zł14 m² 127,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opole, kawalerka - wynajem bez prowizji! Świeżo wyremontowana kawalerka w Opolu, na 1 piętrze kamienicy przy ul. Kościuszki. Bardzo blisko do wydziałów wszystkich uczelni: politechniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od października 2023 Polecamy do najęcia wyposażone i urządzone w podwyższonym standardzie mieszkanie dwupokojowe o pow. 49 m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

1 900 zł42 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku w Śródmieściu przy ul. 1-go Maja w Opolu. Składa się ono z przedpokoju, salonu z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Brzeg

Brzeg,opolskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu okazjonalnego urządzonej kawalerki. Mieszkanie o powierzchni 25 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

1 900 zł51 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku na jednym z osiedli w Brzegu. Lokal mieszkalny o powierzchni 51,45m składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 500 zł50 m² 29,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 50,50 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Wyspie Pasieka, w Opolu. Mieszkanie jest umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oleska

Opole,opolskie

2 500 zł68 m² 36,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w nowoczesnym bloku, znajdującym się przy ulicy Oleskiej w Opolu. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Opole,opolskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkanie dwu pokojowego w Opolu, zlokalizowanego w Centrum, rejon ul. Piastowskiej położonego na pierwszym piętrze, trzy piętrowej kamienicy. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miło nam zaprezentować Państwu do wynajmu nowe mieszkanie - inne niż wszystkie. o pow. 52 m2 zlokalizowane na osiedlu Malinka przy ul. Ozimskiej w Opolu. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednym z bloków na osiedlu Armii Krajowej w Opolu (dawniej stary zwm). Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Brzeg,opolskie

1 600 zł48 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze czterokndygnacyjnego bloku. Składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 500 zł53 m² 28,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe czeka na pierwszego najemce! Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 53,20 m2, na 1 piętrze! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

2 200 zł57 m² 39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo za pośrednictwem naszego biura możecie stać się najemcami tego piękneo mieszkania. Lokal składa się z trzech pokoi, zlokalizowane jest w budynku przy ul. Prószkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem komfortowy apartament ścisłym centrum Opola. Nieruchomość znajduje się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Opole,opolskie

1 700 zł43 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43 m2, zlokalizowaną w Śródmieściu Opola. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, w niskim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej

Brzeg,opolskie

1 376 zł35 m² 39,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z meblami, 2-pokojowe z osobną kuchnią położone w Brzegu ul. M.C.Skłodowskiej. Mieszkanie jest bardzo przytulne, ciche, słoneczne. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Brzeg,opolskie

2 100 zł69 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 69m w Brzegu, 3 pokojowe (salon oraz 2 pokoje), łazienka z wanną oraz toaleta osobno, oddzielna kuchnia, duży przedpokój z zabudowaną szafą, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rejtana

Opole,opolskie

1 830 zł26 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brzeg

Brzeg,opolskie

1 200 zł28 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m2 z przynależną piwnicą usytuowane jest na drugim piętrze. Składa się z pokoju z balkonem, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gogolin

Gogolin,opolskie

2 500 zł88 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Gogolinie. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 88 m2 położony na parterze budynku, znajdującego się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij