dowolna

Mieszkania na wynajem opolskie - Oferty wynajmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

2 500 zł64,70 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania w stanie idealnym. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przytulna, w pełni urządzona kawalerka 1. piętro Oferuję do wynajęcia komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę położoną na 1. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32,71 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do najęcia zadbane i umeblowaną mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,71 m2, zlokalizowaną przy ul. Niemodlińskiej w Opolu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja zarówno dla młodej rodziny, jak i i dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł115 m² 23,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m , położone w miejscowości Tułowice. Lokal składa się z: dużego salonu połączonego z kuchnią trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze nowooddanego, niskiego budynku znajdującego się w Opolu w Kolonii Gosławickiej (okolice Turawa Park). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40,50 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament w Opolu Kolonia Gosławicka / Malinka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego, 2-pokojowego apartamentu położonego w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym osiedlu , dzielnica Półwieś w Opolu. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jestem zaszczycony możliwością zaprezentowania Państwu do Najmu wyjątkowego apartamentu o powierzchni mieszkalnej ponad 71 m2. Jako agent w obrocie nieruchomościami rzadko mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61,90 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie z ogródkiem, komórką i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w Opolu przy ul. Tęczowej. Mieszkanie o powierzchni 33,35m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja! wyłączność! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, zielonej części Opola? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opolski Dom Inwestycyjny oferuje do wynajęcia nowoczesne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m2 położone na parterze kamienicy w dzielnicy Generalskiej w Opolu. Rozkład pomieszczeń, lokalizacja, dostęp poprzez klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane gotowe do zamieszkania! Malinka jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji 36 m | 2 pokoje | po generalnym remoncie W skład mieszkania wchodzi: jasny, nowoczesny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m, położone w Opolu przy ul. Łąkowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w wysokim bloku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie w sercu miasta ul. Szpitalna Na wynajem zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Szpitalnej w wyjątkowo urokliwej lokalizacji, w samym centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

W sercu Dobrzenia Wielkiego możliwość wynajmu okazjonalnego mieszkania 100 m2 garażu oraz budynku gospodarczego. Do mieszkania można się wprowadzić po podpisaniu umowy i wpłaceniu kaucji. Aby.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Chabry. Mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 znajduje się na piątym piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Kędzierzynie. Mieszkanie jest funkcjonalne, zadbane i idealne dla jednej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49,50 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przyjemne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum Namysłowa o powierzchni 52,90 m . Lokal usytuowany jest na I piętrze budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w spokojnej części miasta , a zarazem blisko centrum. W najbliższej okolicy znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,28 m² 82,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny apartament w klimatycznej kamienicy przy ul. 1 maja. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze i ma metraż 30,28m2. Na całość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, malinka, ul. Piotrkowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 2 niezależne pokoje, o powierzchni ok. 45 m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, jeszcze nieużywane mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Lokal został wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł59,60 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku na ulicy Szałwiowej w Opolu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, przedpokoju z obszerną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,20 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,31 m² 57,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kompaktowego, w pełni wyposażonego mieszkania w centrum Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe informacje: lokalizacja: plac Sebastiana, ścisłe centrum Opola Powierzchnia: 26.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55,86 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjnie mieszkanie w budynku położonym w Krapkowicach-Otmęt, ul. Damrota. Lokal mieści się na I piętrze budynku i składa z: -dwóch pokoi -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze bloku znajdującego się przy ul. Tuwima na osiedlu Blachownia. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła z sieci, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,40 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Nysie przy ul. Mariackiej. Lokal o powierzchni 48,40 m znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł49,46 m² 37,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszej ofercie, przestronne mieszkanie W nowym budynku W opolu/czarnowąsach Z ogródkiem, miejscem postojowym I komórką lokatorską! Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł130 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowice. Mieszkanie składa się z dwóch części. Dół to kawalerka, 30 m2 z łazienką i kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie z garażem położone w Opolu przy ul. Tarnopolskiej. Mieszkanie o powierzchni 41,00 m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51,37 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania, w pełni wyposażonego o powierzchni 51,37 m2 znajdującego się w Opolu przy ulicy Tarnopolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w Strzelcach Opolskich, przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z trzech ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,40 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka, miejskie media - centrum Ul. Sądowa Oferta na wyłączność! Przedmiotem najmu jest mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką o łącznej powierzchni ok. 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42,21 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij