dowolna

Mieszkania na wynajem opolskie - Oferty wynajmu mieszkań

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 800 zł54 m² 33,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od Styczeń 2024 Polecamy do najęcia mieszkanie trzypokojowe (miejsce postojowe przed blokiem) o powierzchni 53,60 m2 mieszczące się na pierwszym piętrze niskiego bloku os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Opole,opolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko W naszym biurze Wymagana umowa najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodawczą. Polecamy do najęcia wyposażone i urządzone mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu nowy, przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Zaodrze Nieruchomość o powierzchni 31 m2 z tarasem oraz przyneleżnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni ok. 30m2 usytuowany na parterze w kamienicy w Brzegu. Oferowana nieruchomość to salon połączony z aneksem kuchennym, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dwu pokojowe w Opolu, w dobrej lokalizacji rejon ul. Niemodlińskiej, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielowicka

Opole,opolskie

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie położone w Opolu przy ul. Chmielowickiej, inwestycja "wodna Nuta". Lokal mieści się na drugim piętrze i składa z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu nowy apartament znajdujący się na nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Zaodrze. Nieruchomość o powierzchni 31 m2 z tarasem oraz przyneleżnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu mieszkanie w jednym z bloków na osiedlu Dambonia. Zlokalizowane na VIII piętrze o pow. 57 m2. Nieruchomość składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 300 zł48 m² 48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na placu Teatralnym w Opolu. W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48m2, jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

1 300 zł40 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę usytuowaną na drugim piętrze w jednej z kamienic w Brzegu. Lokal składa się z salonu, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 700 zł49 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko u Nas. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 przy Pl. Katedralnym w samym Centrum Opola - 2 oddzielne pokoje; - 1 kuchnia widna, oddzielna z meblami i sprzętem agd; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i rozkladowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Zaodrze w Opolu. (ul. Zwycięstwa ) Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w Centrum miasta z miejscem parkingowym. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na parterze zabytkowej kamienicy w Centrum Opola. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

4 400 zł92 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 92 m2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Opola. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Teatralny

Opole,opolskie

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i ergonomicznie urządzone 38,30 m2 I Jasne i słoneczne I Kuchnia i szafa w zabudowie I Świetna lokalizacja I Spokojna okolica I Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni ponad 35 m2, znajduje się na czwartym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 700 zł38 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Dostępne od zaraz Najem tylko na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najmu polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

1 900 zł48 m² 39,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Łączna powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Opole,opolskie

2 100 zł32 m² 66,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji! Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem kawalerki o powierzchni 31,53 metrów kwadratowych, położonej w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

2 000 zł45 m² 44,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Przylesie w Opolu. Osiedle jest spokojne i ciche, a w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 700 zł38 m² 44,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piasta Kołodzieja

Lewin Brzeski,opolskie

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 77m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, trzy pokoje sypialniane i strych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

2 600 zł51 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w genialnej lokalizacji - dzielnica Śródmieście w Opolu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Opole,opolskie

1 900 zł42 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 42m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w budynku w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie39 m2 .Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze z windą. Mieszkanie odświeżone i umeblowane ,w pełni wyposażone ,gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny apartament 2 pokojowy zlokalizowany w Centrum Opola. Lokal mieszkalny znajduje się w w nowo wybudowanym apartamentowcu na II piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na nowym osiedlu przy ul. Nowowiejskiego w Opolu. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2 zlokalizowane dzielnicy Kolonia Gosławicka. Lokal znajduje się na III piętrze w niskim trzypiętrowym budynku, składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 200 zł39 m² 57,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Expander prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone w Opolu przy ulicy Tarnopolskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie Opole-Malinka o łącznej powierzchni ok. 47 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Składa się z dużego jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na ul. Chabrów. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, jasnej, przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Opole,opolskie

1 600 zł54 m² 29,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Ozimskiej. Mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 znajduje się na 4 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

1 800 zł56 m² 32,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkania o powierzchni 56,10m2 usytuowane na II piętrze w budynku z windą, w samym centrum Brzegu. Nieruchomość złożona z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o pow. 42 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malinka

Opole,opolskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe przytulne i bardzo jasne mieszkanie o pow. 43,58 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Tarnopolskiej w Opolu - (malinka). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychla

Strzelce Opolskie,opolskie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Jana Rychla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszej ofercie! Atrakcyjnie zaaranżowany apartament w znajdujący się w ścisłym centrum Opola do najęcia od ręki. Nieopodal rynek, wyspa Bolko, centrum Opola, starówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na osiedlu Festival Park. Mieszkanie jest bardzo ładnie położone, usytuowane w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 500 zł85 m² 29,48 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem Dwukondygnacyjne Mieszkanie 4-pokojowe 85 m2. 2 balkony, v piętro - Opole centrum Do wynajęcia dwukondygnacyjne, funkcjonalne mieszkanie z 2 balkonami, o powierzchni użytkowej ok. 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasny, ładny i rozkładowy apartament o pow: 65,02 m2, zlokalizowany na III piętrze w jednym z nowych budynków na dzielnicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij